Off

Artykuły - Off (340)

 • Rozgrzewka przed OFF Festivalem

  Rozgrzewka przed OFF Festivalem

  1 sierpnia w klubach Katowic odbędzie się szereg koncertów w ramach offowego before party.
 • Costa-Gavras na Off Plus Camera

  Costa-Gavras na Off Plus Camera

  Costa-Gavras - zdobywca Złotej Palmy ("Zaginiony") i Oscara ("Z") - przyjedzie do Krakowa, by swym najnowszym filmem "Żądza bankiera", otworzyć tegoroczną edycję Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Off Plus Camera.
 • Polskie filmy na Off Plus Camera

  Polskie filmy na Off Plus Camera

  10 filmów powalczy o Polski Noble Filmowy w wysokości 100 tysięcy złotych podczas tegorocznego festiwalu Off Plus Camera. Po raz pierwszy na imprezie przyznane zostaną także nagrody aktorskie za najlepszą rolę męską i żeńską.
 • Off Scena na Off Plus Camera

  Off Scena na Off Plus Camera

  Off Scena to nowa inicjatywa festiwalu Off Plus Camera, który w tym roku zaprasza widzów nie tylko na filmy, lecz także na wyjątkowe koncerty polskich i zagranicznych artystów. Wśród nich m.in. Rosko John (Archive), Jono McClerry i grupa Twilite.
 • Post rock i post hardcore na OFF

  Post rock i post hardcore na OFF

  Kultowa kanadyjska formacja Godspeed You! Black Emperor zasila skład tegorocznego OFF Festiwalu (2-4 sierpnia w Katowicach). Na tym jednak nie koniec - szykujcie się również na cięcie Skalpelem, występy nawiedzonych Szwedów z Goat i hałaśliwy recital Girls Against Boys.
 • Kino Kryzysu na Off Plus Camera

  Kino Kryzysu na Off Plus Camera

  Kino Kryzysu to kolejna nowa sekcja, obok Kino Spod Ciemnej Gwiazdy i Black American Cinema, która znalazła się w ramach tegorocznej Off Plus Camera. Sekcja ta prezentuje wybrane filmy dokumentalne i fabularne, które na różne sposoby analizują fenomen globalnego kryzysu. Współczesne kino stawia pytania o stan świata, który wszyscy zamieszkujemy. Czy mogą one mieć wpływ na jego aktywną przemianę?
 • My Bloody Valentine na OFF Festival!

  My Bloody Valentine na OFF Festival!

  Legendarna grupa My Bloody Valentine wydała właśnie nowy, wybitny album i potwierdziła występ na katowickim OFF Festival (2-4 sierpnia)!
 • Off Plus Camera: Lech Majewski szefem jury

  Off Plus Camera: Lech Majewski szefem jury

  Lech Majewski będzie w tym roku przewodniczącym jury Konkursu Głównego "Wytyczanie drogi" Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Off Plus Camera. Impreza odbędzie się w Krakowie w dniach 12-21 kwietnia.
 • OFF Club w rytmach afro

  OFF Club w rytmach afro

  Konono No. 1, Awesome Tapes From Africa i Paris Tetris na jednej scenie! Już 10 kwietnia w warszawskiej Cafe Kulturalna w PKiN kolejna odsłona OFF Clubu!
 • OFF Festival: The Walkmen kolejną gwiazdą

  OFF Festival: The Walkmen kolejną gwiazdą

  Najbardziej eklektyczny festiwal w tej części świata już w sierpniu - amerykanie z The Walkmen i Thee Oh Sees, kultowa brytyjska The Pop Group i reaktywacja Super Girl & Romantic Boys to tylko część niespodzianek, które przygotowali organizatorzy OFF Festival (2-4 sierpnia w Katowicach).

Filmy - Off (1)

 • Aktorka o pięknym głosie

  Jest aktorką o charakterystycznej urodzie oraz głosie. Swoją pracę artystyczną opiera na solidnym wykształceniu. Natalia Sikora jest absolwentką Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie. Szerszej publiczności dała się poznać jako zwyciężczyni drugiej edycji programu The Voice of Poland.