Opel Meriva

Artykuły - Opel Meriva (7)

 • Opel meriva na filmie

  Opel meriva na filmie

  Sytuacja Opla jest bardzo ciekawa.
 • Milionowy opel meriva

  Milionowy opel meriva

  Fabrykę Opla w hiszpańskiej Saragossie opuścił milionowy egzemplarz merivy. Jubileuszowy samochód napędzany jest silnikiem wysokoprężnym 1.3 CDTI i wykonany w ekologicznej wersji ecoFlex.
 • Genewa 2008: opel meriva

  Genewa 2008: opel meriva

  W połowie lutego informowaliśmy, że na salonie genewskim Opel pokaże prototyp merivy nowej generacji.
 • Corolla, golf czy meriva?

  Corolla, golf czy meriva?

  Dzień dobry. Bardzo proszę o pomoc w wyborze zakupu auta (wszystkie diesle). 1. Toyota corolla. 2. VW golf plus. 3. Opel meriva
 • Po wyspie Sylt...

  Po wyspie Sylt...

  W marcu na polski rynek wchodzi nowy Opel Meriva. W stosunku do obecnie oferowanego samochodu różni się głównie przednią częścią nadwozia i oferowanymi silnikami.
 • Opel meriva po niewielkim liftingu

  Opel meriva po niewielkim liftingu

  W przyszłym roku do sprzedaży trafi nowy Opel Meriva. Samochód przejdzie zmiany stylistyczne, dzięki czemu upodobni się do innych modeli marki oraz będzie oferowany z nowymi silnikami.
 • Mniejszy brat Zafiry

  Mniejszy brat Zafiry

  Niebywale elastyczne, przestronne wnętrze i atrakcyjny design w połączeniu z kompaktowymi wymiarami - oto nowy Opel Meriva, który będzie miał swoją światową premierę w trakcie salonu samochodowego w Paryżu pod koniec września bieżącego roku. Produkcja Merivy rozpocznie się na początku 2003 roku w Saragossie. Opel spodziewa się, że nowy model powtórzy sukces Zafiry w nowym segmencie. Oba jednobryłowe pojazdy oferują możliwość zmiany samochodu osobowego na dostawczy bez konieczności wyjmowania foteli. O ile większa Zafira, wyposażona w system Flex7, może pomieścić siedmiu pasażerów w trzech rzędach, mniejszą Merivą może podróżować pięć osób w dwóch rzędach.