oko

Synonimy:
Ogólnopolska Koalicja Obywatelska,
Inne znaczenia:
Oko (Film (2007)[The Eye] Reż.Xavier Palud) ,

Artykuły - Oko (54)

Filmy - Oko (9)

 • Schetyna: tu nie było zasad. Nie mieliśmy poczucia, że startujemy w uczciwej walce

  - To była wielka praca i trudna kampania. To nie była równa walka - tu nie było zasad. Nie mieliśmy poczucia, że startujemy w uczciwej walce, a przeciwnik stosuje uczciwe metody - mówił lider PO Grzegorz Schetyna, po ogłoszeniu sondażowych wyników wyborów do Sejmu. Według badania exit poll Ipsos Koalicja Obywatelska zdobyła 27,4 proc. wszystkich głosów. (Polsat/Ipla)
 • Implant oka – pierwsza taka operacja w Polsce

  Polscy lekarze coraz częściej dokonują przełomowych rzeczy. Nie inaczej stało się w przypadku pani Lucyny Kruszczyńskiej, która w wyniku choroby nowotworowej straciła oko. Kobieta skazana była na stosowanie specjalnej protezy, która nie była komfortowa. Z ratunkiem przyszedł zespół z bydgoskiego szpitala, który zaproponował nowatorską metodę wszczepienia implantu gałki ocznej. W programie szef projektu Paweł Burduk opowiedział o tej pierwszej w Polsce operacji. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Ma na oku herb Bayernu. Niesamowita historia (ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS). WIDEO

  Jest jednym z najbardziej oddanych fanów bawarskiego zespołu. Swoje przywiązanie do Bayernu wyraził w niecodzienny sposób. Oto historia Amerykanina Ryana Gibsona.
 • "Będziemy walczyć z kłamstwem tam, gdzie będziemy mogli". G. Schetyna zapowiada odwołanie od decyzji sądu ws. słów Morawieckiego

  – Będziemy walczyć z kłamstwem tam, gdzie będziemy mogli, będziemy walczyli o przyzwoitość, prawdę i zasady – powiedział Grzegorz Schetyna, przewodniczący Platformy Obywatelskiej i zapowiedział odwołanie od decyzji sądu, który oddalił złożony w trybie wyborczym wniosek PO ws. słów Mateusza Morawieckiego. Premier na spotkaniu z mieszkańcami Świebodzina w województwie lubuskim powiedział, że za rządów poprzedników nie budowano dróg ani mostów. Politycy PO stwierdzili, że to kłamstwo i domagają się sprostowania. (TVN24/x-news)