Ola Chlebicka

Synonimy:
Jakub Kosecki, kosecki jakub miss
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Ola Chlebicka (415)

Filmy - Ola Chlebicka (15)

 • Olivia Möller - Miss Niemiec o polskich korzeniach

  Olivia Möller, chociaż urodziła się w Niemczech, to świetnie mówi po polsku, a każde wakacje spędza w Polsce ze swoją babcią. Dziewczyna zgłosiła się do konkursu Miss Niemiec za namową przyjaciela ojca i wygrała w czerwcu 2018 roku. Reprezentowała także Niemcy w konkursie Intercontinetal na Filipinach. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Miss Euro 2016 wspiera Kamila Glika. "Trzymamy za Ciebie kciuki"

  Kamil Glik nabawił się podczas treningu kontuzji barku, przez co może nie pojechać na mundial w Rosji. Kciuki za reprezentanta Polski trzyma okrzyknięta Miss Euro 2016 Marta Barczok, która na Instagramie zamieściła specjalny wpis z dedykacją. (Agencja TVN/x-news)
 • Legia - Śląsk 4-1. Kosecki: Współczuję trenerowi Urbanowi

  Piłkarz Śląska Wrocław Jakub Kosecki po porażce 1-4 z Legią w Warszawie.
 • Obóz na obcasach. Tu rodzą się królowe piękności

  To dla nich szansa, by wyrwać się z ubóstwa – i zakosztować życia w luksusie. Tak wyglądają obozy przygotowawcze dla filipińskich dziewcząt, które marzą o udziale i wygranej w jednym z licznych konkursów piękności organizowanych w tym kraju. Nastolatki ćwiczą odpowiedni chód, uczą się zmysłowo kołysać biodrami i eksponować swoje atuty. Te, którym się powiedzie, będą reprezentować swój kraj podczas prestiżowych międzynarodowych konkursów – Miss Universe czy Miss World.