Orange

Artykuły - Orange (1954)

 • Orange Flex - elastyczna oferta dostępna z poziomu aplikacji

  Orange Flex - elastyczna oferta dostępna z poziomu aplikacji

  Orange wprowadza w pełni elastyczną ofertę komórkową. Bez sztywnej umowy, bez zobowiązań, za to z gamą opcji, które można włączać i wyłączać w każdej chwili przez aplikację. Bez zbędnych formalności i wizyt w salonie.
 • Orange stawia na nowe pakiety dla rodzin

  Orange stawia na nowe pakiety dla rodzin

  Orange Love, ma już 1,2 mln klientów, poinformował prezes Jean Francois Fallacher. Orange Polska wprowadza obecnie nowe pakiety, skoncentrowane na ofertach rodzinnych. Orange Love to 1/3 przychodów operatora z rynku konsumenckiego, co czyni ofertą jedną z kluczowych linii produktowych.
 • Technologia e-SIM już dostępna w Orange

  Technologia e-SIM już dostępna w Orange

  Orange oficjalnie wprowadza na polski rynek wsparcie dla technologii e-SIM. Co należy zrobić, aby skorzystać z oferty?
 • Technologia e-SIM trafi do sieci Orange

  Technologia e-SIM trafi do sieci Orange

  Wygląda na to, że po wielu miesiącach użytkownicy się doczekali: do sieci Orange już niedługo trafi technologia e-SIM, z której można skorzystać między innymi za pomocą najnowszych iPhone’ów.
 • Orange testuje nowe, szybkie światłowody

  Orange testuje nowe, szybkie światłowody

  Orange uruchomiło w Warszawie testy nowego łącza światłowodowego. Symetryczne połączenie będzie w stanie zapewnić większa przepustowość oraz szybszy przesył danych.
 • Pancerniaki marki HAMMER dostępne w Orange

  Pancerniaki marki HAMMER dostępne w Orange

  Od 8 listopada dwa modele polskiej marki wzmocnionych telefonów: HAMMER Energy oraz HAMMER 3+, wzbogacają ofertę Orange. To pierwsze modele tego brandu w pomarańczowej sieci. Tym samym urządzenia mPTech (marki myPhone i HAMMER) dostępne są już w portfolio trzech największych operatorów w kraju!
 • Wynik Orange Polska wsparty sprzedażą nieruchomości

  Wynik Orange Polska wsparty sprzedażą nieruchomości

  Orange Polska w trzecim kwartale 2018 roku wypracował 792 mln zł zysku EBITDA, który był wsparty przez 93 mln zł zysku na sprzedaży nieruchomości.
 • TCL Communication wprowadza TCL Family Watch do Polski

  TCL Communication wprowadza TCL Family Watch do Polski

  TCL Communication w ścisłej, wyłącznej współpracy z Orange Polska wprowadza na polski rynek zegarek TCL Family Watch, który jest zarazem smartwatchem i telefonem komórkowym dla najmłodszych
 • 5G - Orange Polska przedstawił plan implementacji

  5G - Orange Polska przedstawił plan implementacji

  Pierwsze testy sieci mobilnej nowej generacji w 2019 roku i wdrożenia w 2020-2021 - to założenia programu 5G Orange Polska. Ich prezentacji towarzyszył pokaz przeprowadzony przez Nokię, obrazujący praktyczne wykorzystanie możliwości, jakie niesie ze sobą sieć 5G. Jak podkreślono, kluczowa dla wprowadzenia sieci kolejnej generacji w naszym kraju będzie dostępność odpowiednich zasobów pasma.
 • Trybunał Sprawiedliwości UE rekomenduje ponowne rozpatrzenie kary dla Orange Polska

  Trybunał Sprawiedliwości UE rekomenduje ponowne rozpatrzenie kary dla Orange Polska

  - Rzecznik Generalny Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej rekomenduje ponowne skierowanie do pierwszej instancji Sądu Unii Europejskiej sprawy kary nałożonej na Orange Polska - poinformowali na konferencji przedstawiciele spółki.

Filmy - Orange (47)

 • Play kontra Orange, co dalej z walką o pozycję lidera?

  Play ma 14,3 mln klientów, co daje 27 proc. udział w rynku. I jest graczem numer dwa. Różnice pomiędzy czterema firmami są niewielkie, dlatego możliwy jest atak na pozycję lidera, którym jest Orange.
 • Orange zaczyna inwestować w LTE

  Aukcje częstotliwości LTE będą najgorętszym tematem 2014 roku w polskiej branży IT. Bitwa o te strategiczne punkty została ucięta przez prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej, która w lutym odwołała dwie aukcje. Walka jednak trwa za kulisami. Orange chce w niej odgrywać główną rolę. Komentuje Piotr Muszyński, wiceprezes zarządu w firmie Orange.
 • Zaciskanie pasa w Orange

  Orange (Grupa TP) planuje dalsze zaciskanie pasa, w tym cięcia kosztów wewnątrz firmy i wyprzedaż części majątku. – Są miejsca, gdzie jesteśmy jeszcze w stanie koszty ograniczać. W firmach technologicznych oszczędza się głównie na technologii – mówi Maciej Witucki, prezes Orange Polska. Oszczędności mają być mniejsze niż trzy lata temu, kiedy dały około 400 mln zł.
 • Prezes Orange: Przetarg na 1800 MHz to tylko przygrywka

  Pasmo 1800 MHz jeszcze nie zostało rozdzielone, a Orange już planuje udział w przetargach na kolejne częstotliwości pod Internet szerokopasmowy, który pozwoli zarabiać na dodatkowych usługach. – Prawdziwa walka o to najrzadsze dobro, czyli częstotliwości 800 i 2600 MHz, to będzie koniec 2013 lub początek 2014 roku – mówi Maciej Witucki, prezes Orange Polska. – 1800 MHz to, póki co, jest tylko przygrywka.