wydarzenia - osobowe

Artykuły - Osobowe (18)

 • Wystąpili z Kapituły Orderu Odrodzenia Polski

  Zofia Romaszewska zrezygnowała z funkcji kanclerza Kapituły Orderu Odrodzenia Polski i z członkostwa w niej. Z zasiadania w Kapitule zrezygnował także Ryszard Bugaj.
 • Zgoda na konfrontację policjantów z D.Olewnik

  Zgoda na konfrontację policjantów z D.Olewnik

  MSWiA zgadza się na konfrontację pomiędzy Danutą Olewnik i policjantami, którzy obserwowali przekazanie okupu porywaczom jej brata. Chce jednak, by nie zostały ujawnione wizerunek i dane osobowe funkcjonariuszy.
 • Zabójstwo w Dubaju wyrafinowaną akcją Mosadu

  Brytyjski MSZ potwierdził, że sześciu Brytyjczykom, w większości mieszkającym stale w Izraelu, skradziono dane osobowe, którymi posłużyli się domniemani agenci Mosadu w operacji zabójstwa lidera Hamasu w Dubaju w ubiegłym miesiącu.
 • Tragedia na Haiti. W internecie grasują oszuści

  Amerykańskie Federalne Biuro Śledcze (FBI) ostrzegło przed internetowymi oszustami, którzy wyłudzają od użytkowników sieci pieniądze i dane osobowe, wykorzystując prowadzoną w USA akcję przekazywania datków na rzecz ofiar trzęsienia ziemi na Haiti.
 • Protesty motocyklistów na płatnych autostradach

  Protesty motocyklistów na płatnych autostradach

  Motocykliści protestowali w sobotę na trzech płatnych odcinkach polskich autostrad A1, A2 i A4 przeciwko pobieraniu od nich opłat za przejazd w tej samej wysokości, co za samochody osobowe. Był to już trzeci protest kierowców jednośladów w tej sprawie.
 • Celnicy prześwietlają auta promieniami Roentgena

  Na przejściu granicznym z obwodem kaliningradzkim w Bezledach celnicy wprowadzili nowy sposób kontroli - prześwietlają auta osobowe promieniami Roentgena - poinformowała w Anna Hatała-Wanat z Izby Celnej w Olsztynie.
 • Trąba przewracała nawet tiry - są zabici i ranni

  Trąba przewracała nawet tiry - są zabici i ranni

  Trąba powietrzna szalała wczoraj wieczorem na Opolszczyźnie, głównie nad autostradą A4. Wieczorem zaczęło bardzo mocno wiać w Śląskiem, a także w Małopolsce i Łódzkiem. Są ofiary śmiertelne oraz ranni.
 • Wpadka Pekao S.A.: Dane osobowe w sieci

  Wpadka Pekao S.A.: Dane osobowe w sieci

  Tysiące CV do obejrzenia w sieci! Taką wpadkę zaliczył bank Pekao S.A. Uruchomił stronę www.zainwestujwprzyszlosc.pl, na której rekrutuje pracowników. Istnieje tam również możliwość wysłania swojego CV i listu motywacyjnego. Niestety, bez trudu każdy mógł podejrzeć dokumenty nadsyłane przez ludzi z całej Polski.
 • Chile: Dane osobowe 6 milionów ludzi w internecie

  Dane osobowe sześciu milionów Chilijczyków były dostępne przez wiele godzin w internecie. Haker, który włamał się do urzędowych kartotek, umieścił dane na dwóch popularnych portalach.
 • Naruszono dane osobowe Obamy

  Naruszono dane osobowe Obamy

  W Departamencie Stanu USA doszło do naruszenia danych osobowych czołowego kandydata Demokratów w tegorocznych amerykańskich wyborach prezydenckich Baracka Obamy, za co zwolniono w czwartek dwóch pracowników, a trzeciego upomniano.