olej silnikowy

Artykuły - Olej silnikowy (14)

 • Jak często zmieniasz olej? I gdzie go kupujesz?

  Pomimo rosnącej liczby samochodów poruszających się po polskich drogach, rynek olejów silnikowych systematycznie się kurczy. Z jednej strony to efekt wprowadzania bardziej nowoczesnych produktów, które nie wymagają tak częstej wymiany. Z drugiej strony problemem są przepisy akcyzowe i związana z tym szara strefa oraz wzrost nielegalnego obrotu olejami.
 • Oleje silnikowe. Z rajdów do samochodów cywilnych

  ​Nowoczesne, oparte na nowych technologiach, oleje silnikowe mają coraz większy udział w rynku.
 • Czy warto wymienić olej silnikowy przed zimą?

  Czy warto wymienić olej silnikowy przed zimą?

  Jednosezonowe oleje silnikowe to już przeszłość.
 • Mobil Delvac Strong Traker 2012

  Mobil Delvac Strong Traker 2012

  Rozpoczyna się trzecia edycja najbardziej prestiżowego turnieju w siłowaniu się na rękę dla trakerów – Mobil Delvac Strong Traker. Pierwsze walki odbyły się w Bydgoszczy podczas imprezy Truck & Bus Show Poland. Kierowcy rywalizowali z maszyną lub innym zawodnikiem. Najlepsi otrzymali puchary oraz atrakcyjne nagrody.
 • Twoje nazwisko na bolidzie Vodafone McLaren Mercedes? Taką szansę daje Mobil 1 Racing Academy.

  Twoje nazwisko na bolidzie Vodafone McLaren Mercedes? Taką szansę daje Mobil 1 Racing Academy.

  Początek tegorocznego sezonu Formuły 1 był bardzo emocjonujący. Ekipa Mobil 1 zadbała o przedłużenie gorącej atmosfery na torze i przygotowała nową grę internetową. W Mobil 1 Racing Academy gracze przechodzą poprzez wszystkie etapy kariery mistrzów kierownicy. Nazwiska najlepszych graczy pojawią się na bolidzie Lewisa Hamiltona i samochodzie Tonyego Stewarta podczas jesiennych wyścigów F1 oraz serii NASCAR.
 • Mobil 1 Track Challenge – ścigaj się z kierowcami F1 i serii NASCAR

  Nowa odsłona jednej z najlepszych gier internetowych 2010 roku!
 • Mobil 1 na torach Formuły 1

  Współpraca Technologiczna W ciągu 30-letniej historii w Formule 1 ExxonMobil współpracował z trzema zespołami wielokrotnie wygrywającymi wyścigi oraz zdobywającymi tytuły mistrzowskie. [1] W 2012 roku ExxonMobil kontynuuje współpracę technologiczną z zespołem Vodafone McLaren Mercedes, polegającą na rozwoju środków smarnych oraz paliwa dla bolidów. Mobil 1 podczas wyścigu Mobil 1 smaruje silniki zespołu Vodafone McLaren Mercedes podczas każdego wyścigu; każ
 • Najważniejsze momenty w historii Mobil 1 na torach Formuły 1

  Od 36 lat Mobil 1 reprezentuje szczyt innowacji w obszarze środków smarnych dla motoryzacji. Opracowany z myślą przekroczenia standardów przemysłowych, Mobil 1 jest wiodącym na świecie syntetycznym olejem silnikowym, który ma niespotykane zasługi we wspieraniu rozwoju zarówno obecnych, jak i nowych produktów smarnych.
 • Lewis Hamilton w samochodzie serii NASCAR!

  Lewis Hamilton w samochodzie serii NASCAR!

  Lewis Hamilton, Mistrz Świata Formuły 1 oraz Tony Stewart, dwukrotny mistrz NASCAR Sprint Cup Series zamienili się samochodami i sprawdzili w nowej roli na legendarnym torze wyścigowym Watkins Glen International (USA). Wydarzenie podkreśliło ponad 30-letnią obecność Mobil 1 na torach wyścigowych.
 • Oleje silnikowe Mobil 1 zdobyły Złoty Laur Klienta

  W pełni syntetyczne oleje silnikowe Mobil 1 zostały laureatem konkursu Laur Klienta 2011 w kategorii „Oleje silnikowe”. Tym samym Mobil 1 został uznany przez polskich konsumentów za najlepszy i najchętniej polecany olej silnikowy.