Olaf Lubaszenko

Synonimy:
Lubaszenko Olaf,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Olaf Lubaszenko (124)

 • Olaf Lubaszenko: Nieustannie trzeba w sobie pielęgnować pokorę

  Olaf Lubaszenko: Nieustannie trzeba w sobie pielęgnować pokorę

  "Kobiety mafii" Patryka Vegi i "Miłość jest wszystkim" Michała Kwiecińskiego to filmy, w których zobaczymy go w kinie w tym roku. Z kolei w serialu "Blondynka" od sześciu sezonów Olaf Lubaszenko wciela się w postać sympatycznego księdza.
 • "Miłość jest wszystkim": Kaskaderski wyczyn Olafa Lubaszenki

  "Miłość jest wszystkim": Kaskaderski wyczyn Olafa Lubaszenki

  Obchodzący 6 grudnia urodziny aktor został świętym Mikołajem i uratował tonące dziecko! A to zaledwie początek niespodzianek, jakie czekają na widzów w nowej produkcji TVN i Akson Studio. Świąteczna komedia „Miłość jest wszystkim” w kinach w listopadzie 2018.
 • Lubaszenko, Skrzynecka i Zielińska: Spotkaj ich w kinie!

  Lubaszenko, Skrzynecka i Zielińska: Spotkaj ich w kinie!

  "Dajcie mi tenora" to bestsellerowa komedia o narodzinach gwiazdy. Spektakl warszawskiego Teatru Capitol będzie zobaczyć w sobotę, 9 kwietnia, w krakowskim kinie Kijów. Centrum. Na scenie aktorskie gwiazdy, znane z filmów i seriali, m.in. Katarzyna Zielińska, Katarzyna Skrzynecka i Olaf Lubaszenko.
 • Olaf Lubaszenko mężczyzną stał się w sylwestra

  Olaf Lubaszenko mężczyzną stał się w sylwestra

  O sprawach damsko-męskich Olaf Lubaszenko opowiada niechętnie. W swojej biograficznej książce "Chłopaki niech płaczą" zdobył się na odrobinę szczerości. Aktor wyznał m.in., że swój pierwszy raz z kobietą przeżył podczas zabawy sylwestrowej.
 • Lubaszenko i Linda zlekceważyli Salmę Hayek

  Lubaszenko i Linda zlekceważyli Salmę Hayek

  W 1997 roku na festiwalu w Karlowych Warach Bogusław Linda i Olaf Lubaszenko promowali film "Zabić Sekala". Gdy siedzieli przy hotelowym barku, pijąc becherovkę, zagadnęła do nich Salma Hayek. Polacy nie rozpoznali hollywoodzkiej gwiazdy i zlekceważyli ją.
 • Tomasz Bajer, czyli słynny "Laska" - odkrycie Olafa Lubaszenki

  Tomasz Bajer, czyli słynny "Laska" - odkrycie Olafa Lubaszenki

  W kultowej komedii "Chłopaki nie płaczą" Tomasz Bajer zagrał tylko epizod, ale jego bohater "Laska" przeszedł do historii popkultury. Olaf Lubaszenko, który jest reżyserem tego filmu, wyjawił w swojej biografii, że wielu ludzi chciało wyrzucić Bajera z obsady.
 • Olaf Lubaszenko mógł utonąć na planie filmu

  Olaf Lubaszenko mógł utonąć na planie filmu

  Niewiele brakowało, a Olaf Lubaszenko utonąłby na planie serialu "Życie Kamila Kuranta" - dowiadujemy się z jego autobiografii. Do feralnego wydarzenia doszło podczas kręcenia sceny w stawie. W tej historii ważną rolę odegrały markowe dżinsy jednego z członków ekipy...
 • Palący problem Olafa Lubaszenki

  Palący problem Olafa Lubaszenki

  Olaf Lubaszenko wiózł pożar za plecami - tak można streścić anegdotę, którą znany aktor opowiedział w swojej biografii "Chłopaki niech płaczą". Papieros, który wyrzucił jadąc kabrioletem, wywołał pożar na tylnej kanapie jego samochodu.

Zdjęcia - Olaf Lubaszenko (4)

Filmy - Olaf Lubaszenko (10)