olimpijski

Artykuły - Olimpijski (372)

 • "Olimpijskie złoto" dla LOTTO

  Z badań przeprowadzonych przez IQS wynika, że LOTTO jest najbardziej rozpoznawalnym sponsorem Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej Londyn 2012. LOTTO wyprzedziło inne marki osiągając 57 proc. rozpoznawalności.
 • Igrzyska olimpijskie na żywo w 3D

  Igrzyska olimpijskie na żywo w 3D

  Już dziś rozpoczynają się XXX Igrzyska Olimpijskie w Londynie! Po raz pierwszy w historii zrealizowana zostanie transmisja na żywo w 3D.
 • Olimpijska edycja tabletu Iconia Tab A510

  Olimpijska edycja tabletu Iconia Tab A510

  Chcąc uczcić swoją współpracę z Ruchem Olimpijskim, firma Acer wprowadza tablet ICONIA TAB A510 Olympic Games Edition z logo Acer i logo Olimpijskim.
 • The Beatles na otwarcie Igrzysk Olimpijskich?

  The Beatles na otwarcie Igrzysk Olimpijskich?

  Paul McCartney, jeden z dwóch żyjących członków zespołu The Beatles, zasugerował ostatnio, że chętnie wystąpiłby wspólnie z Ringo Starrem na ceremonii otwarcia Igrzysk Olimpijskich w 2012 roku w Londynie.
 • Mistrza olimpijskiego ciągnie do koła

  Mistrza olimpijskiego ciągnie do koła

  31-letni mistrz olimpijski i świata w rzucie młotem, Słoweniec Primoz Kozmus zmienił zdanie i postanowił wznowić starty. Jego celem jest złoty medal olimpijski w Londynie w 2012 r. Przed rokiem, tuż po 30. urodzinach, ogłosił zakończenie kariery sportowej.
 • Zmarł dwukrotny mistrz olimpijski w wioślarstwie Andy Holmes

  W wieku 51 lat zmarł dwukrotny mistrz olimpijski w wioślarstwie (1984, 1988) Brytyjczyk Andy Holmes. Przyczyną była prawdopodobnie rzadka choroba bakteryjna - leptospiroza.
 • Jerzy Kulej kończy 70 lat

  We wtorek 19 października 70 lat kończy jedyny polski dwukrotny mistrz olimpijski w boksie (1964, 1968) Jerzy Kulej. Jubilat również dwukrotnie triumfował w mistrzostwach Europy (1963, 1965) i był ośmiokrotnie mistrzem Polski (1961-1970).
 • Władysław Komar w Złotym Kręgu "Gloria Optimis"

  Mikołaj Komar przyznał, że ojciec - mistrz olimpijski z Monachium w pchnięciu kulą, był dla niego najlepszym przyjacielem. W poniedziałek do Złotego Kręgu "Gloria Optimis" wybitnych osobowości polskiego sportu dołączył m.in. Władysław Komar.
 • Dwie tony medali dla uczestników "Biegnij Warszawo"

  Ponad dwie tony waży 10 000 medali, które przygotowano dla uczestników masowej imprezy "Biegnij Warszawo" 3 października. Kto nie czuje się na siłach, by w dwie godziny pokonać 10 km, będzie mógł maszerować na dystansie 5 km. Wystartują też sportowe gwiazdy.
 • Amerykanin Ryan Millar siatkarzem Asseco Resovii

  Amerykanin Ryan Millar siatkarzem Asseco Resovii

  Amerykanin Ryan Millar, mistrz olimpijski z 2008 roku z Pekinu, grający na pozycji środkowego bloku, będzie w tym sezonie występował w Asseco Resovii. To kolejny spektakularny transfer rzeszowskiej drużyny. Millar podpisał z Resovią dwuletni kontrakt.

Filmy - Olimpijski (1)

 • Tancerki na rurze chcą zdobywać medale

  Trenujące taniec na rurze mieszkanki miasta Metairie w amerykańskim stanie Luizjana wierzą, że ich ulubiona dyscyplina zostanie któregoś dnia włączona do programu letnich igrzysk olimpijskich.Na razie w Londynie zorganizowano mistrzostwa świata (CNN Newsource/x-news).