Biznes - opel

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Opel (producent samochodów ) ,

Artykuły - Opel (35)

 • Narodowa loteria paragonowa: Znamy pierwszego zwycięzcę - Opel Astra trafił do Lęborka.

  Narodowa loteria paragonowa: Znamy pierwszego zwycięzcę - Opel Astra trafił do Lęborka.

  Zwycięski paragon w pierwszym losowaniu nagród Narodowej Loterii Paragonowej z 16 listopada 2015 r. należy do pana Adama mieszkańca Lęborka w województwie pomorskim. W październiku zarejestrował on na stronie loterii 20 paragonów, w tym ten jeden, który wymieni na Opla Astrę. Natomiast sprzedawca, który wydał szczęśliwy paragon, otrzyma iPada Air2.
 • Niemiecka załoga Opla protestuje przeciw planom oszczędnościowym firmy

  Niemiecka załoga Opla protestuje przeciw planom oszczędnościowym firmy

  Pracownicy niemieckich fabryk spółki motoryzacyjnej Opel protestowali we wtorek podczas strajków ostrzegawczych przeciwko planom przeniesienia produkcji modelu Opel Astra z zakładu w Ruesselsheim w Hesji do Gliwic w Polsce i Ellesmere Port w Wielkiej Brytanii.
 • "Puls Biznesu": Dobre prognozy dla gliwickiej fabryki Opla

  "Puls Biznesu": Dobre prognozy dla gliwickiej fabryki Opla

  To będzie dobry rok dla śląskich zakładów Opla, a następne mogą być jeszcze lepsze - przewiduje "Puls Biznesu".
 • Opel rezygnuje z europejskiej pomocy publicznej

  Firma motoryzacyjna Opel wycofuje wszystkie wnioski o gwarancje kredytowe państw europejskich - poinformował zarząd Opla w Ruesselsheim w niemieckim kraju związkowym Hesja.
 • Opel inwestuje ok. 120 mln euro

  Ok. 120 mln euro kosztować będzie uruchomienie produkcji dwóch nowych wersji modelu astra IV, wytwarzanego od jesieni ubiegłego roku w gliwickiej fabryce Opla. Pierwsza z nich pojawi się na przełomie lat 2011 i 2012, kolejna niespełna rok później.
 • Opel chce wycisnąć 160 tys. aut

  Gliwicka fabryka Opla, która w pierwszym półroczu w odniesieniu do tego samego okresu 2009 r. zwiększyła produkcję o ponad 60 proc., spodziewa się zamknięcia całego roku liczbą ponad 160 tys. wyprodukowanych aut - wynika z informacji General Motors Poland.
 • Opel porozumiał się ze związkami

  Zarząd Opla porozumiał się z europejską reprezentacją związków zawodowych (radą zakładową) ws. planu restrukturyzacji - donosi w piątek dziennik "Financial Times" w swoim serwisie dla abonentów (FT Alerts).
 • Opel zamyka fabrykę w Antwerpii, załoga przyjęła plan socjalny

  Opel zamyka fabrykę w Antwerpii, załoga przyjęła plan socjalny

  Należąca do koncernu General Motors niemiecka firma samochodowa Opel poinformowała we wtorek, że zamyka swą fabrykę w Antwerpii, w Belgii, po tym gdy jej pracownicy zaakceptowali przedstawiony im plan socjalny.
 • Motoryzacyjny potentat szykuje masowe zwolnienia

  Motoryzacyjny potentat szykuje masowe zwolnienia

  Szykuje się redukcja etatów w fabryce Opla w Antwerpii. Jeszcze w tym roku w belgijskich zakładach pracę straci 2600 osób. Ale to nie koniec fali zwolnień w Europie przewidywanej przez amerykański koncern General Motors, do którego należy Opel. Trzeba będzie zwolnić dodatkowo ponad 5,5 tysiąca pracowników. Na razie nie wiadomo, gdzie nastąpią cięcia.
 • Opel zacznie zarabiać od 2012 r.

  Amerykański koncern samochodowy General Motors (GM) przewiduje, że za trzy lata jego europejska marka Opel/Vauxhall zacznie ponownie przynosić zyski - głosi wstępny plan sanacji Opla, udostępniony w czwartek niemieckiej agencji dpa.