ofiara wypadku

Artykuły - Ofiara wypadku (120)

 • Sopot: Powalone drzewo zabiło kobietę

  Sopot: Powalone drzewo zabiło kobietę

  Tragedia w Sopocie. Powalone przez wichurę drzewo przewróciło się na dwie kobiety. Jedna z nich zginęła, druga jest w ciężkim stanie - donosi reporter RMF FM Kuba Kaługa. Żywioł dotarł na Pomorze około trzeciej nad ranem - przewracał drzewa i zrywał linie energetyczne. Setki domów są odcięte od prądu. Synoptycy ostrzegają, że w ciągu dnia porywy wiatru przybiorą jeszcze na sile.
 • Tragiczny wypadek w Klimontowie. Mężczyzna wtargnął na jezdnię

  Tragiczny wypadek w Klimontowie. Mężczyzna wtargnął na jezdnię

  Odblokowana jest już droga krajowa nr 9 Radom-Rzeszów w Klimontowie (Świętokrzyskie). W piątek około południa doszło tam do wypadku, w którym zginął pieszy.
 • Świętokrzyskie: Wypadek na DK 7 w Wodzisławiu

  Świętokrzyskie: Wypadek na DK 7 w Wodzisławiu

  Droga krajowa numer 7 w Wodzisławiu jest już przejezdna. W niedzielę wieczorem trasa była zablokowana po śmiertelnym potrąceniu pieszego.
 • Tragiczny wypadek w Wilczej Woli

  Tragiczny wypadek w Wilczej Woli

  34-letni mężczyzna, mieszkaniec Stalowej Woli, zginął na drodze w Wilczej Woli (woj. podkarpackie). Ciało mężczyzny oraz leżący obok rower zauważono w nocy na odcinku drogi pomiędzy Wilczą Wolą a Bojanowem. Policjanci ustalają okoliczności tego tragicznego zdarzenia.
 • Francja: Ofiara śmiertelna powodzi w okolicach Lourdes

  Francja: Ofiara śmiertelna powodzi w okolicach Lourdes

  70-letnia kobieta utonęła w nocy z wtorku na środę w pobliżu Lourdes, w południowo-zachodniej Francji, gdzie powódź spowodowana obfitymi deszczami zalała słynną grotę i zmusiła do ewakuacji prawie 2 tys. osób.
 • Samochód osobowy zderzył się z autobusem. 1 ofiara

  Przejezdna jest już droga krajowa nr 9 w Połomi koło Strzyżowa (woj. podkarpackie). W środę wieczorem doszło tam do wypadku, w którym zginęła jedna osoba - poinformował rzecznik podkarpackiej policji Paweł Międlar.
 • Okolice Ełku: Wypadek autobusu. Jedna osoba nie żyje

  Okolice Ełku: Wypadek autobusu. Jedna osoba nie żyje

  Na drodze krajowej nr 16 k. Ełku (woj. warmińsko-mazurskie) wywrócił się autobus. Jedna osoba zginęła, czternaście zostało rannych, w tym dwie ciężko - poinformowała straż pożarna. Między Ełkiem i Augustowem występowały utrudnienia w ruchu.
 • Śmiertelna ofiara wypadku autokaru z kibicami Legii w Lizbonie

  Śmiertelna ofiara wypadku autokaru z kibicami Legii w Lizbonie

  W wypadku autokaru z kibicami Legii Warszawa w Lizbonie zginęła jedna osoba - podał portal portugalskiego dziennika "Diario des Noticias".
 • Kody kreskowe będą ratowały życie ofiarom wypadków

  Kody kreskowe będą ratowały życie ofiarom wypadków

  We Francji ruszają testy nowatorskiego rozwiązania technologicznego, dzięki któremu łatwiej będzie ratować osoby ciężko ranne w wypadkach samochodowych.
 • Słowacja: 3 ofiary wypadku z udziałem polskiego tira

  Trzy osoby zginęły, a jedna została ranna, w wypadku z udziałem polskiego tira w środkowej Słowacji. Policja tego kraju ostrzega - warunki na drogach są fatalne: pada gęsty deszcz, wiele odcinków dróg pokryła mgła.