OFF Festival

Artykuły - OFF Festival (190)

 • Off Festival przełożony na 2021 r. [NOWE DATY, BILETY]

  Off Festival przełożony na 2021 r. [NOWE DATY, BILETY]

  Z powodu pandemii koronawirusa tegoroczna edycja Off Festivalu została przeniesiona na 2021 r. Poznaliśmy właśnie nowe daty imprezy - 6-8 sierpnia 2021 r.
 • Off Festival 2020: Caribou wśród głównych gwiazd festiwalu

  Off Festival 2020: Caribou wśród głównych gwiazd festiwalu

  Organizatorzy ujawnili kolejne gwiazdy tegorocznej edycji Off Festival w Katowicach. Kto pojawi się na imprezie organizowanej przez Artura Rojka?
 • Off Festival 2020: Mac DeMarco, Piernikowski i kto jeszcze?

  Off Festival 2020: Mac DeMarco, Piernikowski i kto jeszcze?

  Organizatorzy ujawnili kolejne gwiazdy tegorocznej edycji Off Festival w Katowicach. Kto pojawi się na imprezie organizowanej przez Artura Rojka?
 • Off Festival 2020: Iggy Pop, Bikini Kill i Tropical Fuck Storm [DATA, MIEJSCE, BILETY]

  Off Festival 2020: Iggy Pop, Bikini Kill i Tropical Fuck Storm [DATA, MIEJSCE, BILETY]

  Poznaliśmy pierwsze szczegóły przyszłorocznej edycji Off Festival w Katowicach. Kto pojawi się na imprezie organizowanej przez Artura Rojka?
 • OFF Festival 2019: Dzisiaj jeszcze tańczę, dzisiaj jeszcze śpiewam...

  OFF Festival 2019: Dzisiaj jeszcze tańczę, dzisiaj jeszcze śpiewam...

  "Jakie dręczą cię strachy, co cię niepokoi?" - wypytywał zabranych przed sceną Jarvis Cocker, największa gwiazda 14. edycji OFF Festival (2-4 sierpnia). Odpowiedzi uzyskał połowiczne - związane z jego osobą, adekwatne do nastroju chwili. O fobiach i lękach współczesnego świata bardzo konkretnie opowiadali za to występujący w Katowicach artyści.
 • Off Festival 2019. Relacja z trzeciego dnia. Festiwal, który łączy ludzi

  Off Festival 2019. Relacja z trzeciego dnia. Festiwal, który łączy ludzi

  Po dwóch naprawdę udanych festiwalowych dniach, trzeci należał do nadal bardzo dobrych, ale pozbawionych już większych zaskoczeń. Na szczęście nie było też wielkich rozczarowań. Tego dnia dostaliśmy dużo bardzo mocnego grania, ale nie zabrakło też popu, rapu, elektro czy rodzimego folkloru. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie i wrócić do domu z poczuciem spełnienia i muzycznego naładowanie po trzech festiwalowych dniach.
 • OFF Festival 2019. Relacja z drugiego dnia. Pytania o Polskę, pytania o świat

  OFF Festival 2019. Relacja z drugiego dnia. Pytania o Polskę, pytania o świat

  Oddech po pierwszym, mocnym festiwalowym dniu? Nie ma mowy, drugi dzień obfitował w wiele naprawdę świetnych koncertów. Główną gwiazdą była grupa Foals, jednak zanim ich muzyka zgromadziła ogrom podekscytowanych fanów, rozegrało się kilka ważniejszy momentów. Z jednej strony zabrzmiało żywiołowe i podnoszące poziom endorfin singeli, z drugiej było ciężko, gorzko, ale też poruszająco, za sprawą Dezertera, który wywołał wiele ważnych pytań o Polskę.
 • OFF Festival 2019: Hałas, melancholia i Kometa

  OFF Festival 2019: Hałas, melancholia i Kometa

  "W tureckim undergroundzie jest życie", "Granie muzyki tak, jakby za chwilę miał się skończyć świat”, "Wymyślił dla kosmicznego jazzu nowy napęd”, "Królestwo rozpaczy”, "Tchnęła nowe życie w piosenki miłosne” – m.in. takimi, intrygującymi, hasłami organizatorzy OFF Festival Katowice (2-4 sierpnia) zapraszaj na koncerty swoich gości, kolejno: Jakuzi, Daughters, The Comet Is Coming, The Body, Tirzah. Sprawdzamy, co się pod owymi hasłami kryje.
 • OFF Festival 2019: co warto wiedzieć przed przybyciem na festiwal?

  OFF Festival 2019: co warto wiedzieć przed przybyciem na festiwal?

  Już 2 sierpnia rozpoczyna się OFF Festival 2019. Festiwal, który odbywa się w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach potrwa do 4 sierpnia. Podczas trzech dni będziemy mogli posłuchać m.in. takich gwiazd jak: Suede, Foals, Jarvis Cocker, Superorganism, Stereolab, Neneh Cherry, Electric Wizard oraz wielu innych. Oto garść informacji i rzeczy, które warto wiedzieć przed przybyciem na festiwal.
 • OFF Festival: Jarvis Cocker, Pablopavo i Soccer Mommy w składzie

  OFF Festival: Jarvis Cocker, Pablopavo i Soccer Mommy w składzie

  OFF Festival powiększył swój skład o kolejnych wykonawców. W Katowicach zobaczymy Jarvisa Cockera, Pablopavo i Ludzików, EABS oraz Hani Rani i Soccer Mommy.

Filmy - OFF Festival (47)

 • Metz na Off Festival: To był szalony rok

  Regularnie schodzimy ze sceny z uczuciem, że świetnie się bawiliśmy i że musimy to szybko powtórzyć – opowiadają muzycy kanadyjskiej grupy Metz w rozmowie z muzycznym serwisem streamingowym WiMP. Wystąpili oni na Off Festival 2013. Jesienią zespół powróci do Polski na koncerty w Warszawie i Wrocławiu. SPRAWDŹ, CO DZIAŁO SIĘ NA OFF FESTIVAL 2013.
 • "Zaczęliśmy karierę w sypialni George'a"

  Każdy dzień przynosi niespodziankę. Zaczęliśmy karierę w sypialni George'a, gdzie tworzyliśmy muzykę, a teraz gramy koncerty w całej Europie. W perspektywie mamy występy w Stanach Zjednoczonych i w Australii - mówi Aluna Francis z brytyjskiej grupy AlunaGoerge.
 • très.b na OFF Festival 2013

  très.b wystąpili podczas tegorocznego OFF Festivalu. Zobacz fragment tego koncertu.
 • Rebeka na OFF Festival 2013

  Rebeka to polski duet tworzący muzykę elektroniczną, który tworzą Iwona Skwarek i Bartek Szczęsny. Zobacz fragment ich występu na OFF Festival 2013.