Olsen

Artykuły - Olsen (13)

 • Ashley Olsen przyłapana przez fotoreporterów

  Ashley Olsen przyłapana przez fotoreporterów

  Ashley Olsen jest jedną z ikon lat 90. W duecie z siostrą bliźniaczką – Mary-Kate – zachwycały w filmach dla dzieci i młodzieży.
 • Olsen przedstawia kolekcję wiosna-lato 2014

  Olsen przedstawia kolekcję wiosna-lato 2014

  Lekkość i feeria barw uchwycona przez znanego fotografika Dirka Messnera, związanego z wieloma markami modowymi, jak również magazynami Harper’s Bazaar czy Grazia.
 • "Wschodzące gwiazdy" kina

  "Wschodzące gwiazdy" kina

  Elizabeth Olsen, Andrea Riseborough, Juno Temple, Alicia Vikander i Suraj Sharma otrzymali nominację do tytułu "Wschodzącej Gwiazdy", przyznawanego przez British Academy of Film and Television Arts (BAFTA).
 • Powrót Demi Moore

  Powrót Demi Moore

  Po załamaniu nerwowym spowodowanym rozstaniem z Ashtonem Kutcherem, Demi Moore wraca do pełni sił i do pracy. Po dłuższej nieobecności na dużym ekranie, gwiazda zagra w filmie "Very Good Girls" z Elizabeth Olsen i Dakotą Fanning w rolach głównych.
 • Do aktorstwa już nie wróci!

  Do aktorstwa już nie wróci!

  Projektantka i jedna z najbardziej znanych bliźniaczek świata, Ashley Olsen, uznała aktorstwo za zamknięty rozdział swojego życia. Teraz chce poświęcić się wyłącznie rozwijaniu modowego imperium, jakie stworzyła wraz z siostrą, Mary-Kate.
 • Olsen gwiazdą "Old Boya"?

  Olsen gwiazdą "Old Boya"?

  Elizabeth Olsen prawdopodobnie zagra w remaku koreańskiego filmu "Old Boy", którego reżyserią zajmie się Spike Lee. Niedawno aktorka rozpoczęła negocjację kontraktu.
 • Bliźniaczki Jamesa Bonda

  Bliźniaczki Jamesa Bonda

  To z pewnością miła niespodzianka dla Jamesa Bonda. W 22. części słynnej serii agent 007 będzie miał aż dwie dziewczyny. Siostry Mary-Kate i Ashley Olsen to pierwsze bliźniaczki - dziewczyny brytyjskiego superagenta.
 • Gang Olsena na żywo

  Gang Olsena na żywo

  W naszym sklepie MELO.PL jest już dostępna nowa płyta rhythm'n'bluesowej formacji Gang Olsena. Ekipa z Rudy Śląskiej w czerwcu wydała koncertowy album, zatytułowany po prostu "Live". To w sumie piąty materiał w dorobku działającej od 1988 roku grupy.
 • K. Krawczyk i Gang Olsena w musicalu?

  K. Krawczyk i Gang Olsena w musicalu?

  Muzycy formacji Gang Olsena wpadli wspólnie z Krzysztofem Krawczykiem na dość ciekawy pomysł. Jeżeli wszystko się uda, na scenie jednego z teatrów w Łodzi wkrótce będzie można zobaczyć musical na bazie słynnego "Fausta" Goethego.
 • Krawczyk z Gangiem Olsena

  Krawczyk z Gangiem Olsena

  Nową płytę grupy Gang Olsena można już kupić tylko w sklepie MELO.PL, prowadzonym przez portal INTERIA.PL. Album "Disco & Blues" zawiera 12 utworów utrzymanych w stylistyce spod znaku Blues Brothers, Jamesa Browna czy grupy Lynyrd Skynyrd. W jednym utworze "Krzysztof K.", gościnnie zaśpiewał Krzysztof Krawczyk. Cena całej płyty wynosi zaledwie 14,99 zł, a pojedynczy utwór można nabyć już za 1,49 zł.