opony

Artykuły - Opony (461)

 • Goodyear przejmie Ventech Systems

  Goodyear przejmie Ventech Systems

  - Przejęcie wpisuje się w strategię innowacji i rozwoju biznesu firmy. -Ventech Systems zwiększa możliwości Goodyeara w dziedzinie systemów mobilnego zarządzania oponami i flotami.
 • Nowe "zimówki" hitem w Europie. A ty zmieniłeś opony?

  Nowe "zimówki" hitem w Europie. A ty zmieniłeś opony?

  Ostatnie zimy były dla nas zaskakująco łagodne. Trudno przypomnieć sobie kiedy słupek rtęci spadł do wartości minus 20 stopni Celcjusza. Opady śniegu również uznać można za niewielkie.
 • Producenci opon mają powody do zadowolenia

  Producenci opon mają powody do zadowolenia

  ​Tegoroczne wyniki branży oponiarskiej są lepsze niż w 2015 roku. Chociaż dynamika wzrostu sprzedaży jest wyższa w oponach osobowych, to także na rynku opon ciężarowych można mówić o poprawie trendu - podkreślają przedstawiciele Continental Opony Polska. To optymistyczna informacja dla branży odnośnie do dalszego rozwoju sprzedaży, tym bardziej że przed nią szczyt sezonu.
 • Tak wyglądają opony za 2,34 mln zł!

  Tak wyglądają opony za 2,34 mln zł!

  Zakup nowych opon to jeden z większych wydatków związanych z eksploatacją pojazdu. Kwota tysiąca czy dwóch tysięcy złotych to jednak nic, w porównaniu z tym, ile są skłonni zapłacić za ogumienie właściciele supersamochodów...
 • W Essen zaprezentowano najdroższe opony świata. Za komplet trzeba zapłacić ponad pół miliona euro

  Na targach "Reifen" w niemieckim Essen zaprezentowano najdroższe opony świata.
 • Pogoda osłabia zyski Dębicy SA.

  Firma Oponiarska Dębica S.A., wiodący na polskim rynku producent opon do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych, zanotowała w czwartym kwartale minionego roku przychody w wysokości 354,6 mln zł, czyli o 10,9% wyższe w stosunku do analogicznego okresu 2014 r.
 • 100 mln opon Bridgestone z Poznania

  100 mln opon Bridgestone z Poznania

  Stumilionową oponę wyprodukowała w piątek fabryka Bridgestone Poznań. Zakład działa od 18 lat, codziennie wytwarza 30 tys. sztuk opon; w najbliższych latach w fabryce planowany jest wzrost produkcji do ok. 33 tys. sztuk dziennie.
 • Ukończono rozbudowę fabryki opon Bridgestone w Stargardzie Szczecińskim

  Ukończono rozbudowę fabryki opon Bridgestone w Stargardzie Szczecińskim

  Rozbudowana fabryka opon Bridgestone w Stargardzie Szczecińskim zwiększyła zatrudnienie o 170 osób i uruchomiła nową linię produkcyjną. Prace kosztowały 120 mln euro.
 • Motoryzacja: Goodyear zamyka fabrykę w Anglii

  Motoryzacja: Goodyear zamyka fabrykę w Anglii

  W kilku etapach zamknięta zostanie jedyna w Wielkiej Brytanii fabryka opon firmy Goodyear. Pracę stracą zatrudnieni w Wolverhampton (Zachodnie Midlandy). Fabryka istniała niemal 90 lat. Firma ma też zakład w Dębicy.

Filmy - Opony (4)