Olga Frycz

Artykuły - Olga Frycz (94)

 • Olga Frycz wdała się w ostrą kłótnię

  Olga Frycz wdała się w ostrą kłótnię

  Jest spokojna i opanowana, nerwy puszczają jej bardzo rzadko. Ale tym razem Olga Frycz nie wytrzymała i ostro starła się z internautkami, które poruszyły sprawę legginsów produkowanych przez należącą do Mai Bohosiewicz firmę Le Collet. Aktorka zasugerowała, że kobieta, która krytycznie oceniała tę sytuację, "czymś się wspomaga".
 • Olga Frycz wdała się w ostrą kłótnię z fankami

  Olga Frycz wdała się w ostrą kłótnię z fankami

  Jest spokojna i opanowana, nerwy puszczają jej bardzo rzadko. Ale tym razem Olga Frycz nie wytrzymała i ostro starła się z internautkami, które poruszyły sprawę legginsów produkowanych przez należącą do Mai Bohosiewicz firmę Le Collet. Aktorka zasugerowała, że kobieta, która krytycznie oceniała tę sytuację... "czymś się wspomaga".
 • Olga Frycz oddała karton zabawek, które przysłano jej córeczce

  Olga Frycz oddała karton zabawek, które przysłano jej córeczce

  W czwartek, 16 kwietnia, Olga Frycz zamieściła na Instagramie zdjęcie kartonu pełnego książeczek dla dzieci i zabawek. Dostała go od jednej z firm, jako prezent dla swojej córeczki. Frycz nie zrobiła tego, by się chwalić, ale by prosić fanów o pomoc w znalezieniu rodziny, której taki prezent bardziej się przyda.
 • Olga Frycz pokazała mieszkanie i... coś jeszcze

  Olga Frycz pokazała mieszkanie i... coś jeszcze

  Olga Frycz jest bardzo aktywną instagramerką. Odkąd urodziła córkę, jej aktywność w sieci jest jeszcze większa.
 • Olga Frycz i Maja Bohosiewicz wyjechały razem na wakacje

  Olga Frycz i Maja Bohosiewicz wyjechały razem na wakacje

  Obie panie wypoczywają w Tajlandii, gdzie sfotografowały się na plaży na tle zachodzącego słońca. Zdjęcie zamieściły na Instagramie.
 • Olga Frycz nie boi się jesieni

  Olga Frycz nie boi się jesieni

  Olga Frycz, odkąd została mamą, jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Założyła nawet osobny profil poświęcony wychowywaniu dziecka.
 • Olga Frycz pokazała swoją córeczkę

  Olga Frycz pokazała swoją córeczkę

  Olga Frycz rzadko dzieli się z fanami szczegółami ze swojego życia. Jednak tym razem udostępniła na Instagramie zdjęcie swojej małej córeczki Heleny.
 • Olga Frycz rozstała się z partnerem. Aktorka wydała oświadczenie

  Olga Frycz rozstała się z partnerem. Aktorka wydała oświadczenie

  Wiele wskazuje na to, że związek Olgi Frycz przechodzi do historii. Aktorka w specjalnym oświadczeniu, opublikowanym w mediach społecznościowych, wyznała, jakie były powody takiej decyzji.
 • Olga Frycz rozstała się z narzeczonym

  Olga Frycz rozstała się z narzeczonym

  Olga Frycz za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że rozstała się z narzeczonym – Grzegorzem Sobieszkiem. Para ma córkę Helenę.
 • Olga Frycz na uroczym zdjęciu z dzieciństwa

  Olga Frycz na uroczym zdjęciu z dzieciństwa

  Z okazji Dnia Dziecka wiele gwiazd opublikowało na swoich instagramowych profilach zdjęcia z dzieciństwa. Należy do nich także Olga Frycz.

Zdjęcia - Olga Frycz (86)

 • film.interia.pl
  Olga Frycz: Dumna z nazwiska
 • film.interia.pl
  Olga Frycz: Dumna z nazwiska
 • film.interia.pl
  Olga Frycz: Dumna z nazwiska
 • film.interia.pl
  Olga Frycz: Dumna z nazwiska
 • film.interia.pl
  Olga Frycz: Dumna z nazwiska
 • film.interia.pl
  Olga Frycz: Dumna z nazwiska

Filmy - Olga Frycz (11)

 • Kim jest nowy partner Olgi Frycz?

  Grzegorz "Griszka" Sobieszek od ponad szesnastu lat jest związany ze sportami walki. Prywatnie jest partnerem aktorki Olgi Frycz. Gdzie się wychował? Jak wspominał to miejsce? - Dookoła były tylko kamienice, bieda i patologia - powiedział w "Dzień Dobry TVN". Jak poznał swoją partnerkę? - To nie była miłość od pierwszego wejrzenia - zdradziła Frycz. Czy gra dla niej na gitarze? Jakie książki miały wpływ na jego życie?
 • Barbara Kurdej-Szatan z główną rolą w filmie

  Barbara Kurdej-Szatan nie kryje satysfakcji z tego, że zagra główną rolę w komedii romantycznej „Dzień dobry, kocham cię!” w reżyserii Ryszarda Zatorskiego. Jak przyznaje, spełnia się jedno z jej zawodowych marzeń. Zdjęcia do nowej produkcji ruszyły kilka dni temu. Aktorka - znana do tej pory głównie z reklamy sieci komórkowej - teraz zadebiutuje na dużym ekranie u boku Aleksego Komorowskiego, Łukasza Garlickiego i Olgi Frycz.
 • Olga Frycz: Nie mam talentu komediowego

  Olga Frycz zdradza, że marzy o roli w filmie, ale nie w komedii. - – Chciałabym zrobić w 2014 roku jakiś naprawdę fajny film – mówi. – Na pewno nie mam daru komediowego. Chociaż właściwie nie jest to jeszcze sprawdzone w moim przypadku. Czekam na jakąś fajną propozycję, na przykład dramat.
 • Olga Frycz wegetarianką. Nowa moda wśród gwiazd?

  Jedną z najbardziej znanych wegetarianek wśród polskich gwiazd jest Maja Ostaszewska. Aktorka nie je mięsa od dziecka. Została wychowana na bezmięsnej diecie przez rodziców wegetarian. Aktorka przyznaje, że nie zna smaku wielu mięsnych potraw. Wegetarianizm to coś więcej niż tylko modna dieta, to styl życia – przekonują polskie gwiazdy. Rezygnację z jedzenia mięsa łączą z walką o prawa zwierząt. Do grona gwiazd niejedzących mięsa co chwilę dołączają kolejne - ostatnio także Olga Frycz.