Film - Ojców

Artykuły - Ojców (99)

 • Zagra ojca "Supermana"

  Zagra ojca "Supermana"

  Kevin Costner zagra Jonathana, ojca Clarka Kenta w nowym "Supermanie" reżyserowanym przez Zacka Snydera.
 • Ojciec Mateusz ratuje policjanta

  Ojciec Mateusz ratuje policjanta

  Wezbrana Wisła spustoszy okolice Sandomierza. Przestępcy porwą Możejkę i spróbują go zlikwidować. W dziwnych okolicznościach zginie dyrektor wytwórni porcelany. Ojca Mateusza znowu czeka mnóstwo pracy.
 • Zanim Javier Bardem został ojcem

  Zanim Javier Bardem został ojcem

  Javier Bardem przed kilkoma dniami został ojcem, ale mniej więcej wie już, czego może się spodziewać. To dlatego, że nowy film z jego udziałem, dramat "Biutiful" w reżyserii Alejandro Gonzaleza Inarritu, zmusił go do wzięcia się za bary z najtrudniejszymi wyzwaniami ojcostwa.
 • Ojciec Rydzyk atakuje TVN

  Ojciec Rydzyk atakuje TVN

  Medialna walka o Smoleńsk trwa. "Nasz Dziennik", tytuł prasowy związany z Tadeuszem Rydzykiem i Radiem Maryja, oskarżył telewizję TVN o nieobiektywność, bo stacja płaci rzekomo ekspertom, którzy pojawią się na wizji.
 • Ferie z "Ojcem Mateuszem"

  Ferie z "Ojcem Mateuszem"

  Młodzi fani serialowego "Ojca Mateusza" nie powinni narzekać na nudę podczas ferii w Sandomierzu. W poniedziałek, 31 stycznia, statystowali w zdjęciach do nowego odcinka serii, a w środę, 1 lutego, będą mogli wykazać się wiedzą o księdzu-detektywie w konkursie miejscowego PTTK.
 • "Ojciec Mateusz" jak James Bond?

  "Ojciec Mateusz" jak James Bond?

  - To będzie film będzie w typie "Jamesa Bonda" i "Ściganego" - zapowiada Krzysztof Grabowski, producent kinowej wersji serialu "Ojciec Mateusz". Premierę obrazu zaplanowano na wiosnę 2013 roku.
 • Kiedy kinowy "Ojciec Mateusz"?

  Kiedy kinowy "Ojciec Mateusz"?

  Na przełomie 2012 i 2013 roku do kin trafi film fabularny "Ojciec Mateusz" w reżyserii Macieja Dejczera, oparty na popularnym serialu Jedynki.
 • "Ojciec Mateusz" na dużym ekranie

  "Ojciec Mateusz" na dużym ekranie

  Artur Żmijewski zagra w kinowej wersji słynnego "Ojca Mateusza". Dla fanów serialu z pewnością będzie to pozycja obowiązkowa.
 • "Ojciec chrzestny" i Caravaggio?

  "Ojciec chrzestny" i Caravaggio?

  Johnny Depp określił swój dokumentalny projekt, którego bohaterem jest gitarzysta The Rolling Stones Keith Richards, jako połączenie "Ojca chrzestnego" i obrazu Caravaggia.
 • "Ojciec Mateusz" powróci jesienią

  "Ojciec Mateusz" powróci jesienią

  W jesiennej ramówce Jedynki pojawi się piąta edycja serialu "Ojciec Mateusz".