ogródek

Artykuły - Ogródek (16)

Filmy - Ogródek (7)

 • Lisia rodzinka radośnie bawi się w ogródku

  Lisy w Wielkiej Brytanii można spotkać na każdym kroku. Tym razem jedna ze zwierzęcych rodzin bawiła się w ogrodzie mieszkańca Ipswich. Mężczyzna z radością obserwował uroczą gromadkę, a nagraniem podzielił się z całym światem.
 • Sąsiedzi zamieniają dzielący ich płot na... stół barowy

  25 kwietnia to dzień, w którym Australijczycy i Nowozelandczycy świętują tzw. Anzac, czyli dzień pamięci wszystkich żołnierzy tych krajów, którzy stracili życie w walce. Przez zagrożenie koronawirusem tegoroczne obchody nie mogły być tak huczne, jak zwykle, ale niektórzy poszukali alternatywnych rozwiązań. Ci sąsiedzi, na przykład, sprawnym ruchem piły zamienili dzielący ich płot na stół barowy. I tak można świętować!
 • Rodzina niedźwiedzi rozgościła się w ogródku pewnej rodziny. Co tam robiły?

  Rodzina niedźwiedzi rozgościła się w ogródku pewnej rodziny. Część z nich wchodziła na drzewo, a jeden miś próbował nawet wejść na huśtawkę. Niezłe psotniki! (STORYFUL/x-news)
 • Wizyta niedźwiedzia w domowym ogródku

  Mieszkaniec Asheville zamontował w swoim ogrodzie kamerkę. Mężczyzna chciał nagrać ptaki, którym zostawił pożywienie. Jego zdziwienie po odtworzeniu nagrania było ogromne. Okazało się, że jego ogród odwiedził niedźwiedź. (STORYFUL/x-news)