Fakty - Olsztyn

Synonimy:
Olsztynie,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Olsztyn (135)

 • Makabryczne odkrycia w Olsztynie. Aż pięć odnalezionych ciał

  Makabryczne odkrycia w Olsztynie. Aż pięć odnalezionych ciał

  Zwłoki pięciu osób znaleziono w Olsztynie w ciągu ostatniej doby. Policja nie łączy tych zdarzeń. Trwa wyjaśnianie okoliczności pod nadzorem prokuratury.
 • ​Olsztyn: Operacje wszczepienia stymulatorów chorym w śpiączce

  ​Olsztyn: Operacje wszczepienia stymulatorów chorym w śpiączce

  W olsztyńskim szpitalu klinicznym zakończyła się trzecia z kolei operacja wszczepienia stymulatora osobie w śpiączce. Dwie dziewczyny operowane we wtorek czują się dobrze, 24-letnia Agnieszka po raz pierwszy odkąd jest w śpiączce - płakała.
 • RMF24: Trzej oficerowie CBŚP z Olsztyna usłyszeli zarzuty

  RMF24: Trzej oficerowie CBŚP z Olsztyna usłyszeli zarzuty

  Trzech oficerów Centralnego Biura Śledczego Policji z Olsztyna usłyszało zarzuty. Chodzi o jednego z naczelników wydziału i dwóch pracowników operacyjnych - dowiedzieli się reporterzy śledczy RMF FM. Prokuratura ujawnia jedynie, że zarzuty dotyczą przekroczenia uprawnień, jednak z nieoficjalnych ustaleń RMF FM wynika, że sprawa może mieć związek z handlem narkotykami.
 • Olsztyn: Tragiczny finał poszukiwań 24-latka

  Ciało 24-latka, który na początku listopada wybrał się do lasu i nie wrócił do domu, wydobyto z Jeziora Kortowskiego. Policjanci z Olsztyna wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzny.
 • Olsztyn: Umówił się z 14-latką. Na miejscu czekała policja

  Olsztyn: Umówił się z 14-latką. Na miejscu czekała policja

  Policjanci z Olsztyna zatrzymali 32-latka podejrzanego o popełnienie przestępstwa pedofilskiego. Mężczyzna został zatrzymany na jednym z parkingów w centrum miasta. Był przekonany, że spotka się z 14-latką.
 • Afera w olsztyńskiej policji. Wstrząsająca relacja przesłuchiwanego studenta

  „Pierwsze uderzenie dostałem w brzuch, później przytrzymywał mnie kolanem na plecach, w plecy kilkanaście razy..., praktycznie do rozładowania się paralizatora. Drugi z funkcjonariuszy wyjął gaz pieprzowy, z odległości ok. 50 cm spryskał mi lewą stronę twarzy” - tak o swoim przesłuchaniu mówi student z Olsztyna. Młody mężczyzna miał zostać pobity przez policjantów podczas przesłuchania w sprawie narkotyków.
 • RMF24: Tajemnicza śmierć 17-latka w Olsztynie

  Ciało 17-letniego chłopaka znaleziono przy ulicy Sikorskiego w Olsztynie naprzeciwko galerii handlowej - informuje reporter RMF FM Piotr Bułakowski. Na miejscu pracuje prokurator pod nadzorem lekarza sądowego.
 • Olsztyn: Zwłoki 58-letniej kobiety zakopane w ogródku

  Olsztyn: Zwłoki 58-letniej kobiety zakopane w ogródku

  Policjanci zatrzymali 58-letniego mieszkańca gminy Olsztynek, który jest podejrzany o zabójstwo żony. Jerzy W. zakopał ciało kobiety w przydomowym ogródku. Tłumaczył, że motywem jego działania były "nieporozumienia małżeńskie".
 • Dwie kobiety skazane za sprzedawanie leków wywołujących poronienie

  Dwie kobiety skazane za sprzedawanie leków wywołujących poronienie

  Sąd Okręgowy w Olsztynie skazał na kary więzienia w zawieszeniu i grzywny dwie kobiety, które sprzedawały ciężarnym leki, wywołujące poronienie. Śledczy ustalili, że pomogły w dokonaniu aborcji ok. 50 kobietom, jedna z nich omal nie przypłaciła tego życiem.
 • Szybowiec spadł na las. Pilot nie żyje

  Szybowiec spadł na las. Pilot nie żyje

  W pobliżu lotniska Dajtki w Olsztynie (Warmińsko-Mazurskie) szybowiec spadł na drzewa. W wypadku zginął 48-letni pilot - podała warmińsko-mazurska straż pożarna.