Ole Einar Bjoerndalen

Artykuły - Ole Einar Bjoerndalen (136)

 • Walka norweskich muzeów o medale Ole Einara Bjoerndalena

  Walka norweskich muzeów o medale Ole Einara Bjoerndalena

  Najbardziej utytułowany biathlonista w historii Norweg Ole Einar Bjoerndalen, który przed miesiącem zakończył karierę, jest zaskoczony, że już trwa walka pomiędzy muzeami o prawa do ekspozycji jego 58 medali igrzysk olimpijskich i mistrzostw świata.
 • Na zakończenie kariery Bjoerndalen pobiegnie... z psami

  Na zakończenie kariery Bjoerndalen pobiegnie... z psami

  Najbardziej utytułowany biathlonista w historii tej dyscypliny Norweg Ole Einar Bjoerndalen zakończył w kwietniu karierę, lecz oficjalnie zrobi to w sobotę podczas zawodów... psich zaprzęgów.
 • Emil Hegle Svendsen kończy karierę sportową

  Emil Hegle Svendsen kończy karierę sportową

  Czterokrotny mistrz olimpijski w biathlonie Emil Hegle Svendsen kończy karierę. 32-latek, który na zimowych igrzyskach w Pjongczangu był chorążym reprezentacji Norwegii, oficjalnie ma to ogłosić na poniedziałkowej konferencji prasowej.
 • Ole Einar Bjoerndalen kończy sportową karierę

  Ole Einar Bjoerndalen kończy sportową karierę

  Legendarny 44-letni norweski biatlonista Ole Einar Bjoerndalen kończy karierę. Ośmiokrotny mistrz olimpijski i 20-krotny złoty medalista mistrzostw świata, który ma za sobą nieudany sezon, o swojej decyzji poinformował na konferencji prasowej w Simonstrandzie.
 • PŚ w biathlonie. Ole Einar Bjoerndalen wystartuje w Kontiolahti

  PŚ w biathlonie. Ole Einar Bjoerndalen wystartuje w Kontiolahti

  Słynny norweski biathlonista Ole Einar Bjoerndalen, którego zabrakło w igrzyskach w Pjongczangu, wystąpi w zawodach Pucharu Świata w fińskim Kontiolahti - poinformowała jego rodzima federacja.
 • Pjongczang 2018. Ole Einar Bjoerndalen w sztabie trenerskim Białorusi

  Pjongczang 2018. Ole Einar Bjoerndalen w sztabie trenerskim Białorusi

  Najbardziej utytułowany biathlonista w historii, Norweg Ole Einar Bjoerndalen pojawi się jednak w Pjoengczangu. MKOl zatwierdził go w sztabie szkoleniowym Białorusi. Wcześniej nie znalazł akceptacji norweskiej federacji biathlonu na start w siódmych igrzyskach.
 • Pjongczang 2018. Ole Einar Bjoerndalen członkiem reprezentacji Białorusi?

  Pjongczang 2018. Ole Einar Bjoerndalen członkiem reprezentacji Białorusi?

  Najbardziej utytułowany biathlonista w historii tej dyscypliny, Norweg Ole Einar Bjoerndalen, dla którego norwescy działacze nie znaleźli miejsca w drużynie na siódme w karierze zimowe igrzyska olimpijskie, może pojawić się w Pjongczangu jako członek... reprezentacji Białorusi.
 • Pjongczang 2018. 55-godzinny program telewizyjny o Bjoerndalenie

  Pjongczang 2018. 55-godzinny program telewizyjny o Bjoerndalenie

  Wiadomość o braku miejsca w reprezentacji na zimowe igrzyska w Pjongczangu (9-25 lutego) dla legendarnego biathlonisty Ole Einara Bjoerndalena jest szokiem dla Norwegów. Telewizja publiczna NRK postanowiła wyemitować program o jego karierze, trwający 55 godzin bez przerwy.
 • ME w biathlonie. Ole Einar Bjoerndalen jednak nie wystartuje

  ME w biathlonie. Ole Einar Bjoerndalen jednak nie wystartuje

  Słynny "król biathlonu" Norweg Ole Einar Bjoerndalen wbrew zapowiedziom jednak nie wystartuje w mistrzostwach Europy we włoskiej Val Ridannie. Informację, ale bez uzasadnienia, podał Norweski Związek Biathlonu.
 • Pjongczang 2018. Ole Einar Bjoerndalen nie pojedzie na igrzyska!

  Pjongczang 2018. Ole Einar Bjoerndalen nie pojedzie na igrzyska!

  Legendarny norweski biatlonista, ośmiokrotny mistrz olimpijski Ole Einar Bjoerndalen nie wystąpi w igrzyskach w Pjongczangu. "Król biathlonu" nie znalazł się w ogłoszonym w poniedziałek składzie reprezentacji - poinformowała tamtejsza agencja prasowa NTB.

Filmy - Ole Einar Bjoerndalen (1)