Film - Olivia Wilde

Artykuły - Olivia Wilde (24)

 • Homofobiczne komentarze? Olivia Wilde w ogniu krytyki

  Homofobiczne komentarze? Olivia Wilde w ogniu krytyki

  Olivia Wilde dekadę temu rozpoczęła przygodę z reżyserią, która trwa do dziś. Najnowszym projektem gwiazdy serialu "Dr House" jest thriller psychologiczny "Don’t Worry Darling", w którym wystąpi m.in. jej obecny życiowy partner, Harry Styles. Nad odnoszącą za kamerą coraz większe sukcesy artystką zgromadziły się tymczasem czarne chmury. Wszystko za sprawą starych wywiadów, w których porównała ona zmianę zawodowej ścieżki do coming outu dokonywanego przez osoby homoseksualne. Fani, delikatnie mówiąc, nie są zachwyceni.
 • ​Olivia Wilde wyreżyseruje film o złotej medalistce igrzysk olimpijskich

  ​Olivia Wilde wyreżyseruje film o złotej medalistce igrzysk olimpijskich

  Po sukcesie swojego debiutanckiego filmu "Szkoła melanżu" Olivia Wilde coraz śmielej poczyna sobie jako reżyserka. Dopiero co skończyła pracę nad filmem "Don't Worry Darling", a już przygotowuje się do wyreżyserowania biograficznego filmu "Perfect". Jego bohaterką będzie gimnastyczka Kerri Strug, a zagra ją Thomasin McKenzie.
 • ​Olivia Wilde chwali Harry'ego Stylesa

  ​Olivia Wilde chwali Harry'ego Stylesa

  Były wokalista boysbandu One Direction Harry Styles oraz hollywoodzka aktorka Olivia Wilde poznali się na planie psychologicznego thrillera "Don't Worry Darling", który ta ostatnia reżyseruje. Tam, jeśli wierzyć plotkom, zakochali się w sobie. Po zakończeniu zdjęć Wilde komplementuje Stylesa za to, że nie bał się przyjąć w jej filmie roli drugoplanowej, tym samym godząc się z tym, że to kobieta będzie kreować główną postać.
 • Olivia Wilde i Harry Styles? Tej parze nikt nie dawał szans

  Olivia Wilde i Harry Styles? Tej parze nikt nie dawał szans

  Olivia Wilde i Harry Styles? Tylko wybrane osoby wiedziały o tym, że 27-letni piosenkarz spędza coraz więcej czasu w towarzystwie 36-letniej aktorki, a od teraz także i reżyserki. Gdy jednak wieść o romansie dotarła do mediów, randkowanie w ukryciu przestało być możliwe.
 • Olivia Wilde: Dlaczego zwolniła Shię LaBeoufa?

  Olivia Wilde: Dlaczego zwolniła Shię LaBeoufa?

  We wrześniu ubiegłego roku gruchnęła wieść o kolejnych kłopotach Shii LaBeoufa. Konfliktowy i wybuchowy aktor stracił wtedy pracę w filmie „Don’t Worry Darling” reżyserowanym przez Olivię Wilde. Oficjalnie mówiło się, że zrezygnował z powodu innych zobowiązań zawodowych, ale w grudniu Wilde zdradziła, że wyrzuciła aktora ze względu na jego zachowanie na planie. Teraz w jednym z wywiadów opowiedziała bliżej o zasadach, jakie panują na planach filmów, które reżyseruje.
 • ​James Corden pomagał utrzymać w ukryciu ten związek

  ​James Corden pomagał utrzymać w ukryciu ten związek

  W pierwszych dniach nowego roku to Harry Styles i Olivia Wilde są najgorętszą światową parą show-biznesu. Piosenkarz i aktorka właśnie ujawnili, że są razem. Gdyby miłość zaprowadziła ich kiedyś przed ołtarz, jako drużbę mogliby wybrać Jamesa Cordena. Kiedy bowiem Harry i Olivia kręcili wspólny film, to właśnie on udostępnił im swoją posiadłość, by tam mogli się sekretnie spotykać.
 • Olivia Wilde rozstała się z Jasonem Sudeikisem po siedmiu latach narzeczeństwa

  Olivia Wilde rozstała się z Jasonem Sudeikisem po siedmiu latach narzeczeństwa

  Z informacji podawanych przez amerykańskie serwisy poświęcone show-biznesowi wynika, że para podjęła tę decyzję znacznie wcześniej. Serwis People.com podaje, że Olivia Wilde i Jason Sudeikis nie są razem przynajmniej od początku tego roku, ale nie brakuje też sugestii, że do rozstania doszło w listopadzie. Jako że obydwoje bardzo kochają swoje dzieci, a i siebie darzą szacunkiem, rozstaniu nie towarzyszyło publiczne pranie brudów i odbyło się w możliwie pokojowej atmosferze.
 • ​Zdjęcia do nowego filmu Olivii Wilde przerwane z powodu koronawirusa

  ​Zdjęcia do nowego filmu Olivii Wilde przerwane z powodu koronawirusa

  Olivia Wilde, której sławę przyniosła rola Trzynastki w serialu "Dr House", z powodzeniem kontynuuje swoją karierę reżyserską, którą rozpoczęła świetnie przyjętym filmem "Szkoła melanżu". Niestety, gwiazda została właśnie zmuszona do przerwania pracy nad swoim nowym filmem zatytułowanym "Don’t Worry Darling". Powodem tej decyzji było wykrycie koronawirusa u jednej z osób pracujących na planie.
 • Olivia Wilde wyreżyseruje nowy film z uniwersum Spider-Mana

  Olivia Wilde wyreżyseruje nowy film z uniwersum Spider-Mana

  Olivia Wilde, której sławę przyniosła rola „Trzynastki” w serialu „Dr House”, coraz odważniej poczyna sobie jako reżyserka. Po świetnie przyjętej debiutanckiej „Szkole melanżu”, Wilde wyreżyseruje dla studia Sony kolejny film, tym razem oparty na komiksach Marvela. Nieznany jest jeszcze tytuł filmu. Wiadomo, że jego główną bohaterką będzie kobieta.
 • Dakota Johnson w nowym filmie Olivii Wilde?

  Dakota Johnson w nowym filmie Olivii Wilde?

  "Szkoła melanżu" - pełnometrażowy debiut reżyserski Olivii Wilde, spodobał się zarówno fanom jak i krytykom. Opromieniona tym sukcesem aktorka nie czeka i idzie za ciosem. W fazie przygotowań jest jej nowe dzieło zatytułowane "Don't Worry Darling". Do jego obsady być może dołączy Dakota Johnson, z którą prowadzone są właśnie rozmowy na ten temat.

Zdjęcia - Olivia Wilde (6)

 • film.interia.pl
  Olivia Wilde kończy 35 lat
 • film.interia.pl
  Olivia Wilde kończy 35 lat
 • film.interia.pl
  Olivia Wilde kończy 35 lat
 • film.interia.pl
  Olivia Wilde kończy 35 lat
 • film.interia.pl
  Olivia Wilde kończy 35 lat
 • film.interia.pl
  Oscary 2016: Najlepsze kreacje