Oferta prepaidowa nc+

Artykuły - Oferta prepaidowa nc+ (4)

 • Dolnośląskie - grupa oszustów podszywa się pod przedstawicieli nc+

  Dolnośląskie - grupa oszustów podszywa się pod przedstawicieli nc+

  Portal satkurier.pl dostał informację od jednego z czytelników, że w województwie dolnośląskim grasuje grupa oszustów, którzy podają się za przedstawicieli platformy satelitarnej nc+ i próbują podpisywać umowy na zasadzie door-to-door.
 • Platforma nc+: 15 nowych kanałów w ofercie

  Platforma nc+: 15 nowych kanałów w ofercie

  15 nowych kanałów wchodzi do oferty platformy nc+ od 6 grudnia 2013 roku. Kanały Polsat Film HD, Polsat Romans i Trace Urban będą dostępne już od pakietu Comfort+. Pozostałe nowości abonenci będą mogli oglądać począwszy od pakietu Universe+. Wśród nowych programów są stacje o różnym profilu: sportowym, filmowym, dziecięcym, a także muzycznym i informacyjnym. Zwiększą one różnorodność oferty dla wszystkich użytkowników platformy nc+.
 • nc+: Aktualizacja dekoderów PVR BOX+ HD 500 GB Pace

  nc+: Aktualizacja dekoderów PVR BOX+ HD 500 GB Pace

  24 lipca 2013 roku zmienia się oprogramowanie dekoderów PVR BOX+ HD 500 GB Pace aktualnie lub kiedykolwiek podłączonego do internetu, który posiada oprogramowanie w wersji 154i. Przeprowadzenie aktualizacji nie wymaga podłączenia dekodera do internetu.
 • SMART HD+. Oferta prepaid od nc+

  SMART HD+. Oferta prepaid od nc+

  23 maja rusza nc+ na kartę - SMART HD+, oferta dla całej rodziny zawierająca ponad 40 kanałów telewizyjnych, w tym 15 w standardzie HD. Według n+, jest to propozycja dla osób, które chcą korzystać z płatnej telewizji, nie wiążąc się jednocześnie terminowymi umowami.