organizacja

Artykuły - Organizacja (475)

Filmy - Organizacja (9)

 • Podręczna ramka na drobiazgi

  Zwykła ramka - na zdjęcia czy obrazki - może być genialnym sposobem na przechowywanie drobnych rzeczy, które zawsze muszą być "pod ręką". W prosty sposób, w parę chwil przemienicie ją w estetyczną, kolorową ramkę, która pomoże wam zorganizować codzienne, często używane przedmioty - oprócz ramy, będziecie potrzebowali jeszcze kolorowych wstążek, papieru, taśmy klejącej i... gumek recepturek! Zobaczcie, jakie to proste!
 • Awaryjny sposób na wieszak

  Wieszaki to niezwykle praktyczne i pomocne rzeczy, bez których trudno byłoby utrzymać porządek w szafie - czasem zupełnie nie zdajemy sobie sprawę, jak ułatwiają nam życie! Zdarzają się jednak sytuacje, w których zabrakło nam wieszaka - mamy dla was receptę, jak awaryjnie przygotować wieszak. Jedyne, co potrzebujecie, to kawałek gałązki i zwykły hak, który często leży niepotrzebny w domu, a który możecie zrobić też ze zwykłego, odpowiednio wygiętego gwoździa!
 • Co da się zrobić z klipsów biurowych?

  Klipsy biurowe, które zwykle używamy do spinania i segregowania dokumentów, mają mnóstwo innych zastosowań! Dzięki swojemu charakterystycznemu kształtowi, są genialnymi pomocnikami w wielu sytuacjach. Zobaczcie nasze porady!
 • Nietypowe wykorzystania klipsów biurowych

  Klipsy biurowe mogą być codziennym sprzymierzeńcem w walce z plątającymi się kablami! Choć zwykle wykorzystujemy je do segregowania dokumentów, świetnie sprawdzają się również w organizacji kabelków. Zobaczcie, jakie to proste!