opakowanie

Artykuły - Opakowanie (40)

Filmy - Opakowanie (10)

 • Jak zrobić pudełko na prezent z plastikowej butelki?

  Pudełka, w których wręczamy prezenty naszym najbliższym, nie muszą być banalnymi opakowaniami ze sklepu, z nieciekawym wzorem, kształtem i fakturą, która często nie przyciąga wzroku! Zwykłe, plastikowe butelki - zwłaszcza te z bezbarwnego plastiku - świetnie nadają się do tworzenia pięknych, efektownych pudełek w niewielkich rozmiarach, które swoją wyjątkowością zachwycą wszystkich. Zobaczcie nasz instruktaż, jak w parę chwil zrobić efektowne pudełko na prezent z plastikowej butelki - to dziecinnie proste!
 • Jak zrobić torbę prezentową z kartonu?

  Gotowe torebki prezentowe, których pełno w sklepach, zachwycają swoją kolorystyką i bogactwem wzorów, trudno jednak znaleźć odpowiedni rozmiar, zwłaszcza w przypadku nietypowych prezentów. Nie musicie wtedy rezygnować z torebki na rzecz pakowania papierem, co jest trudne i nie zawsze wychodzi - zwłaszcza niedoświadczonym w ręcznych pracach. Przy użyciu zwykłego kartonu możecie zrobić samodzielnie torbę prezentową w odpowiednim, interesującym was rozmiarze. Zobaczcie nasz poradnik!
 • Jak zrobić opakowanie na drobny prezent?

  Drobne, niewielkie przedmioty, które chcemy przeznaczyć na prezent, zwykle mają tę jedną wadę, że trudno znaleźć dla nich odpowiednie opakowanie. Wszystkie są zdecydowanie za wielkie, zaś w sklepach te odpowiednich rozmiarów albo są drogie, albo nie zachwycają swoim wyglądem. Opakowanie na drobiazg możecie przygotować samodzielnie w domu! Zobaczcie naszą instrukcję - to dziecinnie proste!
 • Pakowanie prezentu w skorupkę orzecha

  Skorupki orzechów włoskich mogą być genialnym sposobem na opakowanie na drobny, lekki prezent! Jeśli szukacie pomysłu na własnoręcznie zrobione opakowanie, w którym będziecie mogli wręczyć drobiazgi (np. kolczyki czy łańcuszki) - spróbujcie przygotować je ze skorupki orzecha według naszego pomysłu!