Olga Borys

Artykuły - Olga Borys (19)

 • Razem w pracy, razem w życiu. Aktorskie małżeństwa

  Razem w pracy, razem w życiu. Aktorskie małżeństwa

  Branża filmowa rządzi się swoimi prawami. Na planach filmów czy seriali często rodzą się romanse, które czasami owocują... ślubem. Czy małżonkom-aktorom żyje się łatwo?
 • Olga Borys o kryzysach w swoim małżeństwie

  Olga Borys o kryzysach w swoim małżeństwie

  Widzowie Olgę Borys kojarzą przede wszystkim z serialu komediowego "Lokatorzy", emitowanego w latach 1999-2005.
 • Olga Borys: Który występ najlepszy?

  Olga Borys: Który występ najlepszy?

  W programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Olga Borys była już Stanisławą Celińską, Robertem Gawlińskim, Ireną Jarocką i Johnnym Rottenem. W tak różnorodnych i odległych od siebie kreacjach miała okazję nie tylko pokazać talent aktorski, ale też sprawdzić swoje możliwości wokalne. Jak do tej pory radziła sobie w show Polsatu?
 • ​Olga Borys: "Twoja twarz brzmi znajomo" jak kolonia

  ​Olga Borys: "Twoja twarz brzmi znajomo" jak kolonia

  ​Olga Borys nie żałuje decyzji o udziale w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Twierdzi, że świetnie się bawi, a atmosferę na planie porównuje do kolonii letnich. Do każdego występu podchodzi jak aktorka - buduje swoją postać, szukając jej osobowości, a nie odtwarzając tylko gesty i barwę głosu.
 • Olga Borys szaloną seksoholiczką

  Olga Borys szaloną seksoholiczką

  W nowej komedii romantycznej "Porady na zdrady", która wejdzie do kin w listopadzie, zobaczymy m.in. Olgę Borys. Aktorka odgrywa rolę temperamentnej Sylwii, która z upodobaniem zaprasza kolejnych mężczyzn do swojej alkowy.
 • Co Olga Borys czyta ze swoją 9-letnia córką?

  Co Olga Borys czyta ze swoją 9-letnia córką?

  Olga Borys opowiedziała w "Dzień Dobry TVN" o książkach, które czyta wraz ze swoją 9-letnią córką. - Proponuję dobierać książki do wieku - poradziła w studiu. Wśród propozycji polecanych przez aktorkę znalazły się książki filozoficzne i... Biblia. - Ja sama kiedyś napisałam jedną bajkę - pochwaliła się aktorka.
 • Olga Borys: Wizytówka? Szeroki uśmiech

  Olga Borys: Wizytówka? Szeroki uśmiech

  Umilała nam niedzielne popołudnia rolą Zuzi w "Lokatorach". Potem zmieniła adres...
 • Nie tak szybko!

  Nie tak szybko!

  Gwiazdy się spieszą - bardzo chcą nadążyć za trendami.

Zdjęcia - Olga Borys (1)

Filmy - Olga Borys (8)

 • Razem w pracy, razem w życiu. Aktorskie małżeństwa

  Aktorzy Olga Borys i Wojciech Majchrzak oraz Anna Jarosik-Tomala i Michał Jarosik-Tomala opowiedzieli o zaletach wykonywania tego samego zawodu. – Jak przychodzę poirytowana, to mam zrozumienie – zdradziła Borys. – Nie musimy za dużo tłumaczyć – dodał Majchrzak. – To specyficzny zawód i potrzebujemy zrozumienia – zaznaczyła Jarosik-Tomala. Czy rozmawiają w domu o pracy i uczą się razem tekstu do roli?
 • Olga Borys o kryzysach w swoim małżeństwie

  Olga Borys od 21 lat tworzy małżeństwo z aktorem Wojciechem Majchrzakiem. Aktorka przyznała, że wraz z mężem wielokrotnie przechodziła kryzys małżeński. Najczęściej sytuacje sporne wiązały się z problemami finansowymi i spłatą kredytu. Ich powód to mało stabilny zawód, który uprawiają i częsty brak pracy. Kiedy Olga nie dostaje propozycji zawodowych, sama szuka rozwiązań związanych z szeroko rozumianym fachem aktorskim.
 • Olga Borys: Kiedyś miałam kompleksy

  Olga Borys dba o sylwetkę, ale z umiarem. Gwiazda twierdzi, że życie jest zbyt krótkie, by tracić czas na kompleksy. Nie ukrywa jednak, że jako młoda dziewczyna bardzo przejmowała się swoim wyglądem.
 • ​Olga Borys: "Twoja twarz brzmi znajomo" jak kolonia

  ​Olga Borys nie żałuje decyzji o udziale w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Twierdzi, że świetnie się bawi, a atmosferę na planie porównuje do kolonii letnich.