operacja plastyczna

Artykuły - Operacja plastyczna (30)

Filmy - Operacja plastyczna (7)

 • Powiększyła sobie pupę, aby pobić rekord Kim Kardashian

  24-letnia Jennifer Pamplona z Sao Paolo, wydała 470,000 dolarów na to, aby pobić Kim Kardashian w posiadaniu największej pupy na świecie.
 • Dr Krzysztof Gojdź opowiada o swoich początkach...

  Dr Gojdź jest zdania, że niezależnie od wieku i miejsca pochodzenia można osiągnąć wszystko czego tylko się zapragnie: ''Wyjedzcie ze swoich małych wiosek, może uda się Wam zwojować Polskę, czy też świat. Mnie udało się jedno i drugie'' - stwierdzi w swoim stylu celebryta
 • Krzysztof Gojdź: Troszeczkę dla jaj poprawiłem swój nos

  Popularny lekarz medycyny estetycznej testuje na sobie wszystkie zabiegi, które proponuje klientkom. Ostatnio poddał się zabiegowi korekty nosa przy użyciu kwasu hialuronowego. Chciał w ten sposób pokazać, że bolesna operacja plastyczna to nie jest jedyny sposób na zmianę kształtu nosa. Dr Krzysztof Gojdź twierdzi, że lubi siebie i nie ma kompleksów związanych z wyglądem, czasem jednak lubi poeksperymentować ze swoim wizerunkiem. Niedawno poddał się zabiegowi korekty nosa, o czym niezwłocznie poinformował swoich fanów na Facebooku. – Tak sobie troszeczkę dla jaj poprawiłem swój nos, aczkolwiek bardzo go lubię, bo jest charakterystyczny dla mnie – mówi dr n. med. Krzysztof Gojdź.
 • Czy tak wygląda 47-latka? Renee Zellweger dementuje

  Gwiazdy często korzystają z usług chirurgów plastycznych, jednak nie lubią o tym głośno mówić. Aktorka Renee Zellweger jest zdania, że jej w świetnym wyglądzie żaden specjalista nie pomógł, a formę zawdzięcza specjalnej diecie. Myślicie, że da się tak wyglądać w wieku 47 lat bez korzystania z usług renomowanych klinik chirurgii plastycznej?