Olaf Lubaszenko

Synonimy:
Lubaszenko Olaf,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Olaf Lubaszenko (71)

 • Olaf Lubaszenko szczerze o swoim zdrowiu

  Olaf Lubaszenko szczerze o swoim zdrowiu

  Olaf Lubaszenko jest jednym z najlepszych polskich aktorów. Niestety, choroba uniemożliwiła mu pracę na pełnych obrotach.
 • Olaf Lubaszenko schudł 60 kilogramów. Jak tego dokonał?

  Olaf Lubaszenko schudł 60 kilogramów. Jak tego dokonał?

  Kiedy kilka dni temu Olaf Lubaszenko pojawił się na festiwalu w Międzyzdrojach, zachwycił swoją nową sylwetką. Aktor, który w przeszłości miewał spore problemy z wagą, od pewnego czasu tylko chudnie. Jak udaje mu się zrzucać kolejne kilogramy? Lubaszenko zdradził, że obyło się bez operacji zmniejszenia żołądka, która w najcięższych przypadkach bywa jedynym rozwiązaniem.
 • Olaf Lubaszenko obchodzi 50. urodziny

  Olaf Lubaszenko obchodzi 50. urodziny

  Z filmem związany jest od 1982 roku. Jego ojcem jest Edward Linde-Lubaszenko, jeden z najbardziej cenionych polskich aktorów. W trakcie swej kariery udało mu się osiągnąć sukces przed i za kamerą. W czwartek, 6 grudnia, Olaf Lubaszenko kończy 50 lat.
 • Olaf Lubaszenko jako bohater z przypadku

  Olaf Lubaszenko jako bohater z przypadku

  Olaf Lubaszenko obchodzi urodziny 6 grudnia, czyli w Mikołajki. W tym sensie zupełnie zrozumiałe wydaje się to, że w filmie "Miłość jest wszystkim" gra Świętego Mikołaja. Jego staruszek z siwą brodą jest jednak daleki od stereotypu.
 • Olaf Lubaszenko został świętym

  Olaf Lubaszenko został świętym

  Ucieczka przed paparazzi, kraksa samochodowa, a nawet skok z okrętu do lodowatej wody. Ten Świetny Mikołaj nie jest żadnym świętoszkiem! Olaf Lubaszenko i plejada gwiazd kina w przebojowej komedii świątecznej "Miłość jest wszystkim" na ekranach już od 23 listopada.
 • "The Voice of Poland": Marianna Linde - córka Olafa Lubaszenki i Katarzyny Groniec zrobi karierę?

  "The Voice of Poland": Marianna Linde - córka Olafa Lubaszenki i Katarzyny Groniec zrobi karierę?

  Marianna Linde, córka Katarzyny Groniec i Olafa Lubaszenki, a przede wszystkim utalentowana wokalistka, zachwyciła w "The Voice of Poland" wykonaniem piosenki Amy Winehouse "Love is a Losing Game". Czyje fotele odwróciła artystka?
 • Dawno niewidziany Lubaszenko na salonach

  Dawno niewidziany Lubaszenko na salonach

  Olaf Lubaszenko pochodzi z aktorskiej rodziny. Na ekranie zadebiutował już jako kilkunastolatek, a w latach 90. zdobył ogromną popularność.
 • Olaf Lubaszenko: Festiwal Gwiazd z mundialem w tle

  Olaf Lubaszenko: Festiwal Gwiazd z mundialem w tle

  Dla Olafa Lubaszenki pierwsze dni lipca upłyną pod znakiem: Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach - jest jego dyrektorem artystycznym, a także emocji piłkarskich - ze względu na mundial w Rosji. Sam nie marzy już o bieganiu za piłką, bo uważa ten sport za zbyt kontuzjogenny.
 • Olaf Lubaszenko: Nieustannie trzeba w sobie pielęgnować pokorę

  Olaf Lubaszenko: Nieustannie trzeba w sobie pielęgnować pokorę

  "Kobiety mafii" Patryka Vegi i "Miłość jest wszystkim" Michała Kwiecińskiego to filmy, w których zobaczymy go w kinie w tym roku. Z kolei w serialu "Blondynka" od sześciu sezonów Olaf Lubaszenko wciela się w postać sympatycznego księdza.
 • "Miłość jest wszystkim": Kaskaderski wyczyn Olafa Lubaszenki

  "Miłość jest wszystkim": Kaskaderski wyczyn Olafa Lubaszenki

  Obchodzący 6 grudnia urodziny aktor został świętym Mikołajem i uratował tonące dziecko! A to zaledwie początek niespodzianek, jakie czekają na widzów w nowej produkcji TVN i Akson Studio. Świąteczna komedia „Miłość jest wszystkim” w kinach w listopadzie 2018.

Zdjęcia - Olaf Lubaszenko (2)

Filmy - Olaf Lubaszenko (12)

 • Olaf Lubaszenko szczerze o swoim zdrowiu

  Olaf Lubaszenko zmagał się z depresją, której wynikiem była otyłość. – Traktuję tę sprawę jako etap w dążeniu do bycia coraz zdrowszym, coraz sprawniejszym – powiedział w rozmowie z dziennikarzem Mateuszem Hładkim. Jak skomentował doniesienia prasy na temat swojej wagi? – Ciekaw jestem skąd wzięły się te informacje, bo ja nie ważyłem się od siedmiu miesięcy, a informacje były sprzed miesiąca – zaznaczył.
 • Olaf Lubaszenko zachwycony Patricią Kazadi

  Olaf Lubaszenko zaangażował Patricię Kazadi do swojego spektaklu "Dwie pary do pary" w Teatrze Capitol. Media podały, że Patricia została swoistego rodzaju muzą reżysera. Olaf nie zaprzeczył publikowanym informacjom. Przyznał nawet, że bardzo się polubili. Poznali się na planie filmu "Miłość jest wszystkim". Zauważył wówczas, że Kazadi ma doskonałą pamięć związaną nie tylko z tekstami do zapamiętania.
 • Olaf Lubaszenko: Dwa światy

  Olaf Lubaszenko opowiada, jak udaje mu się łączyć życie zawodowe z prywatnym.
 • Olaf Lubaszenko: Kino i telewizja

  Olaf Lubaszenko opowiada, dlaczego tak rzadko oglądamy go w produkcjach kinowych i kiedy powróci z kolejnym reżyserskim projektem.