Okami

Artykuły - Okami (88)

 • Okami zawita na PC, Xbox One i PlayStation 4

  Okami zawita na PC, Xbox One i PlayStation 4

  ​Capcom potwierdził doniesienia sprzed kilku dni - firma poinformowała, że nietypowa gra Okami pojawi się na PC, Xbox One i PlayStation 4.
 • Nietypowe Okami może trafić na PC, Xbox One i PlayStation 4

  Nietypowe Okami może trafić na PC, Xbox One i PlayStation 4

  W sieci pojawiły się wskazówki sugerujące, że Okami - wydana oryginalnie w 2006 roku na PlayStation 2 produkcja autorstwa studia Clover - może zawitać na kolejne platformy sprzętowe, w tym komputery osobiste.
 • Strach ma wielkie oczy

  On wtorkowego wieczoru oraz w zasadzie przez cały wczorajszy dzień obserwowaliśmy rynek w trybie risk-off. Zyskiwały aktywa bezpieczne, natomiast te obiecujące wyższe rentowności były wyprzedawane. Kolejny raz może się jednak okazać, że strach może być jedynie pretekstem do tego, aby kontynuować dotychczasowe trendy były kontynuowane.
 • Dolarowi wiatr w oczy

  Dolar w tym roku nie tylko wyraźnie traci do pozostałych walut G-10, ale skala osłabienia względem korony szwedzkiej, euro i dolara australijskiego przekroczyła już 10 proc. Za nami kolejna, tym razem nocna odsłona słabości dolara, który w ubiegłym tygodniu był w defensywie za sprawą gołębich sygnałów z Fed i rozczarowania inflacją oraz sprzedażą detaliczną. Tym razem nieoczekiwaną wyprzedaż przyniosły doniesienia z Waszyngtonu.
 • Biednemu wiatr w oczy

  Dolar w tym roku nie tylko wyraźnie traci do pozostałych walut G-10, ale skala osłabienia względem korony szwedzkiej, euro i dolara australijskiego przekroczyła już 10 proc.
 • Portugalia pod okiem MFW

  Międzynarodowy Fundusz Walutowy stwierdził, że rezerwy kapitałowe banków portugalskich są zbyt małe, by mogły one poradzić sobie ze złymi kredytami. Cóż, temat peryferiów UE ostatnimi czasy powraca - na stół wróciła Grecja, w tle czają się problemy Włoch.
 • Oczy zwrócone na plan frankowy

  Dzisiaj pojawiła się informacja na temat prezentacji planu dotyczącego ustawy frankowej, który ma zostać pokazany przez Kancelarię Prezydenta. Jest to kluczowy czynnik dla polskiego sektora bankowego, ale również na polskiego złotego.
 • Strach w oczach inwestorów

  Na mniej niż dwa tygodnie przed referendum w sprawie wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej strach po raz pierwszy zajrzał w oczy inwestorów. Do tej pory ignorowali oni ryzyko związane z tym wydarzeniem, jednak ostatnie sondaże pokazują, że tego typu zachowanie mogło być niewybaczalnym błędem.
 • Zakupy subskrypcyjne okiem przedsiębiorcy

  Zakupy subskrypcyjne okiem przedsiębiorcy

  O plusach i minusach zakupów subskrypcyjnych rozmawiamy z Natalią Komar, prezesem Subclub. Czy ten, modny ostatnio, model biznesowy w ogóle się opłaca?
 • Oko w oko z kamerą

  Oko w oko z kamerą

  Do rozmowy kwalifikacyjnej przez Skype przygotuj się ze szczególną uwagą: trochę tak, jak do swojego debiutu telewizyjnego. W końcu chcesz wypaść na szklanym ekranie jak najlepiej, prawda?