operacja

Artykuły - Operacja (413)

Filmy - Operacja (18)

 • Grała na skrzypcach w trakcie operacji! Dla własnego zdrowia

  Do niecodziennej sytuacji doszło w jednym z londyńskich szpitali. Lekarze operowali kobietę z guzem mózgu. Żeby mieć pewność, że w trakcie zabiegu nie uszkodzą żadnego fragmentu mózgu, szczególnie odpowiadającego za funkcje motoryczne, poruszanie rękami, poprosili pacjentkę o granie na skrzypcach. Dzięki temu, że kobieta cały czas grała lekarze mieli pewność, że wszystko idzie zgodzie z planem. Skrzypaczka zaś będzie mogła pochwalić się wyjątkowym występem.
 • Joanna Bartel cierpi z powodu... piersi!

  Pamiętacie Andzię Dwonik - żonę Bercika - z kultowej "Świętej wojny"? Wcielająca się w nią przez dziewięć lat Joanna Bartel ma ostatnio problemy ze zdrowiem z powodu... dużych piersi, których jest dumną właścicielką. - Cierpię z powodu piersi - mówi.
 • Oto ich pierwsze spotkanie po operacji. Wzruszające

  Labrador o imieniu Jack Daniel przeszedł operację wycięcia guza z okolic szyi. Właściciel cały czas czekał, aż będzie mógł znowu zobaczyć swojego pupila. Oto ich pierwsze spotkanie po zabiegu. Wzruszające.
 • Dr Krzysztof Gojdź opowiada o swoich początkach...

  Dr Gojdź jest zdania, że niezależnie od wieku i miejsca pochodzenia można osiągnąć wszystko czego tylko się zapragnie: ''Wyjedzcie ze swoich małych wiosek, może uda się Wam zwojować Polskę, czy też świat. Mnie udało się jedno i drugie'' - stwierdzi w swoim stylu celebryta