ogłoszenia

Artykuły - Ogłoszenia (22)

 • Oszuści polują na pracowników sezonowych

  Oszuści polują na pracowników sezonowych

  Kelnerzy, hostessy, barmani, pracownicy call center. Latem liczba ofert na rynku pracy tymczasowej jest wyjątkowo bogata. Daje to nowe możliwości oszustom, polującym na dane osobowe swoich ofiar.
 • Ogłoszenie wezwania do sprzedaży akcji Colian Holding

  Główni akcjonariusze ogłosili wezwanie do sprzedaży akcji Colian Holding (dawniej Jutrzenka). Nabycie 100 proc. akcji przez głównych akcjonariuszy umożliwi wycofanie Colian Holding z obrotu giełdowego, pozwoli zarządowi skupić się na działalności operacyjnej i realizacji dotychczasowej strategii rozwoju w Polsce i za granicą. O godz. 13 akcje Coliana zwyżkuja o 9,2 proc. wobec wzcorajszego zamknięcia notowań.
 • Poszukiwanie wakacyjnej pracy może być niebezpieczne?

  Poszukiwanie wakacyjnej pracy może być niebezpieczne?

  Lato to nie tylko okres odpoczynku i urlopów. Wiele osób podejmuje w nim sezonowe prace lub szuka nowego zatrudnienia. Warto wiedzieć, że część ogłoszeń rekrutacyjnych nie służy znalezieniu pracowników, ale wyłudzaniu danych osobowych kandydatów. Jak uniknąć zagrożenia nie rezygnując z aplikowania na ciekawe stanowiska – podpowiada dr Paweł Mielniczek, specjalista ds. ochrony danych z firmy ODO 24.
 • UOKiK - klienci odzyskają nienależne opłaty za e-ogłoszenia

  UOKiK - klienci odzyskają nienależne opłaty za e-ogłoszenia

  Nienależnie pobrane opłaty za umieszczenie ogłoszenia ws. nieruchomości mogą odzyskać klienci serwisów ale-gratka.pl, bez-posrednikow.pl, ofertynet.com.pl, ale-gratka.com, alegratka.eu, top-gratka.com - poinformował w poniedziałkowym komunikacie UOKiK.
 • Szukasz pracy - nie trać czujności podczas rekrutacji

  Szukasz pracy - nie trać czujności podczas rekrutacji

  Ciekawe obowiązki, atrakcyjne wynagrodzenie, niskie wymagania wobec kandydata - takie ogłoszenia przyciągają wiele osób. Ale mało kto wie, że w ten sposób oszuści starają się zdobyć dane osobowe do celów przestępczych. Swoją niefrasobliwością narażamy się na wiele nieprzyjemnych sytuacji.
 • Ze smogiem walczą już także w internecie

  Ze smogiem walczą już także w internecie

  Polski Alarm Smogowy wypowiada wojnę użytkownikom portali ogłoszeniowych, którzy wystawiają na sprzedaż stare meble i polecają je jako tani i skuteczny opał do przydomowych pieców.
 • Sąd ogłosił upadłość Spółdzielczego Banku Rzemiosła i Rolnictwa w Wołominie

  Warszawski sąd rejonowy ogłosił w środę upadłość Spółdzielczego Banku Rzemiosła i Rolnictwa w Wołominie (SBRzR). Wnioskowały o to zgodnie: Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) i zarząd komisaryczny banku.
 • Uważaj, kiedy szukasz mieszkania przez internet

  Uważaj, kiedy szukasz mieszkania przez internet

  Obecnie ok. 90 proc. ogłoszeń dotyczących kupna lub wynajmu nieruchomości znajduje się w sieci. Oprócz uczciwych znajdziemy tam również te napisane przez oszustów. Jak nie dać się im przechytrzyć?
 • Ogłoszenie przez sąd upadłości SKOK Wspólnota

  Ogłoszenie przez sąd upadłości SKOK Wspólnota

  Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ ogłosił w piątek upadłość z możliwością zawarcia układu SKOK Wspólnota. Z wnioskiem o upadłość wystąpiła Komisja Nadzoru Finansowego. Kasa miała ok. 107 tys. członków. 96 proc. deponentów odebrało już swoje pieniądze.
 • Ogłoszono przetarg na budowę nowego stadionu dla piłkarzy Widzewa

  Ogłoszono przetarg na budowę nowego stadionu dla piłkarzy Widzewa

  W poniedziałek władze Łodzi ogłosiły przetarg na budowę nowego stadionu przy al. Piłsudskiego i przebudowę układu drogowego wokół obiektu, z którego korzystają piłkarze Widzewa. Na realizację tych inwestycji miasto przeznaczyło 170 mln zł.