orzech

Artykuły - Orzech (27)

 • Garść orzechów dziennie i fałdy tłuszczu znikną same

  Garść orzechów dziennie i fałdy tłuszczu znikną same

  Garść surowych migdałów, orzechów laskowych czy włoskich dziennie wystarczy, by pozbyć się uczucia głodu i zbędnych kilogramów.
 • Chroń serce - jedz orzechy

  Chroń serce - jedz orzechy

  Masz problemy z wysokim poziomem cholesterolu i triglicerydów? Boisz się choroby wieńcowej, zastanawiasz się, jak zadbać o kondycję swojego układu krążenia... Naukowcy podpowiadają - jedz orzechy, a zwłaszcza pistacje!
 • Mikrostacja w Orzechu (woj. Śląskie) zarządzana technologią mikrostacji paliw wraz z EKOPOL BLACKBOX .

  Zarząd Spółki Ekopol Górnośląski Holding S.A. informuje, iż zgodnie z założeniami strategii rozwoju zawarł umowę obsługi paliwowo-logistycznej mikrostacji paliw zarządzanej technologią IT która została opisana na stronach: 1. http://www.mikrostacje.pl 2. http://www.facebook.com/mikrostacje w miejscowości Orzech (woj. Śląskie). Łączna przewidywalna wartość przychodu z zawartego kontraktu wynosi 912 000 złotych netto. Niniejsza umowa będzie obowiązywać przez
 • Hominid zwany "dziadkiem do orzechów" żywił się trawą

  Dwunożny hominid sprzed prawie dwóch mln lat, którego ze względu na potężne zęby nazwano "dziadkiem do orzechów", wcale nie żywił się orzechami a... trawą - dowodzą nowe badania opublikowane na łamach tygodnika "PNAS".
 • Orzechy włoskie są najzdrowsze

  Orzechy włoskie są najzdrowsze

  Orzechy włoskie zawierają więcej przeciwutleniaczy i o lepszych właściwościach zdrowotnych niż jakiekolwiek inne orzechy - poinformowano podczas 241. zjazdu American Chemical Society.
 • Orzechy włoskie są najzdrowsze

  Orzechy włoskie zawierają więcej przeciwutleniaczy i o lepszych właściwościach zdrowotnych niż jakiekolwiek inne orzechy - poinformowano podczas 241. zjazdu American Chemical Society.
 • Orzechy dla cery

  Orzechy dla cery

  Włoskie, ziemne, arachidowe czy laskowe są po prostu pyszne. To zastrzyk mikroelementów i witamin wpływających na nasz wygląd.
 • Azerbejdżan: Dolary i orzechy

  Ropa, gaz, wielkie pieniądze i rewolucyjne ułatwienia dla biznesu. Wystarczy spojrzeć w rankingi Banku Światowego dotyczące Azerbejdżanu bądź poczytać prasę wydawaną w Baku, by zyskać pewność, że inwestowanie tam - w tym w bankowość - może przynieść znaczne zyski. A jednak jest kilka drobnych problemów...
 • Włoskie orzechy i len dobre na stres

  Włoskie orzechy i len dobre na stres

  Dieta bogata w orzechy włoskie i uzyskany z nich olej oraz olej lniany może ułatwić znoszenie stresu.
 • Włodarczyk: To był twardy orzech do zgryzienia

  Krzysztof Włodarczyk po raz pierwszy obronił mistrzowski tytuł WBC w kategorii junior ciężkiej. Polski bokser, który zwyciężył w Warszawie jednogłośnie na punkty, przyznał, że Amerykanin Jason Robinson okazał się bardzo wymagającym i trudnym przeciwnikiem.