Ola Szwed

Artykuły - Ola Szwed (18)

Filmy - Ola Szwed (10)

 • Ola Szwed o swoich doświadczeniach

  Aleksandra Szwed nie narzeka na brak zajęć. Od dziecka występuje w serialach, gra w spektaklach teatralnych i śpiewa na estradzie. Czy ze względu na ciemniejszy kolor skóry miała kiedykolwiek problem ze znalezieniem pracy w branży aktorskiej? - Od 23 lat uprawiam ten zawód bez przerwy większej niż trzy miesiące. I jestem tu dziś. Są pewne produkcje i pewne role, w których nie da się mnie obsadzić z przyczyn oczywistych. Natomiast wydaje mi się, że nie tylko o to chodzi. No cóż, radzę sobie, jak mogę. Narzekać nie zamierzam. Zobaczymy, jak to będzie dalej. – tłumaczy w rozmowie z Wideoportalem. Aktorka uważa też, że fani powinni być do swoich idoli nastawieni… krytycznie. Uważa, że niezbędne jest, aby oddzielić zdrową krytykę od pełnego nienawistnego jadu hejtu. - Jeżeli chodzi o dyskurs społeczny to u nas jest problem z formą tego, w jaki sposób się do siebie odzywamy, zwłaszcza jeżeli chodzi o media społecznościowe czy strefy internetu. Tam jakoś ta pozorna bezkarność powoduje, że nie zastanawiamy się nad tym, co czuje jedna i druga strona. Nie siedzimy twarzą w twarz i pewne rzeczy jest nam z siebie łatwiej wyrzucić. Tylko czy to jest zawsze potrzebne? I czy zawsze w tej formie? To jest jedyne pytanie, które powinno się sobie zadać zanim się kliknie enter - przekonuje aktorka.
 • Jakie plany na wakacje ma Ola Szwed?

  Ola Szwed zdradziła jakie są jej plany na wakacje. - Praca, praca, praca, praca. Jak zwykle w moim przypadku - powiedziała. Gwiazda zaprosiła do Teatru Capitol na spektakle ze swoim udziałem. - Będzie mi przemiło jak odwiedzicie. Mam nadzieję, że uda się uszczknąć chociaż trochę czasu na chwilę oddechu - dodała.
 • Ola Szwed: Formę zawdzięczam dwóm mężczyznom mojego życia

  Trzy miesiące po porodzie Ola Szwed zachwyca idealną figurą. Twierdzi, że dobrą formę zawdzięcza obdarzonemu dobrym apetytem synowi i partnerowi, który pomaga jej w treningach. Aktorka stara się ćwiczyć codziennie minimum pół godziny. Stopniowo wraca także do pracy – ponownie można ją już oglądać w spektaklu „Siostrunie”. Ola Szwed została mamą w styczniu 2015 roku. Urodziła wówczas synka, któremu dała na imię Borys. Już miesiąc po porodzie zamieściła na Facebooku swoje zdjęcie, na którym zachwycała szczupłą sylwetką i jędrnym brzuchem. Dziś twierdzi, że czuje się już świetnie w swoim ciele. – Mogę szczerze powiedzieć, że udało mi się szybko wrócić do formy. Zawdzięczam to dwóm mężczyznom mojego życia: jeden ma ogromny apetyt, a drugi jest trenerem personalnym z zawodu, a ja z tego po prostu korzystam – mówi Ola Szwed.
 • Ola Szwed o swojej pupie i nie tylko

  Media chętnie rozpisują się o egzotycznej urodzie Aleksandry Szwed. Aktorka często znajduje się w czołówce rankingów urody. Zdaniem polskich internautów może pochwalić się jednym z najseksowniejszych biustów oraz najzgrabniejszą parą nóg. Gwiazda wygrała także ranking na najpiękniejszą pupę polskiego show-biznesu. Jednak aktorka podchodzi do takich wyróżnień z dystansem. – Nie do końca jestem przekonana do takich rankingów. One są troszeczkę bez sensu. Jak wiadomo, show-biznes to jest bardzo ograniczona liczba ludzi i ograniczony wybór. Podejrzewam, że wiele kobiet w kraju ma te części ciała ładniejsze ode mnie - mówi.