Opel Adam

Artykuły - Opel Adam (4)

 • Vauxhall planuje zwolnić w W. Brytanii ok. 400 pracowników

  Vauxhall planuje zwolnić w W. Brytanii ok. 400 pracowników

  Producent samochodów Vauxhall, należący do koncernu motoryzacyjnego PSA (Peugeot-Citroen), chce zwolnić ok. 400 osób z 1,8 tys. zatrudnionych w zakładach Ellesmere Port w W.Brytanii - podał serwis BBC. Przyczyną jest, jak dodano, spadek sprzedaży opla Astry.
 • Opel Adam Rocks S. Uterenowiony i sportowy

  Opel Adam Rocks S. Uterenowiony i sportowy

  Opel opublikował właśnie pierwsze zdjęcia nowego Adama w wersji Rocks S. Oficjalna premiera auta odbędzie się już 17 kwietnia, na salonie motoryzacyjnym w Amsterdamie.
 • Polacy w ADAC Opel Adam Cup

  Polacy w ADAC Opel Adam Cup

  ​W minioną sobotę miała miejsce oficjalna prezentacja zespołu Ulter Sport Rally Team. W jego barwach będzie jeździła załoga Jerzy Tomaszczyk/Łukasz Włoch. Zespół będzie walczyć o jak najlepsze lokaty na trasach mistrzostw Niemiec w ramach pucharu ADAC Opel Adam Cup. Partnerem teamu jest Interia.
 • Opel Adam S wkrótce w salonach

  Opel Adam S wkrótce w salonach

  ​Opel zaprezentował produkcyjną wersję najmocniejszej odmiany Adama oznaczoną S.Pod maską samochodu znalazł się silnik 1.4 turbo o mocy 150 KM i momencie 220 Nm (między 2750 a 4500 obr/min). Jednostka napędowa współpracuje z manualną skrzynią o sześciu, zestopniowanych sportowo, biegach.

Filmy - Opel Adam (1)

 • Nowość Opla

  Oto adam. Nazwa modelu nie jest dziełem przypadku. To ukłon w stronę założyciela marki - Adama Opla. Więcej TUTAJ.