okno papieskie

Artykuły - Okno papieskie (-2)

 • Kraków: Żywa szopka pod "Oknem papieskim"

  Kraków: Żywa szopka pod "Oknem papieskim"

  Żywą szopkę i jasełka zaprezentowali w późny wigilijny wieczór w Krakowie oo. franciszkanie. O godz. 22.30 kard. Stanisław Dziwisz zapalił światełka na choince pod "Oknem papieskim".
 • Bieg Śladami Jana Pawła II

  Bieg Śladami Jana Pawła II

  Spod bazyliki w Wadowicach pod Okno Papieskie w Krakowie będzie wiodła trasa sobotniego 57-kilometrowego Biegu Śladami Jana Pawła II. Będzie to pierwszy papieski bieg na tej trasie, ale organizatorzy mają nadzieję, że w przyszłych latach przerodzi się w ultramaraton.
 • Wypadek przerwał modlitwę pod oknem papieskim

  Krakowianie modlili się w sobotę wieczorem pod oknem papieskim z okazji 32. rocznicy wyboru kard. Karola Wojtyły na papieża. W trakcie modlitwy doszło do wypadku: motocyklista potrącił kobietę i uciekał wjeżdżając w tłum. Został zatrzymany.
 • Kwiaty i znicze pod Papieskim Oknem

  Kwiaty i znicze pod Papieskim Oknem

  Około 70 osób oddało krew w ramach akcji "W imię miłości", zorganizowanej w piątek pod Oknem Papieskim na ul. Franciszkańskiej w Krakowie w 5. rocznicę śmierci Jana Pawła II. Na skwerze przed krakowską Kurią zapłonął wielki krzyż ze zniczy.
 • "Choinka pod oknem papieskim" w Krakowie

  Pod Oknem Papieskim Kurii Metropolitalnej w Krakowie stanęła w niedzielę kilkunastometrowa choinka, nawiązująca do tradycji drzewek bożonarodzeniowych ustawianych co roku w Watykanie dla Jana Pawła II.
 • Rozbłysła "Choinka pod Oknem Papieskim"

  Ponad dwudziestometrowa choinka z Podhala, nawiązująca do tradycji drzewek bożonarodzeniowych ustawianych co roku w Watykanie dla Jana Pawła II, stanęła w sobotę przed Oknem Papieskim Kurii Metropolitalnej w Krakowie.
 • Choinka pod "Oknem Papieskim"

  Choinka pod "Oknem Papieskim"

  W sobotę 20 grudnia o godz. 16.00, pod Oknem Papieskim Pałacu Arcybiskupów Krakowskich przy ul. Franciszkańskiej 3 w Krakowie, rozpocznie się przedświąteczne kolędowanie z ks. Kardynałem Stanisławem Dziwiszem.
 • 25-metrowy świerk dla Krakowa

  W piątek w lasach Wspólnoty Leśnej w Witowie koło Zakopanego został ścięty 25-metrowy świerk, który stanie pod "oknem papieskim" Pałacu Arcybiskupów Krakowskich.

Filmy - Okno papieskie (1)