ojciec i córka

Artykuły - Ojciec i córka (4)

 • Szanuj ojca swego...

  Szanuj ojca swego...

  Wszyscy wiedzieliśmy, że z tatą dzieje się coś niedobrego, ale nic nie zrobiliśmy. Baliśmy się plotek...
 • O krok od skoku w bok

  O krok od skoku w bok

  Gdybym wtedy zdradził żonę, byłaby to najgorsza rzecz w moim życiu.
 • Delikatny macho

  Delikatny macho

  Ma siedmioro dzieci z pięcioma kobietami. Wydawało się jednak, że u boku ostatniej żony wreszcie się ustatkował. Ale Clint Eastwood znowu chce się rozwieść. W wieku 82 lat...
 • Ojciec i córka w "Tomb Raider"

  Ojciec i córka w "Tomb Raider"

  Angelina Jolie, laureatka tegorocznego Oscara za najlepszą rolę w filmie "Przerwana lekcja muzyki" i Jon Voight, znany amerykański aktor ("Nocny kowboj", "Gorączka"), a prywatnie ojciec młodej gwiazdy, wystąpią wspólnie w produkcji "Tomb Raider". Obraz, realizowany na podstawie słynnej, przygodowej gry komputerowej, kręcony jest obecnie w londyńskim studio filmowym.

Filmy - Ojciec i córka (3)

 • Ojciec pomaga córce przygotować się do występu tanecznego

  Dziewczynka, którą widzicie na filmie miała przed sobą ważne zadanie. Zbliżał się termin jej występu tanecznego, do którego przygotowywała się przez dłuższy czas. Choreografię wymyśliła jej mama, była tancerka. Młoda baletnica na ostatniej prostej przed występem stresowała się niepowodzeniem. Wtedy do akcji wkroczył tata, który cały układ znał już na pamięć. Niewiele myśląc, zaproponował pomoc, która okazała się nie tylko skuteczna, ale i widowiskowa.
 • Szalony bieg ojca z córką

  Ruch to zdrowie! Ten ojciec postanowił nauczyć swoją córeczkę parkouru. Trzeba przyznać, że dziewczynka świetnie sobie radzi!
 • Hit! Kiedy tatuś zgoli brodę...

  ... reakcja córeczki może nie być do końca pozytywna :)