opalenizna

Artykuły - Opalenizna (29)

Filmy - Opalenizna (3)

  • Kosmetyczka Aneta Suchowierska: Opalenizna to nic zdrowego, to funkcja obrony naszego organizmu

    Aneta Suchowierska opowiedziała, jak utrzymać opaleniznę na dłużej. – Opalenizna to nic zdrowego, to nie jest zdrowy objaw – zaznaczyła kosmetyczka. - To funkcja obrony naszego organizmu – dodała. – W czasie opalania wprowadzamy skórę w stan zapalny – zaznaczyła. Jak przygotować i zabezpieczyć skórę przed opalaniem? (Dzień Dobry TVN/x-news)
  • Jak nakładać samoopalacz na ciało?

    Samoopalacz to często jedyny ratunek dla wszystkich, którzy potrzebują zachowania pięknego, letniego wyglądu swojej skóry, a nie chcą często korzystać z niekiedy niewskazanego ze względu na zdrowie solarium. Zimą i wczesną wiosną trudno o opaleniznę (chyba że mieszka się w krajach, gdzie lato jest wieczne!), a samoopalacz w kilka chwil może nam ją zagwarantować. Jak odpowiednio nakładać samoopalacz na ciało, by na naszej skórze nie pozostawały nieestetyczne plamy i kropki? Zobaczcie, jak to robić!
  • Rozsądne opalanie służy zdrowiu i urodzie

    Dziewczyny lubią brąz, a gwiazdy nie są tutaj wyjątkiem! O zbawiennym wpływie opalenizny na urodę i samopoczucie, a także o właściwej pielęgnacji skóry latem, rozmawialiśmy m.in. z Omeną Mensah, Dorotą Williams i Tamarą Arciuch.