Motoryzacja - Opel

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
opel ,

Artykuły - Opel (31)

 • Rekordowa węgierska produkcja silników Opla

  Rekordowa węgierska produkcja silników Opla

  Węgierska fabryka Opla w Szentgotthard wyprodukowała w zeszłym roku rekordowe 630 tys. silników - poinformował we wtorek w Budapeszcie dyrektor fabryki Grzegorz Buchal.
 • Polacy pokochali Ople. Sprzedają się, jak nigdy dotąd!

  Polacy pokochali Ople. Sprzedają się, jak nigdy dotąd!

  Zgodnie z tradycją końcówka roku napędza w Polsce sprzedaż nowych aut. Jednym z beneficjentów takiej sytuacji jest Opel, który zanotował właśnie najlepszy listopadowy wynik od 17 lat!
 • Siedem nowości Opla w 2017 roku

  Siedem nowości Opla w 2017 roku

  2017 rok dla Opla będzie wyjątkowy. Ma to być najbardziej obfitujący w premiery rok w całej, liczącej przeszło 117 lat, karierze marki Opel. Producent z Russelsheim wystartował z ofensywą modelową "7 in 2017". Oznacza to, że w przyszłym roku na rynku pojawi się aż siedem nowych aut spod znaku Opla!
 • Opel z najlepszą sprzedażą od 16 lat

  Opel z najlepszą sprzedażą od 16 lat

  ​W maju sprzedaż Opla na polskim rynku wyniosła 3215 samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 t, co daje 31,8 % wzrostu w porównaniu do tego samego miesiąca rok wcześniej - 2440 sztuk. Tak dobry wynik dał Oplowi trzecie miejsce wśród najbardziej popularnych marek na polskim rynku.
 • Amerykanie uciekają z Rosji. Co dalej z fabryką Opla?

  Amerykanie uciekają z Rosji. Co dalej z fabryką Opla?

  Ważą się losy przyszłości General Motors na rosyjskim rynku. Chociaż - oficjalnie - Amerykanie nie planują zupełnie opuszczać Rosji, nie można wykluczyć żadnego scenariusza.
 • Gliwicki Opel pędzie szkolił uczniów

  Gliwicki Opel pędzie szkolił uczniów

  Zajęcia prowadzone w szkole oraz w gliwickich zakładach Opla od września będzie oferowało Górnośląskie Centrum Edukacyjne (GCE) w ramach powstałej tam klasy patronackiej, w której będą się kształcić przyszli fachowcy od utrzymania ruchu produkcji.
 • Opel notuje znaczny wzrost sprzedaży

  Opel notuje znaczny wzrost sprzedaży

  W lutym sprzedaż Opla na polskim rynku wyniosła 2904 samochody osobowe i dostawcze do 3,5t, co daje 15,1% wzrostu w porównaniu do tego samego okresu rok wcześniej (2523 sztuki). Łączna sprzedaż Opla w tym roku to 5872 samochody, czyli o 6,6 % więcej niż w analogicznym okresie rok temu.
 • Lepsza Toyota czy Volkswagen? A może Opel?

  Lepsza Toyota czy Volkswagen? A może Opel?

  W wyścigu o tytuł największego producenta pojazdów na świecie od lat liczą się tylko trzy koncerny: General Motors, Toyota i Volkswagen.
 • Gliwicki zakład Opla zalicza świetny rok

  Gliwicki zakład Opla zalicza świetny rok

  Mijający rok jest wyjątkowo udany dla gliwickiego zakładu Opla. W lutym rozpoczęto produkcję Holdenów Astra i Cascada przeznaczonych na eksport do Australii i Nowej Zelandii. W kwietniu łączna produkcja od początku działalności fabryki przekroczyła liczbę dwóch milionów samochodów.
 • Wraca legendarny Opel GT?

  Wraca legendarny Opel GT?

  Ta wiadomość zelektryzuje fanów Opla. Wszystko wskazuje na to, że niemiecka marka pracuje właśnie nad następcą legendarnego modelu - Opla GT.