organizator

Artykuły - Organizator (269)

 • Fiskus kontroluje organizatorów wesel i pary młode - akcja świętokrzyskich organów podatkowych

  Fiskus kontroluje organizatorów wesel i pary młode - akcja świętokrzyskich organów podatkowych

  Urzędy skarbowe sięgają po coraz bardziej wyrafinowane metody walki z nieuczciwymi przedsiębiorcami. W ostatnim czasie na celowniku znaleźli się... nowożeńcy. Przeprowadzona w Ostrowcu Świętokrzyskim akcja urzędu skarbowego objęła kilkadziesiąt par, które zawarły związek małżeński w 2016 r.
 • Procedura reklamacyjna usług turystycznych

  Procedura reklamacyjna usług turystycznych

  Nie każdy turysta korzystający z usług organizatora turystyki może zaliczyć wczasy lub wycieczkę do udanych. Jeżeli przyczyna takiego stanu rzeczy leży po stronie samego organizatora lub podmiotów, z którymi ten współpracuje przy wykonaniu umowy, należy rozważyć złożenie reklamacji. Pomocna do tego powinna być zwykle nieczytana przez klientów umowa o świadczenie usług turystycznych. W jej treści powinno się znaleźć wskazanie sposobu i terminu zgłaszania reklamacji związanych z wykonywaniem usług.
 • Ursynalia: Mocne oświadczenie organizatora

  Ursynalia: Mocne oświadczenie organizatora

  Po odwołaniu koncertu ZZ Top na Ursynaliach głos zabrali organizatorzy tego studenckiego festiwalu.
 • Organizator Laurów Magellana poszukuje współczesnych Magellanów

  W październiku ruszyła piąta edycja konkursu biznesowego Laury Magellana organizowanego przez Korporację Absolwentów UEK. Ideą konkursu jest wyróżnienie współczesnych Magellanów - ludzi zmieniających dzisiejszy świat biznesu.
 • Jarocin pod koniec lipca

  Jarocin pod koniec lipca

  Tegoroczny Jarocin Festiwal odbędzie się w dniach 20-22 lipca - poinformowała poznańska agencja artystyczna Go Ahead, organizator imprezy.
 • Jak sprawdzić organizatora wycieczek?

  Jak sprawdzić organizatora wycieczek?

  Ci, którzy decydują się na zorganizowane wczasy lub wycieczki bądź już mają rezerwację i czekają na rozpoczęcie imprezy turystycznej, powinni sprawdzić organizatora, a także poznać swoje prawa. Trzeba zacząć od dokładnego przeczytania zawartej umowy.
 • Rewolucja w Egipcie a prawa konsumenta

  Rewolucja w Egipcie a prawa konsumenta

  W związku z zaistniałą sytuacją w Egipcie, Ministerstwo Spraw Zagranicznych odradza podróżowanie do tego kraju. Osoby, które podejmują na własną odpowiedzialność i ryzyko decyzję o wyjeździe do Egiptu powinny uwzględnić wzrastające zagrożenie przestępczością , pogarszające się zaopatrzenie oraz utrudnienia komunikacyjne.
 • REGULAMIN KONKURSU "Public Enemy"

  I. Postanowienia ogólne 1. Organizatorem konkursu pod nazwą "Public Enemy" (zwanego dalej "Konkursem"), jest spółka INTERIA.PL S.A. z siedzibą w Krakowie Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego w Krajowym Rejestrze Sądowym przez Sąd Rejonowy w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS - 0000002117 (zwana dalej "Organizatorem"). 2. Konkurs odbędzie się w dniu 21.10.2010 roku. 3. Informacje na temat Konkursu dostępne są n
 • Regulamin akcji "Zostań testerem"

  I. Postanowienia ogólne akcji redakcyjnej 1. Organizatorem akcji redakcyjnej "Zostań testerem" (dalej: "akcją redakcyjną") jest INTERIA.PL S.A. z siedzibą w Krakowie Os. Teatralne 9A 31-946 Kraków (dalej: "Organizator") na zlecenie Michelin Polska S.A. z siedzibą w Olsztynie ul. Leonharda 9, 10-454 Olsztyn ("Fundator") 2. Akcja redakcyjna trwa od dnia 01. października 2010 do 31. grudnia 2010 do godziny 23:59:59 3. Informacje na temat akcji dostępne są na stronie internetowej www.moto
 • REGULAMIN KONKURSU "SPOTKAJ SIĘ Z DEEP PURPLE"

  Postanowienia ogólne 1. Organizatorem konkursu ""SPOTKAJ SIĘ Z DEEP PURPLE" (dalej: "Konkurs") jest INTERIA.PL z siedzibą w Krakowie os. Teatralne 9a 31-946 Kraków (dalej: "Organizator"). 2. Konkurs trwa od dnia 14 października 2010 roku do 21 października 2010 roku do godziny 23:59:59. 3. Informacje na temat Konkursu dostępne są na stronie internetowej http://muzyka.interia.pl/rock/news/deep-purple-wygraj-spotkanie-z-legenda,1544058,46 4. Konkurs dostępny jest na całym terytorium Rzeczposp