Oprah Winfrey

Synonimy:
Winfrey Oprah,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Oprah Winfrey (108)

 • Lady Gaga ofiarą gwałtu. Emocjonalne wyznanie gwiazdy

  Lady Gaga ofiarą gwałtu. Emocjonalne wyznanie gwiazdy

  W nowym programie Oprah Winfrey gościła Lady Gaga. Piosenkarka poruszyła temat najtrudniejszych chwil w swoim życiu. Opowiedziała o gwałcie, którego doświadczyła w wieku 19 lat i zdradziła, że w jego wyniku zaszła w ciążę. Te wydarzenia doprowadziły ją do załamania psychicznego.
 • Książę Harry w nowym wywiadzie u Oprah Winfrey! Szokujące słowa

  Książę Harry w nowym wywiadzie u Oprah Winfrey! Szokujące słowa

  Książę Harry po słynnym wywiadzie u Oprah Winfrey, którego kilka tygodni temu udzielił wraz z Meghan Markle, znów postanowił przerwać milczenie i znów porozmawiał ze słynną dziennikarką. Tym razem jego słowa są jeszcze bardziej szokujące niż poprzednie.
 • Oprah Winfrey: Traumatyczne dzieciństwo

  Oprah Winfrey: Traumatyczne dzieciństwo

  Nie od dziś wiadomo, że Oprah Winfery nie miała łatwego dzieciństwa. Okazuje się jednak, że nie wszystko na ten temat powiedziała. Teraz, przy okazji promocji swojej nowej książki, gwiazda telewizji ujawniła szokujące szczegóły przemocy, jakiej regularnie doświadczała w dzieciństwie. Wyznała, że za najdrobniejsze nawet przewinienia babcia wymierzała jej kary cielesne. "Wciąż czuję tamten ból. I bardzo współczuję tej małej dziewczynce, która byłam" - wspomina prezenterka.
 • Oprah Winfrey przepyta Britney Spears?

  Oprah Winfrey przepyta Britney Spears?

  Jeszcze nie ucichły echa wyznań, które Oprah Winfrey usłyszała z ust księżnej Meghan i księcia Harry'ego, a już na horyzoncie pojawia się kolejna znana osoba, której burzliwa biografia może być tematem arcyciekawego wywiadu. W ogniu pytań słynnej dziennikarki może znaleźć się Britney Spears, która, jak twierdzą osoby z jej otoczenia, jest skłonna publicznie opowiedzieć o meandrach swojego życia. "Uważa, że inni nie powinni opowiadać jej historii" – mówi osoba z otoczenia piosenkarki.
 • ​Oprah Winfrey: Kulisy wywiadu z Meghan i Harrym

  ​Oprah Winfrey: Kulisy wywiadu z Meghan i Harrym

  Uwaga na temat koloru skóry dziecka księcia Harry'ego i księżnej Meghan nie padła ani z ust brytyjskiej królowej Elżbiety II, ani jej męża, księcia Filipa - wyjaśniła w poniedziałek prowadząca wywiad z książęcą parą Oprah Winfrey.
 • ​Oprah Winfrey krytykowana za styl prowadzenia wywiadu z Meghan i Harrym

  ​Oprah Winfrey krytykowana za styl prowadzenia wywiadu z Meghan i Harrym

  Wywiad, który przeprowadziła z książęcą parą to najbardziej komentowane wydarzenie ostatnich godzin. Wyznania Meghan i Harry'ego długo jeszcze pozostaną przedmiotem rozmów, a może nawet - jak postuluje brytyjski rząd - staną się pretekstem do przeprowadzenia wewnętrznego śledztwa na dworze królewskim. Większość ludzi analizuje zwierzenia książęcej pary, ale są i tacy, którzy skupiają się na prowadzącej. Jedni chwalą za dociekliwość, inni krytykują za przerywanie swoim rozmówcom.
 • Wywiad z księciem Harrym i księżną Meghan w polskiej telewizji

  Wywiad z księciem Harrym i księżną Meghan w polskiej telewizji

  Intymna rozmowa Oprah Winfrey z Księciem Harrym i Meghan, Księciem i Księżną Sussexu, zostanie wyemitowana w poniedziałek, 8 marca, o godzinie 20:30 na antenie TVN24.
 • Oprah Winfrey w niezwykły sposób uhonorowała zastrzeloną Afroamerykankę

  Oprah Winfrey w niezwykły sposób uhonorowała zastrzeloną Afroamerykankę

  "O. The Oprah Magazine" to czasopismo dla kobiet wydawane przez królową amerykańskiej telewizji od 2000 roku. Na jego okładkach widniały już m.in. podobizny Michelle Obamy czy Ellen DeGeneres, ale najnowszy numer nie jest poświęcony żadnej gwieździe. Oprah Winfrey postanowiła uhonorować zwykłą Amerykankę i ratowniczkę medyczną, Breonnę Taylor, postrzeloną śmiertelnie przez policjanta w marcu 2020 roku.
 • Oprah Winfrey oddała 10 mln dolarów na pomoc Amerykanom

  Oprah Winfrey oddała 10 mln dolarów na pomoc Amerykanom

  Ikona telewizji, Oprah Winfrey, dołączyła do grona gwiazd, które w dobie pandemii koronawirusa przekazały duże kwoty na cele charytatywne. Ulubienica Amerykanów na pomoc swoim rodakom przeznaczyła 10 mln dolarów.
 • Kto chce zniszczyć Oprah Winfrey?

  Kto chce zniszczyć Oprah Winfrey?

  Gwiazda amerykańskiej telewizji Oprah Winfrey padła ofiarą okropnego fake newsa. Po sieci rozniosła się informacja, że aresztowano ją za handel ludźmi w celach seksualnych i że rozpracowano wielką hollywoodzką szajkę trudniącą się tym procederem. Winfrey zdementowała te rewelacje.

Filmy - Oprah Winfrey (3)

 • Wstrząsające wyznanie Meghan Markle

  Żona księcia Harry'ego, Meghan Markle rozważała samobójstwo. Wyznała to w szczerej rozmowie z Oprah Winfrey. Mówiła także o rasizmie rodziny królewskiej.
 • Wstrząsające wyznanie Meghan Markle

  Żona księcia Harry'ego, Meghan Markle rozważała samobójstwo. Wyznała to w szczerej rozmowie z Oprah Winfrey. Mówiła także o rasizmie rodziny królewskiej.
 • Jak być złą matką?

  Gdy Ayelet Waldman wyznała, że bardziej kocha męża niż swoje dzieci, "dobre matki" chciały ją pobić w programie Oprah Winfrey Show. Incydent wywołał ogólnonarodową dyskusję, a Waldman napisała książkę, która stała się bestsellerem.