Olimp w ogniu

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Olimp w ogniu (Film (2013)[Olympus Has Fallen] Reż.Antoine Fuqua) ,

Artykuły - Olimp w ogniu (2)

 • Biały Dom spłonął, czas na Londyn

  Biały Dom spłonął, czas na Londyn

  Właśnie pojawił się zwiastun filmu "Londyn w ogniu" ("London Has Fallen"), kontynuacja filmu akcji z 2013 roku "Olimp w ogniu" ("Olympus Has Fallen").
 • Zagrożone życie prezydenta USA w filmie "Olimp w ogniu"

  Zagrożone życie prezydenta USA w filmie "Olimp w ogniu"

  Do kin w USA wchodzi właśnie thriller "Olimp w ogniu". W głównej roli występuje Gerard Butler. Gwiazdor wcielił się w specjalnego agenta, który jako jedyny może uratować życie prezydenta Stanów Zjednoczonych... W Polsce film pojawi się w kwietniu.

Filmy - Olimp w ogniu (3)

 • Morgan Freeman musiał zastąpić prezydenta

  Morgan Freeman opowiada o pracy przy filmie „Olimp w ogniu”. Bohaterem tego thrillera jest Mike Banning (Gerard Butler), agent Super Service dbający o bezpieczeństwo prezydenta Stanów Zjednoczonych (Aaron Eckhart). Na skutek nieodpowiedzialnego zachowania zostaje zwolniony i rozpoczyna pracę jako ochroniarz w supermarkecie. Tymczasem prezydent, odwołując planowaną inwazję na Koreę Północną, rozwściecza ekstremistę Kanga (Rick Yune), który postanawia wymóc na głowie państwa zmianę decyzji. Wraz z grupką osób o bliskich mu poglądach politycznych przeprowadza atak na Biały Dom, biorąc prezydenta i pracowników za zakładników. W tej sytuacji na pomoc zostaje wezwany Banning, który jako jedyny może uratować uwięzionych ludzi, zapobiec międzynarodowej katastrofie i przywrócić swoje dobre imię.
 • Przepis na weekend: odcinek 31

  Co będzie hitem najbliższych tygodni, na co warto iść do kina, w co najlepiej postrzelać na komputerze? Weekendowych odpowiedzi udzielamy jak zawsze w "Przepisie na weekend", zobacz najnowszy odcinek.
 • "Olimp w ogniu"

  Biały Dom atakują terroryści. Odsunięty od obowiązków agent Secret Service okazuje się jedyną nadzieją na uratowanie prezydenta...