OLT Express

Artykuły - OLT Express (28)

Filmy - OLT Express (7)

 • Nowak: Gigantyczna niekompetencja opozycji ws. OLT Express

  Po historii z OLT Express nie zastanawiałem się nad dymisją. Staram się kompetentnie i cierpliwie tłumaczyć opozycji tę sprawę. Niestety, opozycja okazuje się tu wyjątkowo odporna na argumenty i wiedzę - mówił w Kontrwywiadzie RMF FM minister transportu Sławomir Nowak.
 • Paweł Adamowicz o zdjęciu z samolotem OLT Express

  Zdjęcie, na którym politycy PO ciągną samolot linii OLT Express, nie było zdjęciem reklamowym - przekonywał widniejący na nim Paweł Adamowicz. - Zaproszono nas tam w związku z otwarciem nowego terminala. Zamiast przecinać wstęgę, zrobiliśmy coś żartobliwego (TVN24/x-news).
 • Polski rynek lotniczy po trzęsieniu ziemi

  Upadek OLT Express, a tym samym likwidacja wielu krajowych połączeń lotniczych, to nie tylko strata dla pasażerów. Oznacza to też, że staną inwestycje związane z rozwojem mniejszych lotnisk w kraju - uważa Eryk Kłopotowski, ekspert rynku lotniczego (Newseria).
 • "Przypadek OLT Express to dowód bandytyzmu"

  Słowo bandytyzm jest na miejscu, skoro jednego dnia mówią, że przewozy czarterowe są niezagrożone, a następnego dnia je odwołują - mówi w rozmowie z Agencją Informacyjną Newseria Krzysztof Piątek, prezes Polskiego Związku Organizatorów Turystyki.