okiem dziecka

Artykuły - Okiem dziecka (2)

 • Świat oczami dziecka

  Świat oczami dziecka

  Z perspektywy łóżeczka wszystko odbiera się zupełnie inaczej. Poznaj tajemnice dziecięcego umysłu: przekonaj się, jak małe dziecko postrzega siebie i otoczenie, a także w jaki sposób stara się z tobą komunikować.
 • Luxtorpeda: Konflikt oczami dziecka

  Luxtorpeda: Konflikt oczami dziecka

  Na naszych stronach możecie już zobaczyć teledysk "Gimli" grupy Luxtorpeda.
 • Matkę zatrzymano na oczach dzieci. Jest opinia RPD

  Matkę zatrzymano na oczach dzieci. Jest opinia RPD

  Bezczynność samotnej matki z Opola, której dzieci trafiły do pogotowia opiekuńczego, było przyczyną jej zatrzymania przez policję - powiedział w poniedziałek rzecznik praw dziecka Marek Michalak, prezentując wyniki przeprowadzonej przez niego kontroli. - Tej sytuacji można było uniknąć - podkreślił.
 • Zatrzymanie matki na oczach dzieci. "Policjanci byli pełni dobrej woli"

  Rzecznik praw dziecka analizuje dokumentację w sprawie zatrzymania samotnej matki z Opola. Kobieta została zatrzymana w związku z długiem wobec urzędu skarbowego, dzieci natomiast zostały zawiezione do ośrodka opiekuńczego.
 • Dramatyczne zatrzymanie. Zabrali matkę na oczach dzieci

  Dramatyczne zatrzymanie. Zabrali matkę na oczach dzieci

  Mieszkanka Opola została zatrzymana w nocy przez policję, bo nie zapłaciła 2,3 tys. zł grzywny. Wszystko działo się w obecności dzieci, które zostały odwiezione do pogotowia opiekuńczego - dowiedziała się "Nowa Trybuna Opolska". Policja tłumaczy, że działała na polecenie sądu i wykonywała jego nakaz.
 • Na oczach dzieci zabił ich matkę, usłyszał zarzut morderstwa

  Na oczach dzieci zabił ich matkę, usłyszał zarzut morderstwa

  44-latek z Biecza w Małopolsce, który w grudniu ubiegłego roku na oczach swoich dzieci zabił ich matkę, był poczytalny - stwierdzili biegli. Wobec takiej opinii prokuratura skierowała przeciwko niemu akt oskarżenia. Mężczyzna resztę życia może spędzić w więzieniu.
 • Julbo: Ochrona oczu dziecka

  Julbo: Ochrona oczu dziecka

  W pewien wiosenny dzień wybraliśmy się na spacer z dziećmi do parku nad jeziorem. Było wczesne świąteczne popołudnie, pierwszy ciepły dzień od dłuższego czasu.
 • Mąż zabił żonę na oczach dzieci

  35-letnia kobieta zginęła w niedzielę w Bieczu (Małopolska) na oczach czwórki swoich dzieci. Zabójstwa dokonał mąż, który później próbował popełnić samobójstwo. Mężczyzna w stanie ciężkim trafił do szpitala - podała Anna Zbroja z zespołu prasowego małopolskiej policji.