Fakty - olej napędowy

Artykuły - Olej napędowy (7)

 • Lewandowski w Realu i tajemnicze SMS-y przed katastrofą smoleńską. Najchętniej komentowane artykuły

  Lewandowski w Realu i tajemnicze SMS-y przed katastrofą smoleńską. Najchętniej komentowane artykuły

  Hiszpańskie media napisały, że Robert Lewandowski jest na celowniku Realu Madryt. Tygodnik "Wprost" opisał historię budowlańca, który tuż przed katastrofą smoleńską otrzymał SMS-a z Niemiec o treści "Twój kraj został właśnie napadnięty. Czas ataku: 10.04.2010". Członek Rady Gospodarczej przy premierze powiedział w Kontrwywiadzie RMF FM, że OFE szkodzą i należy je "przebudować". LPG droższe o 51 groszy, olej napędowy - o 30 groszy. Te informacje wzbudziły w mijającym tygodniu największe zainteresowanie użytkowników INTERIA.PL.
 • Na Morzu Norweskim przerwano poszukiwania polskiego kapitana

  Poszukiwania polskiego kapitana niewielkiego tankowca, który zatonął u wybrzeży Norwegii, nie dały rezultatu. Akcja zostanie wznowiona jutro. Jednostka przewoziła olej napędowy. Dwaj inni marynarze, którzy znajdowali się na pokładzie, zostali uratowani.
 • Piechota proponuje

  Piechota proponuje

  Moja propozycja to obniżenie akcyzy na benzyny silnikowe i olej napędowy o ok. 10 proc. Wystąpiłem wczoraj o to do ministra finansów - mówi gość "Faktów" RMF, wicepremier gospodarki Jacek Piechota.
 • Prezent od koncernów naftowych-staniało paliwo

  Najwięksi polscy producenci paliw, Rafineria Gdańska i PKN Orlen, postanowili zrobić kierowcom miły prezent i od dziś obniżają ceny swoich produktów.
 • Droższy olej napędowy

  Drożeje olej napędowy z Rafinerii Gdańskiej. Za jego litr zapłacimy o 9 groszy więcej.
 • Wlk.Brytania: Bio-paliwo za darmo

  Kierowcy z Londynu zacierają ręce. Jedna ze stacji benzynowych w brytyjskiej stolicy będzie dziś rozlewać olej napędowy ...za darmo.
 • Kolejna podwyżka cen benzyny

  Od dziś rosną ceny benzyny i oleju napędowego z Polskiego Koncernu Naftowego. To szósta podwyżka w tym roku. Jak powiedział sieci RMF Ireneusz Wypych z PKN, będzie to najwyższa z tegorocznych podwyżek. Benzyna zdrożeje maksymalnie dziewięć groszy na litrze a olej napędowy do czterech groszy.