Olga Frycz

Artykuły - Olga Frycz (97)

 • Olga Frycz: Wymarzona sylwetka

  Olga Frycz: Wymarzona sylwetka

  Pokusie, by uciec od zimowej aury w Polsce i spędzić kilka tygodni w ciepłym kraju, ulega wiele gwiazd. Wśród nich była także Olga Frycz, która w połowie listopada razem z córką Helenką i przyjaciółką Mają Bohosiewicz wyjechała na Teneryfę. Do Polski wróciła w ubiegłym tygodniu. Uwagę fanów aktorki przyciągnęły zmiany, jakie zaszły w jej wyglądzie. Ona sama zdradziła, że jej metamorfoza to zasługa ćwiczeń i zmiany sposobu odżywiania. Jednak nie wszystkie zasady jej diety pochwalą specjaliści.
 • Olga Frycz zrugana przez internautów

  Olga Frycz zrugana przez internautów

  Olga Frycz zdradziła swoim fanom, że już na długo przed Bożym Narodzeniem zgromadziła świąteczne prezenty dla najbliższych. Co na to internauci?
 • Olga Frycz została zrugana przez internautów

  Olga Frycz została zrugana przez internautów

  Aktorka znana z serii filmów o domu nad Rozlewiskiem, zawiadomiła swoich fanów, że już na długo przed Bożym Narodzeniem zgromadziła już świąteczne prezenty dla najbliższych Ale uwaga internautów skoncentrowała się na czymś zupełnie innym niż życiowa przebiegłość aktorki.
 • Olga Frycz wdała się w ostrą kłótnię

  Olga Frycz wdała się w ostrą kłótnię

  Jest spokojna i opanowana, nerwy puszczają jej bardzo rzadko. Ale tym razem Olga Frycz nie wytrzymała i ostro starła się z internautkami, które poruszyły sprawę legginsów produkowanych przez należącą do Mai Bohosiewicz firmę Le Collet. Aktorka zasugerowała, że kobieta, która krytycznie oceniała tę sytuację, "czymś się wspomaga".
 • Olga Frycz wdała się w ostrą kłótnię z fankami

  Olga Frycz wdała się w ostrą kłótnię z fankami

  Jest spokojna i opanowana, nerwy puszczają jej bardzo rzadko. Ale tym razem Olga Frycz nie wytrzymała i ostro starła się z internautkami, które poruszyły sprawę legginsów produkowanych przez należącą do Mai Bohosiewicz firmę Le Collet. Aktorka zasugerowała, że kobieta, która krytycznie oceniała tę sytuację... "czymś się wspomaga".
 • Olga Frycz oddała karton zabawek, które przysłano jej córeczce

  Olga Frycz oddała karton zabawek, które przysłano jej córeczce

  W czwartek, 16 kwietnia, Olga Frycz zamieściła na Instagramie zdjęcie kartonu pełnego książeczek dla dzieci i zabawek. Dostała go od jednej z firm, jako prezent dla swojej córeczki. Frycz nie zrobiła tego, by się chwalić, ale by prosić fanów o pomoc w znalezieniu rodziny, której taki prezent bardziej się przyda.
 • Olga Frycz pokazała mieszkanie i... coś jeszcze

  Olga Frycz pokazała mieszkanie i... coś jeszcze

  Olga Frycz jest bardzo aktywną instagramerką. Odkąd urodziła córkę, jej aktywność w sieci jest jeszcze większa.
 • Olga Frycz i Maja Bohosiewicz wyjechały razem na wakacje

  Olga Frycz i Maja Bohosiewicz wyjechały razem na wakacje

  Obie panie wypoczywają w Tajlandii, gdzie sfotografowały się na plaży na tle zachodzącego słońca. Zdjęcie zamieściły na Instagramie.
 • Olga Frycz nie boi się jesieni

  Olga Frycz nie boi się jesieni

  Olga Frycz, odkąd została mamą, jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Założyła nawet osobny profil poświęcony wychowywaniu dziecka.
 • Olga Frycz pokazała swoją córeczkę

  Olga Frycz pokazała swoją córeczkę

  Olga Frycz rzadko dzieli się z fanami szczegółami ze swojego życia. Jednak tym razem udostępniła na Instagramie zdjęcie swojej małej córeczki Heleny.

Zdjęcia - Olga Frycz (86)

 • film.interia.pl
  Olga Frycz: Dumna z nazwiska
 • film.interia.pl
  Olga Frycz: Dumna z nazwiska
 • film.interia.pl
  Olga Frycz: Dumna z nazwiska
 • film.interia.pl
  Olga Frycz: Dumna z nazwiska
 • film.interia.pl
  Olga Frycz: Dumna z nazwiska
 • film.interia.pl
  Olga Frycz: Dumna z nazwiska

Filmy - Olga Frycz (7)

 • Barbara Kurdej-Szatan z główną rolą w filmie

  Barbara Kurdej-Szatan nie kryje satysfakcji z tego, że zagra główną rolę w komedii romantycznej „Dzień dobry, kocham cię!” w reżyserii Ryszarda Zatorskiego. Jak przyznaje, spełnia się jedno z jej zawodowych marzeń. Zdjęcia do nowej produkcji ruszyły kilka dni temu. Aktorka - znana do tej pory głównie z reklamy sieci komórkowej - teraz zadebiutuje na dużym ekranie u boku Aleksego Komorowskiego, Łukasza Garlickiego i Olgi Frycz.
 • Olga Frycz: Nie mam talentu komediowego

  Olga Frycz zdradza, że marzy o roli w filmie, ale nie w komedii. - – Chciałabym zrobić w 2014 roku jakiś naprawdę fajny film – mówi. – Na pewno nie mam daru komediowego. Chociaż właściwie nie jest to jeszcze sprawdzone w moim przypadku. Czekam na jakąś fajną propozycję, na przykład dramat.
 • Olga Frycz wegetarianką. Nowa moda wśród gwiazd?

  Jedną z najbardziej znanych wegetarianek wśród polskich gwiazd jest Maja Ostaszewska. Aktorka nie je mięsa od dziecka. Została wychowana na bezmięsnej diecie przez rodziców wegetarian. Aktorka przyznaje, że nie zna smaku wielu mięsnych potraw. Wegetarianizm to coś więcej niż tylko modna dieta, to styl życia – przekonują polskie gwiazdy. Rezygnację z jedzenia mięsa łączą z walką o prawa zwierząt. Do grona gwiazd niejedzących mięsa co chwilę dołączają kolejne - ostatnio także Olga Frycz.