Olga Kurylenko

Artykuły - Olga Kurylenko (7)

 • Olga Kurylenko ma koronawirusa

  Olga Kurylenko ma koronawirusa

  Olga Kurylenko, najbardziej znana z roli dziewczyny Jamesa Bonda w filmie "007 Quantum of Solace", ma koronawirusa.
 • Czy Olga Kurylenko ukradła bestseller?

  Czy Olga Kurylenko ukradła bestseller?

  W pełnym zwrotów akcji filmie "Kod Dedala" dziewięciu tłumaczy z całego świata zostaje zamkniętych w luksusowym bunkrze. Mają wspólnie pracować nad przekładem finałowej części bestsellerowej trylogii, na którą czekają miliony fanów. Jedną z zamkniętych osób jest rosyjska tłumaczka, w którą wciela się Olga Kurylenko.
 • Gwiazdy na czerwonej sofie

  Gwiazdy na czerwonej sofie

  Tom Cruise, Olga Kurylenko i Gerard Butler będą gośćmi pierwszego odcinka nowej serii programu "Graham Norton Show". Dwa tygodnie po brytyjskiej premierze, show wraca na polskie ekrany - będzie można go obejrzeć w BBC Entertainment.
 • Olga Kurylenko i jej droga do sławy

  Olga Kurylenko i jej droga do sławy

  Najbardziej pamiętamy ją jako dziewczynę Bonda w filmie "Quantum of Solace". Olga Kurylenko nie chce być jednak kojarzona jedynie z tą rolą. Urodzona na Ukrainie aktorka i modelka stopniowo podbija Hollywood. Niebawem zaskoczy nas w nowym filmie Terrence'a Malicka, twórcy głośnego "Drzewa życia".
 • Dziewczyna Bonda będzie śpiewać

  Dziewczyna Bonda będzie śpiewać

  Seksowna ukraińska aktorka Olga Kurylenko, znana z filmu "Quantum Of Solace", spróbuje swoich sił jako wokalistka.
 • Bale i Bardem u Malicka

  Bale i Bardem u Malicka

  W nowym filmie Terrence'a Malicka - niezatytułowanym jeszcze dramacie romantycznym - zobaczymy: Christiana Bale'a, Javiera Bardema, Rachel McAdams i Olgę Kurylenko. Zdjęcia do produkcji ruszą jesienią 2010.
 • Zdradziła Związek Radziecki

  Zdradziła Związek Radziecki

  Dziewczyna Jamesa Bonda z "007 Quantum of Solace", Olga Kurylenko, została oskarżona przez rosyjskiego komunistę o zdradę swoich korzeni. Wszystko przez występ z Danielem Craigiem.

Filmy - Olga Kurylenko (2)

 • "7 psychopatów" - fragment filmu

  "7 psychopatów" to komedia kryminalna Martina McDonagha. Marty właśnie kończy swój scenariusz, który zatytułował "Siedmiu psychopatów", kiedy jego przyjaciel wpada w poważne tarapaty. Wszystko dlatego, że ukradł psa niebezpiecznego gangstera... Zobacz fragment filmu.
 • "7 psychopatów"

  Marty kończy właśnie swój scenariusz pt. "Siedmiu psychopatów", kiedy jego przyjaciel wpada w poważne tarapaty: okazuje się, że ukradł psa niebezpiecznego gangstera...