Orange

Artykuły - Orange (1173)

 • Rusza sieć 5G Orange - które miasta obejmie?

  Rusza sieć 5G Orange - które miasta obejmie?

  Od dziś użytkownicy wybranych ofert abonamentowych i planów firmowych Orange Polska mogą korzystać z #hello5G. Mogą oni wybierać spośród siedmiu modeli smartfonów współpracujących z tą technologią, dostępnych w ofercie operatora. To pierwszy etap budowy komercyjnych usług nowej generacji. W zasięgu #hello5G jest 6 mln użytkowników - twierdzi operator.
 • Orange 1 lipca rusza z pierwszym etapem wdrażania 5G

  Orange 1 lipca rusza z pierwszym etapem wdrażania 5G

  Orange Polska w nadchodzących tygodniach rozpocznie pierwszy etap wprowadzania usług 5G dla swoich klientów. W zasięgu sieci #hello5G będzie prawie 6 mln użytkowników komórek - twierdzi operator. Orange nie czeka na przetarg 5G i skorzysta z pasma 2100 MHz.
 • ​Orange Polska odczuwa wpływ epidemii COVID19 na dostawy telefonów

  ​Orange Polska odczuwa wpływ epidemii COVID19 na dostawy telefonów

  - Epidemia koronawirusa w Chinach wpływa na opóźnienia dostaw telefonów do Orange Polska, ale w krótkim terminie firma nie spodziewa się z tego tytułu problemów - poinformował Mariusz Gaca, wiceprezes Orange Polska ds. rynku konsumenckiego.
 • Plus trzecim operatorem, który wyłączy bramkę SMS. To koniec pewnego etapu

  Plus trzecim operatorem, który wyłączy bramkę SMS. To koniec pewnego etapu

  Od 9 marca 2020 roku Plus wyłączy bramkę SMS pozwalającą na wysyłanie wiadomości tekstowych i multimedialnych z poziomu internetu. Wcześniej tego typu decyzję podjęły sieci Orange i Play.
 • 80-latek chciał rozwiązać umowę na telefon, dostał "abonament na gry"

  80-latek chciał rozwiązać umowę na telefon, dostał "abonament na gry"

  ​80-letni pan Tomasz postanowił rozwiązać umowę na telefon stacjonarny z siecią Orange. Jak jednak informuje Wirtualna Polska, firma bardzo nie chciała pożegnać się z klientem, który - na całe szczęście - regulował rachunki za pomocą automatycznego, comiesięcznego polecenia zapłaty na koncie.
 • Orange Polska i Ericsson uruchomili w Warszawie testową sieć 5G.

  Orange Polska i Ericsson uruchomili w Warszawie testową sieć 5G.

  To pierwsze tak duże testy 5G w Polsce, sprawdzające najnowszą technologię w warunkach miejskich. Orange i Ericsson uruchomili 9 stacji bazowych na warszawskiej Ochocie i Powiślu. Do udziału w testach zostaną zaproszeni klienci, którzy będą mogli sprawdzić smartfony Orange Neva Jet obsługujące sieć 5G.
 • Orange z nowym dekoderem 4K

  Orange z nowym dekoderem 4K

  19 sierpnia br. Orange Polska wprowadziło do oferty nowy dekoder 4K, obok udostępnianego klientom już w lutym 2017 roku dekodera Samsung ICU 100. Nowe urządzenie, oznaczone jako IWU 200, oferuje usługę Multinagrywarki działającą w chmurze.
 • USA poniesie ogromne koszty rezygnując z 5G od Huawei. Co z Polską?

  USA poniesie ogromne koszty rezygnując z 5G od Huawei. Co z Polską?

  Potencjalna rezygnacja Stanów Zjednoczonych z infrastruktury sieciowej 5G od Huawei oznacza ogromne wydatki i problemy dla rządzących oraz mieszkańców. Czy ta sytuacja będzie wyglądać podobnie w Polsce?
 • Orange Flex - elastyczna oferta dostępna z poziomu aplikacji

  Orange Flex - elastyczna oferta dostępna z poziomu aplikacji

  Orange wprowadza w pełni elastyczną ofertę komórkową. Bez sztywnej umowy, bez zobowiązań, za to z gamą opcji, które można włączać i wyłączać w każdej chwili przez aplikację. Bez zbędnych formalności i wizyt w salonie.
 • Orange stawia na nowe pakiety dla rodzin

  Orange stawia na nowe pakiety dla rodzin

  Orange Love, ma już 1,2 mln klientów, poinformował prezes Jean Francois Fallacher. Orange Polska wprowadza obecnie nowe pakiety, skoncentrowane na ofertach rodzinnych. Orange Love to 1/3 przychodów operatora z rynku konsumenckiego, co czyni ofertą jedną z kluczowych linii produktowych.

Filmy - Orange (47)

 • Play kontra Orange, co dalej z walką o pozycję lidera?

  Play ma 14,3 mln klientów, co daje 27 proc. udział w rynku. I jest graczem numer dwa. Różnice pomiędzy czterema firmami są niewielkie, dlatego możliwy jest atak na pozycję lidera, którym jest Orange.
 • Orange zaczyna inwestować w LTE

  Aukcje częstotliwości LTE będą najgorętszym tematem 2014 roku w polskiej branży IT. Bitwa o te strategiczne punkty została ucięta przez prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej, która w lutym odwołała dwie aukcje. Walka jednak trwa za kulisami. Orange chce w niej odgrywać główną rolę. Komentuje Piotr Muszyński, wiceprezes zarządu w firmie Orange.
 • Zaciskanie pasa w Orange

  Orange (Grupa TP) planuje dalsze zaciskanie pasa, w tym cięcia kosztów wewnątrz firmy i wyprzedaż części majątku. – Są miejsca, gdzie jesteśmy jeszcze w stanie koszty ograniczać. W firmach technologicznych oszczędza się głównie na technologii – mówi Maciej Witucki, prezes Orange Polska. Oszczędności mają być mniejsze niż trzy lata temu, kiedy dały około 400 mln zł.
 • Prezes Orange: Przetarg na 1800 MHz to tylko przygrywka

  Pasmo 1800 MHz jeszcze nie zostało rozdzielone, a Orange już planuje udział w przetargach na kolejne częstotliwości pod Internet szerokopasmowy, który pozwoli zarabiać na dodatkowych usługach. – Prawdziwa walka o to najrzadsze dobro, czyli częstotliwości 800 i 2600 MHz, to będzie koniec 2013 lub początek 2014 roku – mówi Maciej Witucki, prezes Orange Polska. – 1800 MHz to, póki co, jest tylko przygrywka.