Oscary

Synonimy:
Oscar, Oskary Oskary 2011
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Oscary (2104)

Filmy - Oscary (27)

 • Shanghai SIPG - Ulsan Horangi 2-2. Piękne gole Oscara. Wideo

  Były reprezentant Brazylii i piłkarz Chelsea Londyn - Oscar strzelił dwa spektakularne gole, dzięki którym Shanghai SIPG zremisował z Ulsan Horangi 2-2 w meczu Azjatyckiej Ligi Mistrzów.
 • Komentarz polityczny: Witold Gadowski o "Pokocie", szefowej PISF i reparacjach od Niemiec

  W kolejnym odcinku "Komentarza politycznego" Witold Gadowski o szefowej Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej, Magdalenie Sroce, byłej wiceprezydent Krakowa, a także o ostatniej decyzji polskiej Komisji Oskarowej, która zgłosiła film "Pokot" Agnieszki Holland do nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej. Będzie też o sprawie reparacji wojennych od Niemiec. Program Komentarz polityczny prowadzi dla Was Witold Gadowski . Pozostałe odcinki serii znajdziecie też TUTAJ PREMIERA W INTERII W KAŻDY CZWARTEK.
 • 60 sekund: Oscar i Złota Malina

  Oscary i Złote Maliny przyznawane są co roku. Pierwsza z tych nagród to największe wyróżnienie w świecie filmu. Druga przyznawana jest najgorszym produkcjom. Czy jest możliwe, żeby ten sam film był nominowany do obydwu nagród? Oto przykłady takich sytuacji! PREMIERA W INTERII W KAŻDY PONIEDZIAŁEK OD 9:00.
 • "Powidoki" Wajdy polskimi kandydatem do Oscara!

  Dosyć nieoczekiwanie to nie nagrodzona na zakończonym kilka dni temu Festiwalu Filmowym w Gdyni Złotymi Lwami "Ostatnia Rodzina" Jana P. Matuszyńskiego ani wzbudzający spore kontrowersje "Wołyń" Wojciecha Smarzowskiego zostały polskim kandydatem do Oscara. O nominację będzie się ubiegał nowy obraz Andrzeja Wajdy "Powidoki".