Motoryzacja - Olsztyn

Synonimy:
Olsztynie,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Olsztyn (30)

 • Znak, którego nikt nie widzi

  Znak, którego nikt nie widzi

  Od wczoraj w Olsztynie obowiązuje letnia organizacja ruchu - czyli jak co roku zamknięta jest część olsztyńskiego Starego Miasta. Wczoraj pojawił się odpowiedni znak drogowy, ale większość kierowców... w ogóle go nie zauważyła.
 • Uwaga - zima atakuje!

  Uwaga - zima atakuje!

  Na wschodzie Mazur, w okolicach Ełku i Olecka, na drogach jest ślisko.
 • Radio rajdowe...

  Radio rajdowe...

  Rozgłośnia Regionalna Polskiego Radia w Olsztynie już po raz dziewiąty uruchomi Radio Rajdowe. Tegoroczne Radio Rajdowe, organizowane przy ścisłej współpracy z Polskim Związkiem Motorowym towarzyszyć będzie zmaganiom kierowców podczas Platinum 63 Rajdu Polski.
 • Trwa motocyklowa sześciodniówka

  Trwa motocyklowa sześciodniówka

  Zaczęło się... Cyrk motocyklowy przyjechał do Povażskiej Bystricy - średniej wielkości miasta w Słowacji. W centrum, wokół stadionu i hali sportowej rozstawione zostały namioty i tiry drużyn z całego świata.
 • Tydzień bez zimówek...

  Tydzień bez zimówek...

  Spóźnialscy poczekają - kto do tej pory nie zmienił opon na zimowe, będzie skazany na czekanie w długich kolejkach, które ustawiają się przed warsztatami. W Olsztynie grafiki serwisów samochodowych są wypełnione do godzin wieczornych.
 • Zawsze na czerwonym świetle...

  Zawsze na czerwonym świetle...

  Kierowco, jeśli wsiadłeś do samochodu włącz światła mijania. Jeżeli poruszasz się akurat olsztyńskimi ulicami musisz jeszcze uzbroić się w cierpliwość. Niestety prawie na każdym skrzyżowaniu czeka na Ciebie czerwone światło.
 • Dziś rusza "Kormoran"

  Dziś rusza "Kormoran"

  Dziś o godzinie 17.00 na stadionie olsztyńskiego OSiR-u rozpocznie się prolog, inaugurujący tegoroczny Rajd Kormoran. Zawody zapowiadają się bardzo atrakcyjnie - załogi tradycyjnie ścigać się będą po luźnych nawierzchniach.
 • Jurczak przed Kormoranem

  W ostatnich dniach czerwca, 28 i 29.06.2003 r., załogi biorące udział w trzeciej eliminacji Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, staną na starcie 29 Rajdu Kormoran, rozgrywanego tradycyjnie na drogach wokół Olsztyna. Wśród startujących zobaczymy także załogę Fiat Auto Poland - Damiana Jurczaka i Ryszarda Ciupkę, prowadzących Fiata Punto Super 1600
 • Przed Rajdem Kormorana

  Po wielu perypetiach, zmianach i uzupełnieniach udało się w końcu stworzyć ostateczną wersję 29 Rajdu Kormoran. Zamieszanie jakie powstało przy konstrukcji trasy rajdu spowodowane zostało względami ochrony środowiska.
 • Koselski i Hundla w Rajdzie Agapit

  Koselski i Hundla w Rajdzie Agapit

  Po raz pierwszy podczas olsztyńskiego Rajdu Agapit stanowiącego eliminację Pucharu PZM-ot pojadą ze sobą Tomasz Koselski i Robert Hundla. Bydgosko-myślenicka załoga wystartuje w Olsztynie samochodem Peugeot 306 grupy N walcząc o punkty w klasie N3.