Ondrej Duda

Artykuły - Ondrej Duda (154)

Filmy - Ondrej Duda (4)

 • Ondrej Duda podpisał kontrakt z Herthą. "W nowym zespole może być gwiazdą"

  Ondrej Duda przechodzi z Legii Warszawa do Herthy Berlin. W środę Słowak przeszedł badania i podpisał kontrakt z siódmym zespołem poprzedniego sezonu Bundesligi. - Jeśli będzie tam grał tak, jak na początku pobytu w Legii, to może być gwiazdą - powiedział Artur Wichniarek, były piłkarz Herthy. Źródło: Press Focus/x-news
 • Besnik Hasi o transferze Ondreja Dudy do Herthy. Film

  Ondrej to bardzo dobry zawodnik, który jest ważnym ogniwem Legii. Ma ogromny potencjał, którego jeszcze w pełni nie pokazał. Wiem, że jest bliski odejścia. Jeżeli są jakieś ustalenia pomiędzy nim a klubem, to muszę to zaakceptować. Na razie jest z nami, więc uznaję go cały czas za zawodnika Legii. Jeśli będzie potrzeba, to skorzystam z niego. Mam nadzieję, że po ewentualnym transferze wszyscy będą zadowoleni. Jeśli faktycznie odejdzie to najważniejsze będzie, aby pozyskać za niego wartościowego zmiennika - powiedział Besnik Hasi, trener Legii Warszawa.
 • Walia-Słowacja. Akcja Słowaków i remis

  Walia-Słowacja. Po godzinie gry, selekcjoner Słowaków Jan Kozak zdecydował się na podwójną zmianę, w wyniku której na murawie zameldowali się Adam Nemec i Ondrej Duda. Nie minęło 60 sekund, a zawodnik warszawskiej Legii wpisał się na listę strzelców. Prawą stroną boiska pomknął Mak, który minąwszy dwóch rywali, wyłożył piłkę Dudzie, a ten płaskim strzałem wyrównał wynik spotkania na Stade de Bordeaux.
 • Legia - Berg o stanie zdrowia Dudy

  Henning Berg skomentował zajścia podczas przerwanego meczu Legii z FK Kukesi w eliminacjach Ligi Europejskiej. Norweg opowiedział też o stanie zdrowia trafionego kamieniem Ondreja Dudy.