Ojciec Mateusz

Artykuły - Ojciec Mateusz (199)

 • GTA San Domierz to parodia słynna serialu

  GTA San Domierz to parodia słynna serialu

  ​GTA San Domierz - połączenie GTA: San Andreas i serialu "Ojciec Mateusz" - pojawiało się w żartach w sieci od wielu lat, ale jako prosty obrazek. Teraz właściciel kanału "Kaka Projects" postanowił sprawdzić, jak taki pomysł mógłby wyglądać w rzeczywistości, wykonany przez studio Rockstar.
 • Fani serialu "Ojciec Mateusz" przyjechali do Sandomierza

  Fani serialu "Ojciec Mateusz" przyjechali do Sandomierza

  23 czerwca w Sandomierzu odbył się I Zlot Fanów "Ojca Mateusza", kryminalno-obyczajowego serialu TVP1, który w tym roku świętuje jubileusz 10-lecia swego istnienia.
 • Fani "Ojca Mateusza" jadą do Sandomierza

  Fani "Ojca Mateusza" jadą do Sandomierza

  Specjalne spotkanie dla fanów serialu "Ojciec Mateusz" odbędzie się w Sandomierzu. To już dziesięć lat, odkąd ksiądz z detektywistycznym zacięciem rozwiązuje kryminalne zagadki. Atrakcji da widzów nie zabraknie.
 • "Ojciec Mateusz" z najlepszą widownią od kwietnia 2017

  "Ojciec Mateusz" z najlepszą widownią od kwietnia 2017

  Ponad 3,4 mln widzów obejrzało czwartkowy (25 stycznia) odcinek "Ojca Mateusza". To najlepszy wynik produkcji od kwietnia 2017 roku.
 • Aktor Mikołaj Woubishet odmówił występu w "Ojcu Mateuszu"

  Aktor Mikołaj Woubishet odmówił występu w "Ojcu Mateuszu"

  Aktor Mikołaj Woubishet, znany z serialu "Pierwsza miłość", w którym wciela się w postać Asłana, odmówił występu w "Ojcu Mateuszu". W serialu TVP miałby wcielić się w muzułmańskiego uchodźcę, który podkłada ładunek wybuchowy na placu zabaw.
 • Magdalena Emilianowicz o serialu "Ojciec Mateusz": "Daria wszystko już wie"

  Magdalena Emilianowicz o serialu "Ojciec Mateusz": "Daria wszystko już wie"

  Od trzech lat gra Darię, narzeczoną inspektora Oresta Możejki i mamę Dominika. Magdalena Emilianowicz zdradza, jak trafiła na plan "Ojca Mateusza" i czy polubili się z serialowym synem.
 • "Ojciec Mateusz": Paweł Stasiak (Papa D) porwany w Sandomierzu!

  "Ojciec Mateusz": Paweł Stasiak (Papa D) porwany w Sandomierzu!

  Nowy sezon serialu "Ojciec Mateusz" zaczyna się od mocnego uderzenia: głównymi bohaterami jubileuszowego 200. odcinka będzie Paweł Stasiak oraz jego zespół Papa D.
 • Serialowe hity wrócą po wakacjach

  Serialowe hity wrócą po wakacjach

  Większość z nas planuje właśnie urlopy, tymczasem twórcy znanych seriali pracują w pocie czoła, żeby na jesień przygotować nowe sezony!

Zdjęcia - Ojciec Mateusz (163)

 • film.interia.pl
  Telekamery "Tele Tygodnia" 2017: Laureaci

Filmy - Ojciec Mateusz (15)

 • Artur Żmijewski ze Złotą Telekamerą

  Podczas gali Telekamer "Tele Tygodnia" serial "Ojciec Mateusz" - wbrew wszelkim plotkom, nadal z Arturem Żmijewskim na czele - otrzymał Złotą Telekamerę. Aktor powiedział nam, że nie zamierza komentować irracjonalnych medialnych doniesień o swoim odejściu z produkcji, a na pytanie o nowego księdza, który mógłby zastąpić tytułowego Mateusza, stwierdził, że wielu księży pojawiało się w serialu i znikało, a ojciec Mateusz wciąż trwa na posterunku!
 • Jak oni ćwierkają: Inny Ojcicec Mateusz oraz zakaz handlu w niedzielę

  Uchodźca podkłada bombę w Sandomierzu czyli "Inny Ojciec Mateusz" oraz jak handlowcy kombinują, aby ominąć zakaz handlu. Tymi wydarzeniami żył Twitter w tym tygodniu.
 • Sandomierz: Miasto duchów i seriali

  Położony nad Wisłą, na siedmiu wzgórzach - Sandomierz - przyciąga rzesze turystów. Co warto zobaczyć? I jakie legendy kryje to urocze miasteczko? Zobaczcie.