organizator

Artykuły - Organizator (464)

 • Procedura reklamacyjna usług turystycznych

  Procedura reklamacyjna usług turystycznych

  Nie każdy turysta korzystający z usług organizatora turystyki może zaliczyć wczasy lub wycieczkę do udanych. Jeżeli przyczyna takiego stanu rzeczy leży po stronie samego organizatora lub podmiotów, z którymi ten współpracuje przy wykonaniu umowy, należy rozważyć złożenie reklamacji. Pomocna do tego powinna być zwykle nieczytana przez klientów umowa o świadczenie usług turystycznych. W jej treści powinno się znaleźć wskazanie sposobu i terminu zgłaszania reklamacji związanych z wykonywaniem usług.
 • Ursynalia: Mocne oświadczenie organizatora

  Ursynalia: Mocne oświadczenie organizatora

  Po odwołaniu koncertu ZZ Top na Ursynaliach głos zabrali organizatorzy tego studenckiego festiwalu.
 • Organizator Laurów Magellana poszukuje współczesnych Magellanów

  W październiku ruszyła piąta edycja konkursu biznesowego Laury Magellana organizowanego przez Korporację Absolwentów UEK. Ideą konkursu jest wyróżnienie współczesnych Magellanów - ludzi zmieniających dzisiejszy świat biznesu.
 • Organizatorzy "Marszu Niepodległości" zgłosili zgromadzenie na 11 listopada

  Organizatorzy "Marszu Niepodległości" poinformowali, że zgłosili do stołecznego ratusza zgromadzenie publiczne na 11 listopada, w dniu Narodowego Święta Niepodległości. Już wcześniej przeciwnicy marszu zapowiedzieli kontrdemonstrację.
 • Jarocin pod koniec lipca

  Jarocin pod koniec lipca

  Tegoroczny Jarocin Festiwal odbędzie się w dniach 20-22 lipca - poinformowała poznańska agencja artystyczna Go Ahead, organizator imprezy.
 • Owce zniknęły z Błoń, śmierdzący problem pozostał

  Owce zniknęły z Błoń, śmierdzący problem pozostał

  Śmierdzący problem został w Krakowie po wizycie owiec na Błoniach. Zwierzęta przez miesiąc pasły się na największej łące. Teraz są już górach, ale pod Wawelem zostawiły "ślady". Organizator wypasu nie posprzątał jeszcze Błoń
 • Organizator zniknął z pieniędzmi?

  Organizator zniknął z pieniędzmi?

  Skandal w Sobótce. Robert K., organizator Hip - Hop Festiwalu, prawdopodobnie zniknął z pieniędzmi publiczności i nie zapłacił artystom. Menadżerowie kapel hip-hopowych zapowiadają sprawy w sądzie.
 • Przymusowy koniec kolonii. Organizator nie zapłacił za pobyt

  Przymusowy koniec kolonii. Organizator nie zapłacił za pobyt

  Miało być wesoło i sportowo, a skończyło się na płaczu, wzajemnych pretensjach i wcześniejszym powrocie do domu. Firma z Poznania nie zapłaciła za pobyt 80 dzieci na kolonii w Giewartowie w województwie wielkopolskim. Teraz rodzice muszą odbierać dzieci z ośrodka nad Jeziorem Powidzkim.