Olaf Lubaszenko

Synonimy:
Lubaszenko Olaf,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Olaf Lubaszenko (76)

 • Olaf Lubaszenko przeszedł operację

  Olaf Lubaszenko przeszedł operację

  Olaf Lubaszenko poinformował na Instagramie, że w sobotę przeszedł jedną z dwóch planowanych od dawna operacji. Ma ona związek z nadwagą aktora, który w przeszłości ważył nawet 165 kilogramów.
 • "Urodziny Mistrza!": Olaf Lubaszenko uczcił Franciszka Pieczkę

  "Urodziny Mistrza!": Olaf Lubaszenko uczcił Franciszka Pieczkę

  W poniedziałek, 18 stycznia, 93 lata skończył jeden z najwybitniejszych, a zarazem najpopularniejszych polskich aktorów - Franciszek Pieczka. Mistrzowi, który ma na koncie role w ponad 130 filmach i serialach, życzenia na Instagramie złożył Olaf Lubaszenko. Piotr Gąsowski dodał do nich wzruszający komentarz.
 • Łysy Olaf Lubaszenko? "Zmiany na świecie i na głowie"

  Łysy Olaf Lubaszenko? "Zmiany na świecie i na głowie"

  Olaf Lubaszenko zmienił się w ostatnim czasie nie do poznania. Teraz zobaczyliśmy, że spektakularna utrata wagi nie była jedyną zmianą w życiu artysty. Na Instagramie gwiazdora pojawiło się zdjęcie, na którym zobaczyliśmy jego nowy image. Fani zauważyli podobieństwo m.in. do Bruce'a Willisa czy dr House'a.
 • Olaf Lubaszenko pokazał aktualne zdjęcie

  Olaf Lubaszenko pokazał aktualne zdjęcie

  Olaf Lubaszenko od kilku lat zmaga się z problemami zdrowotnymi. W ich wyniku znacznie przytył, ale podjął walkę z nadwagą. Jak wygląda dziś?
 • Olaf Lubaszenko poruszony napaścią na Viki Gabor

  Olaf Lubaszenko poruszony napaścią na Viki Gabor

  Kilka dni temu jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek młodego pokolenia, Viki Gabor, została napadnięta, a jej tata został pobity! Teraz do tych wydarzeń postanowił odnieść się Olaf Lubaszenko.
 • Olaf Lubaszenko szczerze o swoim zdrowiu

  Olaf Lubaszenko szczerze o swoim zdrowiu

  Olaf Lubaszenko jest jednym z najlepszych polskich aktorów. Niestety, choroba uniemożliwiła mu pracę na pełnych obrotach.
 • Olaf Lubaszenko schudł 60 kilogramów. Jak tego dokonał?

  Olaf Lubaszenko schudł 60 kilogramów. Jak tego dokonał?

  Kiedy kilka dni temu Olaf Lubaszenko pojawił się na festiwalu w Międzyzdrojach, zachwycił swoją nową sylwetką. Aktor, który w przeszłości miewał spore problemy z wagą, od pewnego czasu tylko chudnie. Jak udaje mu się zrzucać kolejne kilogramy? Lubaszenko zdradził, że obyło się bez operacji zmniejszenia żołądka, która w najcięższych przypadkach bywa jedynym rozwiązaniem.
 • Olaf Lubaszenko obchodzi 50. urodziny

  Olaf Lubaszenko obchodzi 50. urodziny

  Z filmem związany jest od 1982 roku. Jego ojcem jest Edward Linde-Lubaszenko, jeden z najbardziej cenionych polskich aktorów. W trakcie swej kariery udało mu się osiągnąć sukces przed i za kamerą. W czwartek, 6 grudnia, Olaf Lubaszenko kończy 50 lat.
 • Olaf Lubaszenko jako bohater z przypadku

  Olaf Lubaszenko jako bohater z przypadku

  Olaf Lubaszenko obchodzi urodziny 6 grudnia, czyli w Mikołajki. W tym sensie zupełnie zrozumiałe wydaje się to, że w filmie "Miłość jest wszystkim" gra Świętego Mikołaja. Jego staruszek z siwą brodą jest jednak daleki od stereotypu.
 • Olaf Lubaszenko został świętym

  Olaf Lubaszenko został świętym

  Ucieczka przed paparazzi, kraksa samochodowa, a nawet skok z okrętu do lodowatej wody. Ten Świetny Mikołaj nie jest żadnym świętoszkiem! Olaf Lubaszenko i plejada gwiazd kina w przebojowej komedii świątecznej "Miłość jest wszystkim" na ekranach już od 23 listopada.

Zdjęcia - Olaf Lubaszenko (2)

Filmy - Olaf Lubaszenko (11)