Motoryzacja - ogórek

Artykuły - Ogórek (5)

 • Zardzewiały ogórek...

  Zardzewiały ogórek...

  Jeżeli i Ty masz ciekawe "motoryzacyjne" zdjęcia (tylko swojego autorstwa!) przyślij je nam. Wystarczy kliknąć TUTAJ. A TUTAJ zobaczysz inne zdjęcia z pobocza!.
 • "Ogórek" wraca!

  "Ogórek" wraca!

  "Ogórek" powraca do polskich miast. Ten legendarny autobus pojawi się wkrótce na ulicach Poznania.
 • Samochód to nie ogórek

  Samochód to nie ogórek

  Harmonizacja cen w ramach Unii Europejskiej a co za tym idzie podwyżki w „branży” samochodowej wciąż wzbudzają emocje. Poniżej bardzo interesujący list naszego Czytelnika, który postanowił podzielić się swoimi uwagami.
 • "Ogórek" trafi do produkcji!

  "Ogórek" trafi do produkcji!

  Decyzja została podjęta - volkswagen microbus będzie produkowany. Do tej pory znamy go jedynie jako prototyp zaprezentowany na początku zeszłego roku na salonie samochodowym w Detroit. Samochód nawiązuje do chlubnych tradycji kultowego auta nazywanego "ogórkiem", który produkowany był przez Volkswagena od od końca lat pięćdziesiątych. Sławę zdobył w epoce hippisowskiej, jako środek transportu i sypialnia "dzieci-kwiatów". Zobacz film (rozm - 2.13 MB, czas - 1.41s) poświęcony Microbusowi.
 • "Ogórek" na asfalcie

  "Ogórek" na asfalcie

  Volkswagen po raz kolejny sięga do wypróbowanych wcześniej wzorów. Po nowej wersji "garbusa", na salonie w Detroit pojawiło się inne kultowe auto - mikrobus nazywany "ogórkiem". Pierwowzór produkowany był od końca lat pięćdziesiątych. Sławę zdobył w epoce hippisowskiej, jako środek transportu i sypialnia "dzieci-kwiatów". Zdjęcia nowego "ogórka" znajdziecie w naszej galerii z Detroit. Polecamy również film video (rozm - 2.13 MB, czas - 1.41s, rozm. video - 192/140).