osad

Filmy - Osad (3)

  • Jak pozbyć się kamienia nazębnego w domu? Proste sposoby

    Kamień nazębny to nieodłączny element naszego życia - nawet na najbardziej starannie mytych zębach kamień nazębny i tak się osadzi. Co prawda u stomatologów można przeprowadzić skaling, czyli zabieg usuwania kamienia nazębnego, ale wystarczy parę tygodni, by zęby znów pokryły się nieestetycznymi plamkami kamienia. Jak pozbyć się go domowymi sposobami? Oto kilka porad, jak samodzielnie w domu usuwać kamień nazębny. To naprawdę działa!
  • Jak pozbyć się osadu po napojach z kubków?

    Ceramiczne kubki, których używamy na co dzień, mają jedną wadę: wystarczy pozostawić w nim herbatę czy kawę na parę godzin, a wewnętrzne ścianki od razu łapią mocny, trudny do usunięcia osad. Nie tylko nie wygląda to potem estetycznie, bo przecież zwykłe zmywanie nie wystarcza, ale też może być przyczyną osadzania się na długo szkodliwych bakterii. Zobaczcie, jak szybko pozbyć się raz na zawsze osadu z mocnych napojów w naszych kubkach. To banalnie proste!
  • Co zrobić, by baterie zawsze lśniły pełnią blasku?

    Na bateriach, których używamy w kuchni czy łazience, bardzo szybko pojawiają się niezbyt estetyczne plamki i przebarwienia, które biorą się z wody, najgorszy jest jednak kamienny osad, którego trudno się pozbyć podczas sprzątania. Dobrym sposobem mogą być drogie, specjalne środki ze sklepów, ale te mają w sobie wiele chemii, która potem jeszcze długo unosi się w powietrzu i często zwyczajnie nam szkodzi. Są jednak proste sposoby, by kuchenny czy łazienkowy kran lśnił pełnią blasku - zobaczcie, jak w parę chwil wyczyścić baterię domowym sposobem!