organizacja

Artykuły - Organizacja (475)

Filmy - Organizacja (11)

 • Relaks i posiłek w jednym. Ta wydra wie, jak się zorganizować

  To wideo pokazuje, że wydry naprawdę wiedzą, jak się zorganizować! Ten osobnik urządził sobie piknik w wodzie i z rozkoszą chrupał małże, wylegując się w wodzie na grzbiecie. Pożywny posiłek przerywał jedynie po to, by za pomocą piruetu złapać więcej przysmaku. (STORYFUL/x-news)
 • Czy można zorganizować wesele w 3 miesiące?

  Izabela Janachowska wypowiedziała się na temat organizacji wesela w ekspresowym tempie. - Jeżeli mamy tylko 3 miesiące, to będziemy musieli pójść na bardzo wiele ustępstw. Być może nie uda nam się spełnić wszystkich naszych marzeń - stwierdziła. - Jeżeli chodzi o miejsca, to one są rezerwowane z ogromnym wyprzedzeniem, więc pewnie z wymarzoną salą będziemy musieli się pożegnać - dodała. (Agencja TVN/x-news)
 • Podręczna ramka na drobiazgi

  Zwykła ramka - na zdjęcia czy obrazki - może być genialnym sposobem na przechowywanie drobnych rzeczy, które zawsze muszą być "pod ręką". W prosty sposób, w parę chwil przemienicie ją w estetyczną, kolorową ramkę, która pomoże wam zorganizować codzienne, często używane przedmioty - oprócz ramy, będziecie potrzebowali jeszcze kolorowych wstążek, papieru, taśmy klejącej i... gumek recepturek! Zobaczcie, jakie to proste!
 • Awaryjny sposób na wieszak

  Wieszaki to niezwykle praktyczne i pomocne rzeczy, bez których trudno byłoby utrzymać porządek w szafie - czasem zupełnie nie zdajemy sobie sprawę, jak ułatwiają nam życie! Zdarzają się jednak sytuacje, w których zabrakło nam wieszaka - mamy dla was receptę, jak awaryjnie przygotować wieszak. Jedyne, co potrzebujecie, to kawałek gałązki i zwykły hak, który często leży niepotrzebny w domu, a który możecie zrobić też ze zwykłego, odpowiednio wygiętego gwoździa!