oko

Synonimy:
Ogólnopolska Koalicja Obywatelska,
Inne znaczenia:
Oko (Film (2007)[The Eye] Reż.Xavier Palud) ,

Artykuły - Oko (54)

Filmy - Oko (4)

 • Pokazał przekłucie rogówki. Niepokojące nagranie zabiegu

  Pewien chirurg okulista pokazał, jak wygląda zabieg przekłuwania rogówki. Brian Shafer jest filadelfijskim okulistą specjalizującym się w chirurgii rogówki oraz leczeniu jaskry i zaćmy. To właśnie pacjent z jaskrą został sfilmowany w trakcie zabiegu. Brian zaaplikował mu tzw. implant durysta. Niepokojące wideo podbiło internet i zyskało wiele tysięcy wyświetleń.
 • Ciężko oderwać wzrok! Tak działa natura

  Jamie Wu z Nowego Jorku pokazała coś, o czym może nie wszyscy wiedzą. Jamie pochwaliła się swoim gołębiem, zwracając uwagę na jego półtransparentną powiekę. Dla ptaków to spore ułatwienie. Wyposażone przez matkę naturę mogą latać i nie bać się wiatru czy brudu. Z perspektywy człowieka wygląda to naprawdę futurystycznie!
 • Ma na oku herb Bayernu. Niesamowita historia (ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS). WIDEO

  Jest jednym z najbardziej oddanych fanów bawarskiego zespołu. Swoje przywiązanie do Bayernu wyraził w niecodzienny sposób. Oto historia Amerykanina Ryana Gibsona.
 • Jak narysować oko? Prosty poradnik

  Rysowanie nie musi być trudne! Wielu z nas poddaje się po pierwszych próbach, myśląc, że nie ma szans na tworzenie prostych, ale efektownych rysunków. Nic bardziej mylnego. Zobaczcie nasz poradnik - w kilka chwil pokażemy wam, jak narysować oko - to dziecinnie proste!