Film - Olsztyn

Synonimy:
Olsztynie,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Olsztyn (8)

 • Wojewódzki naruszył ciszę wyborczą?

  Wojewódzki naruszył ciszę wyborczą?

  Kuba Wojewódzki podczas sobotniego (19 listopada) programu "Mam talent!", który był nadawany na żywo, mógł naruszyć ciszę wyborczą
 • Czarna Mamba chce być radną

  Czarna Mamba chce być radną

  Jurorka "Tańca z gwiazdami" Iwona Pavlović i wielokrotny reprezentant Polski w siatkówce Paweł Papke - znaleźli się na listach kandydatów do samorządu w województwie warmińsko-mazurskim.
 • TVP: Nie przyszli do pracy

  TVP: Nie przyszli do pracy

  We wtorek na antenie regionalnej TVP Olsztyn nie ukazał się główny program informacyjny "Informacje". Dziennikarze twierdzą, że powodem nienadania tego programu jest to, że nie przyszli do pracy i dlatego nie miał kto przygotować relacji.
 • Noc Kina Europejskiego: Bilety!

  Noc Kina Europejskiego: Bilety!

  Pierwszy weekend po Wielkanocy i nowe ENEMEF-y, czyli Nocne Maratony Filmowe. W Gdyni, Łodzi (w piątek), Olsztynie i Wrocławiu (w sobotę) odbędzie się Noc Kina Europejskiego a w Radomiu trochę spóźniona Noc Oscarowa (w piątek). Dla naszych czytelników mamy pod dwa podwójne zaproszenia na każdą z imprez!
 • Tydzień Kina Niemieckiego

  Tydzień Kina Niemieckiego

  Pięć filmów fabularnych i pięć krótkometrażowych obejrzą widzowie podczas Tygodnia Kina Niemieckiego "Niemieckie niuanse - deutsche details", który rozpoczyna się w poniedziałek, 20 marca, w Olsztynie i Gdańsku. Impreza potrwa do 24 marca.
 • Olsztyn: Kina upadają

  Banki lub sklepy w miejscu kina Kopernik. Sklep lub pub w dawnym kinie Polonia. Tak może wkrótce wyglądać centrum Olsztyna. Kina właśnie zmieniły właściciela, a ten nie zamierza do nich dokładać - pisze "Gazeta Olsztyńska".
 • Olsztyn: Pokaz wojennych kronik filmowych

  Olsztyn: Pokaz wojennych kronik filmowych

  Pokaz radzieckiej kroniki filmowej "Wyzwalanie Prus Wschodnich przez Armię Czerwoną w 1945 roku" otworzył w środę (4 maja) w Olsztynie przegląd wojennych kronik filmowych. Trzydniowy pokaz odbywa się z okazji obchodów 60. rocznicy zakończenia II wojny światowej.
 • Ogólnopolska premiera filmu "Kameleon"

  Ogólnopolska premiera filmu "Kameleon"

  Najnowszy fabularny film Janusza Kijowskiego "Kameleon" to kryminał, nawiązujący do kina moralnego niepokoju. Ogólnopolska premiera obrazu odbyła się w poniedziałek, 19 listopada, w Olsztynie. W roli Kameleona występuje Piotr Machalica. W filmie grają także: Artur Steranko, Ewa Błaszczyk, Jerzy Bończak, Magdalena Wójcik, Krzysztof Stroiński, Henryk Talar, Karol Strasburger i Marcin Troński.