oprah winfrey

Artykuły - Oprah winfrey (85)

 • Oprah Winfrey: Królowa Ameryki

  Oprah Winfrey: Królowa Ameryki

  Wrażliwa na ludzką krzywdę laureatka Międzynarodowego Orderu Uśmiechu, kobieta wybitnie inteligentna i z wielkim sercem. Mimo ogromnego sukcesu Oprah Winfrey nigdy nie popadła w samozachwyt.
 • ​Oprah 2020? Nie tak prędko...

  ​Oprah 2020? Nie tak prędko...

  Po wzruszającej przemowie podczas ceremonii rozdania Złotych Globów w amerykańskich mediach pojawiły się spekulacje na temat startu Oprah Winfrey w wyborach prezydenckich w 2020 roku. Przeprowadzono nawet pierwsze sondaże.
 • Oprah Winfrey: Skazana na role kobiet, które biją mężczyzn

  Oprah Winfrey: Skazana na role kobiet, które biją mężczyzn

  Chociaż zarzekała się, że rolą w "Kamerdynerze" zakończy karierę aktorską, nominowana do Oscara i Złotego Globu Oprah Winfrey powraca na duże ekrany. 10 kwietnia zobaczymy ją w "Selmie" - jednym z najgłośniejszych i najwyżej ocenianych amerykańskich filmów roku, którego (obok Brada Pitta) jest również współproducentką.
 • Majówka z Oprah Winfrey

  Majówka z Oprah Winfrey

  To coś specjalnego dla fanów Oprah Winfrey. Podczas majówki widzowie kanału TLC będą mogli obejrzeć cykl programów, w których legenda amerykańskiej telewizji zaprosi do rozmowy znane gwiazdy ze świata show biznesu.
 • Oprah Winfrey: Stale byłabym nago...

  Oprah Winfrey: Stale byłabym nago...

  Oprah Winfrey, po wielu latach przerwy, powraca na ekrany kin. Już od 26 grudnia sławną prezenterkę będzie można zobaczyć w filmie "Kamerdyner".
 • Oprah Winfrey: Przeklina, pali i pije

  Oprah Winfrey: Przeklina, pali i pije

  Po piętnastu latach od premiery głośnego "Pokochać", nominowana do Oscara oraz Złotego Globu Oprah Winfrey powraca na duży ekran. 26 grudnia zobaczymy ją w "Kamerdynerze", niezwykłej, opartej na prawdziwych wydarzeniach historii Cecila Gainesa, który pracował dla ośmiu kolejnych przywódców Ameryki.
 • Tina Turner: Jestem zmęczona śpiewaniem i tańczeniem

  Tina Turner: Jestem zmęczona śpiewaniem i tańczeniem

  73-letnia Tina Turner zapowiada, że publiczność nie może już liczyć na tak energetyczne występy sceniczne, jak kiedyś.
 • Oprah Winfrey: Afera sklepowa

  Oprah Winfrey: Afera sklepowa

  Amerykańską dziennikarkę Oprah Winfrey spotkała przykra sytuacja w Zurychu. Jednej z najbogatszych kobiet show-biznesu odmówiono obsługi w butiku. "Ekspedientka stwierdziła, że nie sprzeda mi torebki, bo na pewno mnie na nią nie stać" - mówi Winfrey.
 • Tygart zarzucił Armstrongowi kłamstwa w wywiadzie z Winfrey

  Tygart zarzucił Armstrongowi kłamstwa w wywiadzie z Winfrey

  Lance Armstrong skłamał w wywiadzie z Oprah Winfrey - oświadczył szef Amerykańskiej Agencji Antydopingowej (USADA) Travis Tygart, który wezwał byłego kolarza, by do 6 lutego wyznał całą prawdę na temat swoich praktyk dopingowych.
 • Wyznania Armstronga obejrzało 28 milionów telewidzów

  Wyznania Armstronga obejrzało 28 milionów telewidzów

  Dwadzieścia osiem milionów widzów na całym świecie obejrzało wywiad telewizyjny z byłym kolarzem Lance'em Armstrongiem, w którym przyznał się on do stosowania dopingu - poinformowała amerykańska stacja kablowa OWN.

Filmy - Oprah winfrey (1)

 • Jak być złą matką?

  Gdy Ayelet Waldman wyznała, że bardziej kocha męża niż swoje dzieci, "dobre matki" chciały ją pobić w programie Oprah Winfrey Show. Incydent wywołał ogólnonarodową dyskusję, a Waldman napisała książkę, która stała się bestsellerem.