okładka

Artykuły - Okładka (142)

 • Apetyt na życie, Katarzyna Dowbor

  Apetyt na życie, Katarzyna Dowbor

  Poznaj fascynującą opowieść dojrzałej kobiety o cieple domowego ogniska, przeciwnościach losu oraz poszukiwaniu szczęścia i miłości. To historia, w której każde pokolenie kobiet znajdzie coś dla siebie.
 • Dobre matki, Alex Perry

  Dobre matki, Alex Perry

  Ta książka miała nie powstać. Przedstawieni w niej ludzie ukrywają się lub nie żyją. Autor również usłyszał groźby pod swoim adresem. "Dobre matki" odsłaniają wstrząsające kulisy największej wojny, jaką kobiety wypowiedziały włoskiej mafii w XXI wieku.
 • WŚCIEKŁY KUCHARZ, Anthony Warner

  WŚCIEKŁY KUCHARZ, Anthony Warner

  Cała prawda o zdrowym jedzeniu i modnych dietach. Kto z nas nie chciałby być zdrowy? Fit trenerzy, żywieniowi celebryci i guru czystego jedzenia obiecują nam niemal wieczne życie dzięki cudownym dietom, superżywności i oczyszczającym detoksom. Sęk w tym, że ich teorie to nie tylko bzdury, ale i poważne zagrożenie dla zdrowia. Czas przyjrzeć się temu uważnie i odzyskać zdrowy rozsądek w kwestii jedzenia.
 • Nowy przekład „Wichrowych Wzgórz” Emily Brontë

  Nowy przekład „Wichrowych Wzgórz” Emily Brontë

  Nakładem Wydawnictwa MG ukazał się nowy przekład "Wichrowych Wzgórz".
 • Uri Orlev, Biegnij chłopcze, biegnij

  Uri Orlev, Biegnij chłopcze, biegnij

  Srulik ma osiem lat. Razem z rodzicami trafia do warszawskiego getta.
 • Czasem warto dać sobie jeszcze jedną szansę...

  Czasem warto dać sobie jeszcze jedną szansę...

  Czasem może się wydawać, że jedynym wyjściem z trudnej sytuacji jest ucieczka. Problem w tym, że od samego siebie uciec nie sposób... O tym, że warto dawać sobie i życiu jeszcze jedną szansę pisze Agata Kołakowska w swojej najnowszej powieści "Wszystko co minęło".
 • Sherrie Williams, Bettie Youngs „Historia rodziny, która stworzyła Maybelline”

  Sherrie Williams, Bettie Youngs „Historia rodziny, która stworzyła Maybelline”

  Saga rodu założycieli Maybelline już 15 stycznia trafi do polskich księgarń. Wciągająca powieść biograficzna, napisana przez dziedziczkę imperium, prezentuje kulisy budowania marki, która odniosła imponujący sukces na międzynarodowym rynku. "Maybelline" to prawdziwa historia o determinacji w spełnianiu marzeń, burzliwych romansach i rodzinnych konfliktach ze skandalami i największymi gwiazdami Hollywood w tle.
 • Kobieta z moich wspomnień i snów

  Kobieta z moich wspomnień i snów

  Chociaż byłem już w związku z inną, nie mogłem zapomnieć o dawnej ukochanej
 • Barbara Smolińska-Theiss, Korczakowskie narracje pedagogiczne

  Barbara Smolińska-Theiss, Korczakowskie narracje pedagogiczne

  Korczakowskie narracje pedagogiczne są próbą współczesnego odczytania spuścizny pedagogicznej Janusza Korczaka, przepuszczonej przez pryzmat dzisiejszych wyzwań i wątpliwości, towarzyszących tak badaczom, jak i praktykom.
 • Lucyna Wieczorek, "nie mów przepraszam, nie mów kocham"

  Lucyna Wieczorek, "nie mów przepraszam, nie mów kocham"

  Ile czasu każdego dnia znika ci, ponieważ myślisz nie wiadomo o czym i po co, słuchasz historii, które nic nie wnoszą w twoje życie, ani w życie innych ludzi, albo mówisz coś, co ostatecznie nie daje ci tego, na czym ci zależało?

Filmy - Okładka (1)

 • Jak zrobić przeplataną okładkę na notatnik?

  Plecione okładki na notatnik to przepiękny sposób na personalizację swojego notesu, w ten sposób będzie również dobrze chroniony przed zagnieceniami, plamami i innymi czynnikami. W parę chwil możecie stworzyć prostą plecioną okładkę, która nie tylko spełni swoje zabezpieczające funkcje, ale również będzie pięknie wyglądała - samodzielnie wybierzecie interesujące was wzory i kolory!